Прогнози за неделя, 10 декември 2017 година

0
110

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 56 мача от Висша Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Дарение
Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Англия

Висша Лига: Саутхямптън – Арсенал 2 (1:3), Ливърпул – Евертън 1 (4:1), Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити 2 (1:2).

Германия

Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Фрайбург 1 (2:0), Хановер – Хофенхайм X (1:1), Аугсбург – Херта Берлин 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Инголщад 2 (1:4), Зандхаузен – Арминия Билефелд 2 (1:2), Санкт Паули – Дуисбург 2 (0:2).

Трета Лига: Ханза Рощок – Кемницер 1 (2:1), Цвикау – Халешер 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Дрохтерсен-Асел – Еутин 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Хавелсе 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Алтглинике 2 (0:1), Берлинер Анкараспор – Юнион Фюрстенвалде 1 (2:0), Динамо Берлин – Люкенвалде 1 (4:1), Германия Халберщад – Вакер Нордхаузен X (1:1), Мойселвиц – Виктория Берлин X (1:1).

Регионална Лига Запад: Бонер – ФК Кьолн II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Валдхоф Майнхайм 2 (1:3).

Италия

Серия A: Киево – Рома 2 (1:3), Наполи – Фиорентина 1 (3:0), Спал – Верона 2 (0:1), Удинезе – Беневенто 1 (4:1), Сасуоло – Кротоне 2 (1:2), Милан – Болоня 1 (2:0).

Серия B: Бари – Палермо 2 (1:2).

Серия C, група A: Алесандрия – Пистойезе 1 (2:1), Арцакена – Про Пиаченца 1 (2:1), Карарезе – Ливорно 1 (2:1), Гаворано – Джана Ерминио 2 (0:2), Монца – Кунео X (0:0), Витербезе – Олбия 1 (2:0), Пиза – Арецо 2 (1:2), Прато – Понтедера X (0:0).

Серия C, група C: Козенца – Виртус Франкавила 2 (0:1), Фонди – Акрагас 1 (2:1), Монополи – Трапани 2 (0:2), Сиракуза – Юве Стабия X (1:1), Фиделис Андрия – Ренде 2 (0:1), Паджанезе – Лече 2 (1:3), Касертана – Бишелие 1 (2:1), Катания – Матера 1 (2:0), Реджина – Сикула Леонцио X (1:1).

Испания

Ла Лига: Реал Сосиедад – Малага 1 (4:1), Реал Бетис – Атлетико Мадрид X (1:1), Леванте – Атлетик Билбао 1 (2:0), Виляреал – Барселона 2 (1:2).

Ла Лига 2: Кордоба – Райо Валекано 2 (1:3), Луго – Културал Леонеса 1 (2:0), Химнастик де Тарагона – Севиля Б 1 (1:0), Реал Овиедо – Осасуна 1 (2:0), Тенерифе – Реус Депортиу X (0:0).

България

Първа Лига: Дунав Русе – Локомотив Пловдив 1 (1:0), Верея – Витоша Бистрица 1 (3:0), ЦСКА-София – Берое 1 (4:1).

РЕКЛАМА