РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Съндърланд 1 (3:0), Саутхямптън – Борнемут 1 (3:0).

Лига 2: Дагенам & Редбридж – Лутън 2 (1:2).

ФА Трофи: Ромфорд – Слау 2 (1:2), Нортуич Виктория – Стокбридж 1 (2:0), Хендън – Съдбъри 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Щутгарт – Дармщад 1 (2:0), Хамбургер – Хановер 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Фрайбург – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Дуисбург 1 (3:1), Зандхаузен – РБ Лайпциг 2 (0:2).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Кемницер X (1:1).

Регионална Лига – Север: Дрохтерсен/Асел – Люнебургер Ханза 1 (2:1), Вайше – Госларер 1 (3:0), Хилдесхайм – Волфсбург Ам 2 (0:3), Айнтрахт Нордерщед – Олденбург X (0:0).

Регионална Лига – Североизток: Оберлаусиц – Германия Халберщад 1 (3:0), Ауербах – Оптик Ратенов 1 (2:0), Бабелсберг – Цвикау 2 (1:2), Берлинер Анкараспор – Шьонберг 1 (3:0), Херта Берлин Ам – Динамо Берлин 2 (0:2), Нойстерлиц – Виктория Берлин 1 (3:1), РБ Лайциг Ам – Карл Цайс Йена 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Фиорентина – Фрозиноне 1 (3:0), Болоня – Аталанта X (1:1), Карпи – Верона 1 (2:1), Дженоа – Наполи 2 (0:2), Удинезе – Сасуоло 1 (2:1), Лацио – Милан 1 (2:1).

Серия B: Специя – Виртус Ентела 1 (3:1).

Лига Про, група A: Кунео – Албинолефе 1 (2:0), Про Патрия – Про Пиаченца 2 (1:2).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Сантарканджело 1 (2:1), Карарезе – Терамо 1 (1:0), Прато – Пистойезе X (1:1), Савона – Пиза 2 (1:2).

Лига Про, група C: Касертана – Беневенто X (1:1), Фиделис Андрия – Иския Изолаверде 1 (2:0), Катандзаро – Матера X (1:1), Фоджа – Месина 1 (2:0), Юве Стабия – Катания 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Ейбар – Райо Валекано 1 (2:1), Еспаньол – Гранада 1 (1:0), Спортинг Хихон – Малага 1 (2:1), Реал Бетис – Атлетик Билбао 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Сарагоса – Елче 1 (2:0), Алавес – Албасете Баломпи 1 (2:0), Леганес – Майорка 1 (3:1), Осасуна – Хирона 1 (2:1), Реал Овиедо – Атлетик Билбао Б 1 (2:0), Алмерия – Валядолид X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Югоизточна В група: Несебър – Карнобат 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.