РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Съндърланд – Лестър 2 (1:2), Ливърпул – Сток Сити 1 (2:0), Тотнъм – Манчестър Юнайтед 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Шалке – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Кьолн – Байер Леверкузен 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Фрайбург – Санкт Паули 1 (3:1), Кайзерслаутерн – Карлсруе 1 (1:0), Нюрнберг – Дуисбург 1 (3:0).

Трета Лига: Халешер – Кемницер X (1:1).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Хамбургер Ам X (1:1), Хавелсе – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1), Люнебургер Ханза – Шилкзее 1 (3:0), Олденбург – Волфсбург Ам X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Оберлаусиц X (1:1), Херта Берлин Ам – Германия Халберщад 1 (2:0), Будиса Бауцен – Мойселвиц 1 (1:0), Берлинер Анкараспор – Цюрих X (1:1), Нойстерлиц – Карл Цайс Йена 2 (1:2), РБ Лайпциг Ам – Бабелсберг X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Шпортфройнде Лоте – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Кьолн Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Югозапад: Фрайбург Ам – Саар Саарбрюкен 1 (3:0), Кикерс Офенбах – Валдхоф Майнхайм X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Емполи – Фиорентина 2 (1:2), Наполи – Верона 1 (3:0), Сампдория – Удинезе 1 (2:1), Торино – Аталанта 1 (3:1), Палермо – Лацио 2 (1:2).

Серия Б: Комо – Про Верчели 1 (2:1).

Лига Про, група А: Басано Виртус – Про Пиаченца 1 (2:0), Мантова – Павия X (1:1), Реджана – Читадела X (1:1), Джана Ерминио – Алесандрия 2 (1:2), Падова – Про Патрия 1 (3:0).

Лига Про, група Б: Пистойезе – Карарезе 1 (1:0), Прато – Л`Акуила 1 (2:1), Чита ди Понтедера – Анкона X (1:1).

Лига Про, група С: Иския Изолаверде – Монополи 2 (1:2), Катания – Лупа Кастели Романи 1 (3:0), Мартина Франка – Фиделис Андрия X (1:1), Юве Стабия – Месина 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Спортинг Хихон – Селта Виго X (1:1), Валенсия – Севиля X (1:1), Виляреал – Хетафе 1 (3:0), Атлетик Билбао – Райо Валекано 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Сарагоса – Майорка 1 (2:0), Алавес – Тенерифе 1 (2:1), Кордоба – Албасете 1 (2:0), Уеска – Химнастик де Тарагона 1 (1:0), Реал Овиедо – Нумансия 1 (3:1), Осасуна – Елче 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Монтана – Берое 2 (1:2), Локомотив Пловдив – Славия 1 (2:1).

Б група: Нефтохимик Бургас – Литекс II 1 (2:1).

Североизточна В група: Химик – Светкавица Търговище 2 (1:2), Септември Тервел – Интер Плачидол X (1:1).

Северозападна В група: Партизан Червен бряг – Левски 2007 1 (2:1), Трявна – Етър 2 (1:2), Вихър Славяново – Бдин 1 (1:0), Гигант Белене – Ботев Козлодуй X (1:1), Янтра Габрово – Академик Свищов 2 (1:2), Кариана Ерден – Павликени 2 (0:2), Ювентус Малчика – Ботев Луковит 1 (2:1).

Югозападна В група: Беласица Петрич – ЦСКА 2 (0:3), Витоша Бистрица – Вихрен 1 (2:1), Рилски спортист – Германея 1 (2:0), София 2010 – Сливнишки герой 2 (1:2), Велбъжд – Балкан Варвара 1 (3:0), Чепинец – Миньор Перник 2 (0:2), Септември София – Струмска слава X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.