РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от евроквалификации, световни квалификации, приятелски, Лига 2 и Купа на Англия, Регионална Лига в Германия, Серия B и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Евроквалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_3″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_6″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_7″]България[/handle]
[handle to=“tab_8″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Национални отбори: Армения – Албания 2 (1:2), Фарьорски острови – Румъния 2 (0:3), Финландия – Северна Ирландия 1 (2:1), Гърция – Унгария 1 (2:1), Сърбия – Португалия 1 (1:0), Германия – Грузия 1 (3:0), Гибралтар – Шотландия 2 (0:3), Полша – Ейре 1 (3:1).

Младежи до 21 години: Молдова – Латвия 1 (2:1), Холандия – Словакия 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Световни квалификации, зона Африка: Малави – Танзания 1 (2:0), Етиопия – Сао Томе и Принсипи 1 (3:0), Кения – Мавриций 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Лига 2: Екзитър – Стивънидж 1 (2:0), Нотс Каунти – Плимут Аргайл X (1:1).

Купа на Англия, квалификация: Юнайтед ъф Манчестър – Бъкстън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Регионална Лига – Север: Люнебургер Ханза – Волфсбург Ам 2 (0:2), Олденбург – Клопенбург 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Серия B: Каляри – Чезена 1 (3:1), Бари – Ланчано 1 (2:0), Комо – Бреша 1 (2:1), Ливорно – Авелино 1 (2:0), Модена – Латина 1 (1:0), Перуджа – Виртус Ентела 1 (3:1), Салернитана – Трапани 1 (2:1), Специя – Тернана 1 (2:0), Асколи Пикио – Пескара X (0:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Мелфи X (1:1), Акрагас – Фиделис Андрия 1 (2:1), Катания – Катандзаро 1 (3:0), Фоджа – Лече 1 (2:1), Месина – Матера X (0:0), Беневенто – Монополи 1 (3:0), Козенца – Касертана X (1:1), Мартина Франка – Юве Стабия X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Сегунда Дивисион: Валядолид – Реал Овиедо 1 (2:1), Албасете Баломпи – Сарагоса 1 (2:1), Алкоркон – Уеска 1 (3:1), Луго – Кордоба 1 (1:0), Майорка – Лагостера 1 (2:0), Хирона – Алмерия 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Североизточна В група: Кубрат – Химик Девня X (1:1), Бенковски Бяла – Светкавица Търговище 2 (1:2), Черноморец Балчик – Тича Долни чифлик 1 (2:0), Септември Тервел – Марисан Русе 2 (1:2).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Кариана Ерден 1 (2:1), Янтра Габрово – Ювентус Малчика 1 (1:0), Гигант Белене – Ботев Луковит 1 (2:1), Вихър Славяново – Павликени X (1:1), Севлиево – Академик Свищов 2 (0:2), Трявна – Ботев Козлодуй 1 (2:0), Левски 2007 – Бдин Видин 2 (1:2).

Югозападна В група: Вихрен – ЦСКА 2 (0:3), Витоша Бистрица – Септември София 1 (2:0), Чепинец – Струмска слава 1 (2:0), Ботев Ихтиман – Миньор Перник 2 (1:2), Велбъжд – Пирин Гоце Делчев 1 (2:1), Чико Бяга – Балкан Варвара 1 (1:0), Рилски спортист – Сливнишки герой 2 (1:2), Беласица – Германея Сапарева баня 1 (2:0).

Югоизточна В група: Спартак Пловдив – Раковски 2 (1:2), Левски Карлово – Борислав Първомай X (1:1), Сливен – Миньор Раднево 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_8″]Национални отбори: Египет – Замбия 1 (2:0), Нигерия – Камерун X (1:1), Дания – Франция 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.