Прогнози за неделя, 10 март 2013 година

0
37

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия, Премиършип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Сток 1 (2:0), Ливърпул – Тотнъм 1 (2:1).

Купа на Англия: Милуол – Блякбърн X (1:1), Манчестър Юнайтед – Челси 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Хановер – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Щутгарт – Хамбургер 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Динамо Дрезден 1 (2:1), Херта Берлин – Дуисбург 1 (3:1), Инголщад – Бохум 1 (2:1).

Трета Лига: Халешер – Ханза Рощок 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Вердер Бремен Ам – Хановер Ам 1 (2:0), Мепен – Вилхелмсхавен X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Германия Халберщад – РБ Лайпциг 2 (0:2), Оптик Ратенов – Енерги Котбус Ам X (1:1), Нойстерлиц – Карл Цайс Йена 2 (1:2).

Регионална Лига – Запад: Оберхаузен – Дусибург Ам 1 (2:0), Хюлс – Есен 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: ФСВ ФРанкфурт Ам – Пфюлендорф 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Зоненхоф X (1:1), Ворматия Вьормс – Айнтрахт Трир X (0:0).

Регионална Лига – Байерн: Гройтер Фюрт Ам – Меминген 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Аталанта – Пескара 1 (3:0), Каляри – Сампдория 1 (2:1), Киево – Наполи 2 (1:2), Ювентус – Катания 1 (3:0), Палермо – Сиена 1 (3:1), Парма – Торино 1 (2:1), Интер – Болоня 1 (2:0), Лацио – Фиорентина X (1:1).

Лига Про 1А: Трапани – Портогруаро 1 (2:0), Комо – Судтирол Алто Адидже X (1:1), Кунео – Тритиум 1 (2:0), Виртус Ентела – Фералпи Сало 1 (1:0), Лече – Лумецане 1 (3:1), Реджана – Кремонезе X (1:1), Тревизо – Павия X (0:0).

Лига Про 1Б: Авелино – Есперия Вияреджо 1 (3:0), Барлета – Фрозиноне 2 (1:2), Беневенто – Соренто 1 (2:0), Карарезе – Перуджа 2 (1:2), Катандзаро – Пиза 1 (2:1), Губио – Прато 1 (2:1), Латина – Андрия 1 (3:0), Паджанезе – Ночерина X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетик Билбао – Валенсия X (1:1), Леванте – Хетафе 1 (1:0), Селта Виго – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Реал Сосиедад 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Виляреал – Спортинг Хихон 1 (2:0), Хирона – Уеска 1 (2:0), Расинг Сантандер – Реал Мурсия 1 (2:1), Алкоркон – Рекреативо Уелва 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: ЦСКА – Черноморец Бургас 1 (2:0), Пирин Гоце Делчев – Ботев Враца 1 (2:1), Локомотив София – Миньор Перник 1 (2:0), Берое – Лудогорец 2 (0:2).

Б група: Чавдар Етрополе – Нефтохимик X (1:1), Спартак Плевен – Пирин Разлог 1 (1:0), Калиакра – Любимец 1 (2:1), Светкавица – Септември Симитли 1 (2:0), Раковски – Шумен, Банско – Видима-Раковски 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.