РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 64 мача от Висша Лига в Англия, Първа и Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Бърнли – Кристъл Палас X (0:0), Суонси – Нюкясъл 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Херта Берлин – Вердер Бремен 1 (1:0), Шалке – Щутгарт 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Зандхаузен X (1:1), Дармщад – Бохум 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф – Юнион Берлин 2 (0:1).

Трета Лига: Мепен – Аален 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Любек – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (3:1), Айнтрахт Нордерщед – Реден 1 (3:1), Германия Егесторф-Лангредер – Олденбург 1 (2:0), Хилдесхайм – Люнебургер Ханза 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Кеми Лайпциг 1 (2:1), Бабелсберг – Вакер Нордхаузен 1 (2:0), Берлинер Анкараспор – Оберлаусиц 2 (0:2), Юнион Фюрстенвалде – Люкенвалде 1 (3:0), Германия Халберщад – Енерги Котбус X (1:1), Мойселвиц – Будиса Бауцен 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Хофенхайм II – Рьохлин Вьолклинген 1 (2:0), Саарбрюкен – FSV Frankfurt 1 (5:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Интер – Спал 1 (2:1), Аталанта – Сасуоло 1 (2:0), Каляри – Кротоне 1 (2:1), Лацио – Милан 2 (1:2), Удинезе – Дженоа X (0:0), Верона – Фиорентина X (1:1), Беневенто – Торино 1 (2:1), Болоня – Наполи 2 (0:3).

Серия Б: Парма – Бреша 1 (3:1).

Серия C, група A: Олбия – Пиаченца X (0:0), Кунео – Прато 1 (2:0), Монца – Пиза X (1:1), Понтедера – Джана Ерминио 2 (1:2), Робур Сиена – Арцакена 1 (2:1), Витербезе – Карарезе 2 (0:2), Ливорно – Лукезе 2 (0:2), Про Пиаченца – Алесандрия 2 (0:2).

Серия C, група C: Местре – Губио 2 (0:2), Сантарканджело – Басано Виртус X (1:1), Фано – Порденоне 1 (2:0), Самбенедетезе – Фералпи Сало X (1:1), Судтирол – Фермана X (1:1), Виченца – Терамо 1 (2:0), Равена – Тристина 1 (2:0), Ренате – Албинолефе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Депортиво Ла Коруня – Реал Сосиедад 2 (0:1), Атлетик Билбао – Хирона 1 (3:1), Селта Виго – Алавес 2 (1:2), Виляреал – Реал Бетис 2 (0:2).

Ла Лига 2: Тенерифе – Гранада 2 (1:2), Сарагоса – Алкоркон 1 (2:1), Културал Леонеса – Валядолид X (1:1), Албасете Баломпи – Луго 1 (2:0), Райо Валекано – Осасуна 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Дунав Русе – Витоша Бистрица X (1:1), Ботев Пловдив – Левски X (2:2).

Втора Лига: Лудогорец II – Локомотив Горна Оряховица 2 (1:2).

Северозападна Трета Лига: Янтра Габрово – Бдин Видин 1 (2:1), Вихър Славяново – Севлиево 2 (1:2), Кариана Ерден – Първа атомна 1 (2:1), Ботев Луковит – Трявна 1 (2:1), Мизия Кнежа – Павликени X (1:1), Янтра Полски Тръмбеш – Янтра Габрово 2 (1:2), Академик Свищов – Левски 2007 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.