Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 1 и Лига 2 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:0), Челси – Ливърпул 1 (2:1).

Лига 1, плейоф, полуфинал: Престън Норт Енд – Честърфийлд 1 (2:0).

Лига 2, плейоф, полуфинал: Стивънидж – Саутенд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Падерборн – Волфсбург 2 (0:2), Кьолн – Шалке X (1:1).

Втора Бундеслига: Бохум – Инголщад 2 (0:2), Хайденхайм – Гройтер Фюрт X (1:1), Нюрнберг – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1).

Трета Лига: Ерфурт – Дуисбург 2 (0:2), Зоненхоф – Халешер X (0:0).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Хавелсе 1 (2:0), Айнтрахт Брауншвайг Ам – Вайше X (1:1), Вердер Бремен Ам – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Клопенбург – Волфсбург Ам 2 (0:2), Ноймюнстер – Любек X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Херта Берлин Ам X (0:0), Нойстерлиц – Карл Цайс Йена X (1:1), Вакер Нордхаузен – Виктория Берлин 1 (2:0), Плауен – Бабелсберг 2 (1:2), Магдебург – Динамо Берлин 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Край 1 (3:0), Хенеф – Фортуна Дюселдорф Ам 2 (1:2), Ватеншайд – Кьолн Ам X (1:1), Шалке Ам – Оберхаузен 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Нюрнберг Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Верона 1 (2:1), Чезена – Сасуоло X (1:1), Палермо – Аталанта 1 (2:1), Удинезе – Сампдория X (1:1), Емполи – Фиорентина X (1:1), Парма – Наполи 2 (0:3), Лацио – Интер 1 (2:1).

Серия B: Кротоне – Варезе 1 (3:0).

Лига Про, група A: Алесандрия – Венеция 1 (3:0), Арецо – Судтирол 1 (2:0), Басано Виртус – Фералпи Сало 1 (3:0), Джана Ерминио – Кремонезе X (1:1), Лумецане – Новара 2 (0:3), Мантова – Комо 2 (0:3), Павия – Реал Виченца 1 (3:0), Порденоне – Албинолефе 1 (1:0), Про Патрия – Монца Брианца 2 (0:2), Сасари Торес – Ренате X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Леванте – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Виляреал – Елче 1 (3:0), Алмерия – Малага X (1:1), Селта Виго – Севиля X (1:1).

Сегунда Дивисион: Майорка – Реал Бетис 2 (0:1), Лагостера – Нумансия 1 (2:1), Осасуна – Мирандес 1 (3:0), Сарагоса – Албасете Баломпи 1 (2:0), Расинг Сантандер – Тенерифе X (1:1), Аалвес – Понферадина 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Хасково 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.