РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 106 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Уест Хям – Челси 2 (0:3), Бърнли – Уотфорд X (1:1), Кристъл Палас – Борнемут 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Брайтън 2 (0:3), Суонси – Уест Бромич Албион 2 (0:3), Тотнъм – Сток 1 (2:1), Нюкясъл – Лестър X (1:1).

Чемпиъншип: Астън Вила – Милуол 1 (2:1), Барнзли – Дарби 1 (2:1), Бъртън Албион – Престън 2 (1:3), Фулъм – Бирмингам 1 (2:1), Хъл Сити – Брентфорд 1 (2:0), Мидълзбро – Ипсуич 1 (3:0), Нотингам – Болтън 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс 1 (1:0), Улвс – Съндърланд 1 (2:0), Норич – Шефилд Уензди 1 (2:0).

Лига 1: Блякпул – Родъръм 2 (0:1), Брадфорд – Рочдейл X (0:0), Бристол Роувърс – Саутенд 1 (2:1), Бери – Уимбълдън 2 (1:2), Чарлтън – Портсмут 2 (0:1), Милтън Кийнс Донс – Шрюсбъри 1 (2:0), Олдъм – Нортхямптън 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Донкастър 2 (0:1), Питърбро – Блякбърн 1 (2:1), Плимут – Джилингам 1 (2:0), Уолсол – Скънторп 2 (1:2), Уигън – Флийтууд Таун 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън Стенли – Суиндън 1 (1:0), Челтнъм – Крю 2 (0:1), Честърфийлд – Барнет 2 (0:2), Колчестър – Ексетър 2 (0:2), Кроули Таун – Мансфийлд 2 (0:1), Гримзби Таун – Форест Грийн X (0:0), Лутън – Нотс Каунти 1 (2:0), Моркамб – Ковънтри 1 (2:0), Нюпорт Каунти – Карлайл 1 (2:1), Порт Вейл – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Стивънидж – Уикъмб 1 (2:1), Йоувил – Линкълн Сити 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Макълсфийлд – Рексъм 2 (0:1), Алдършот – Халифакс 1 (2:0), Бароу – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Боръм Ууд – Файлд 1 (1:0), Честър – Солихъл Мурс 2 (0:2), Дувър – Хартлипул 2 (0:1), Ийстлий – Бромли 2 (0:1), Ебсфлийт – Гайзли 1 (3:0), Гейтсхед – Уокинг 1 (3:0), Лейтън Ориент – Сътън 2 (1:3), Мейдънхед – Мейдстън 1 (2:1), Транмиър – Торки 2 (0:2).

Германия

Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Вердер Бремен 1 (4:0), Айнтрахт Франкфурт – Байерн 2 (1:3), Хамбургер – Волфсбург X (0:0), РБ Лайпциг – Майнц 1 (3:1), Борусия Мьонхенгладбах – Шалке 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Хайденхайм X (0:0), Ян Регенсбург – Бохум 2 (0:1), Юнион Берлин – Динамо Дрезден 1 (2:0).

Трета Лига: Карл Цайс Йена – Карлсруе 2 (1:3), Аален – Веен 2 (1:2), Мепен – Вердер Бремен II 2 (0:1), Падерборн – Фортуна Кьолн 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Зоненхоф Гросаспах 1 (2:1), Оснабрюк – Унтерхахинг 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Люнебургер Ханза 1 (3:0), Айнтрахт Брауншвайг II – Олденбург 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Енерги Котбус – Нойстерлиц 1 (3:1).

Регионална Лига Запад: Рьодингхаузен – Алемания Аахен 1 (2:0), РВ Есен – Юрдинген X (1:1), Виктория Кьолн – Вайденбрюк 1 (4:0), Ватеншайд – Борусия Дортмунд II 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Щутгарт II 2 (0:2), ФСВ Франкфурт – Астория Валдорф 1 (2:1), Майнц II – Кобленц 1 (3:1), Рьохлинг Вьолклинген – Саарбрюкен 2 (0:5), Щутгартер Кикерс – Айнтрахт Щадталендорф 2 (0:2), Щайнбах – Хофенхайм II 1 (1:0), Улм – Шот Майнц 1 (3:0).

Италия

Серия A: Каляри – Сампдория 1 (2:1), Ювентус – Интер 1 (3:0).

Серия B: Салернитана – Перуджа 1 (2:0), Асколи – Виртус Ентела 2 (0:1), Читадела – Авелино 1 (1:0), Емполи – Карпи X (0:0), Фрозиноне – Бреша 2 (0:2), Венеция – Про Верчели 2 (0:1).

Серия C, група B: Сантарканджело – Местре 2 (1:3), Судтирол – Равена 1 (2:0), Триестина – Фералпи Сало 1 (2:0), Фермана – Ренате 1 (2:0), Терамо – Фано 2 (0:2), Басано Виртус – Виченца 2 (0:2), Падова – Реджана 2 (0:2).

Испания

Ла Лига: Хетафе – Ейбар 1 (2:1), Реал Мадрид – Севиля 1 (5:1), Депортив Ла Коруня – Леганес 2 (1:2), Валенсия – Селта Виго X (1:1).

Ла Лига 2: Албасете – Валядолид 2 (1:3), Алкоркон – Уеска 1 (2:1), Нумансия – Ла Хоя Лорка 2 (0:1), Реал Сарагоса – Кадис 1 (2:0).

България

Първа Лига: Ботев Пловдив – Етър 1 (4:1), Славия – Левски X (1:1).

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.