РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 139 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Сертия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Суонси – Ливърпул 2 (0:3), Хъл Сити – Челси 2 (0:2), Съндърланд – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Уотфорд – Борнемут 1 (2:1), Уест Хям – Мидълзбро 1 (1:0).

Чемпиъншип: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс 1 (1:0), Бирмингам – Блякбърн 1 (2:1), Брентфорд – Уигън 1 (2:0), Бристол Сити – Нотингам 1 (2:0), Бъртън Албион – Кардиф 1 (2:1), Ипсуич – Хъдърсфийлд X (0:0), Лийдс – Барнзли 1 (2:1), Престън – Астън Вила 2 (1:2), Рединг – Дарби X (1:1), Родъръм – Нюкясъл 2 (0:2), Шефилд Уензди – Брайтън 1 (2:1), Улвс – Норич X (1:1).

Лига 1: Уимбълдън – Джилингам 1 (2:1), Болтън – Оксфорд Юнайтед 1 (2:0), Бери – Скънторп X (1:1), Чарлтън – Рочдейл 1 (2:1), Честърфийлд – Брадфорд 2 (1:2), Флийтууд Таун – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Нортхямптън – Бристол Роувърс 1 (1:0), Олдъм – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Порт Вейл – Ковънтри 1 (2:1), Шрусбъри – Суиндън X (1:1), Саутенд – Питърбро 2 (1:2), Уолсол – Милуол 2 (0:1).

Лига 2: Барнет – Лейтън Ориент X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Акрингтън X (0:0), Карлайл – Колчестър 1 (2:0), Челтнъм – Лутън 2 (1:2), Кроули Таун – Блякпул 2 (0:2), Крю – Мансфийлд X (1:1), Гримзби – Хартлипул 1 (3:1), Нюпорт – Стивънидж X (1:1), Нотс Каунти – Моркамб 1 (2:0), Плимут – Йоувил 1 (3:1), Портсмут – Донкастър 1 (2:1), Уикъмб – Ексетър X (1:1).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Рексъм 1 (1:0), Честър – Дувър Атлетик 2 (1:2), Форест Грийн – Бароу 1 (3:0), Гейтсхед – Торки 1 (3:1), Линкълн Сити – Брейнтрий 1 (2:0), Макълсфийлд – Норт Фериби 1 (3:0), Мейдстън – Солихъл 1 (3:1), Саутпорт – Бромли X (1:1), Сътън – Гайзли 1 (3:1), Уокинг – Ийстлий 2 (1:2), Йорк – Олдършот X (1:1), Дагенам & Редбридж – Транмиър 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Кьолн 1 (3:0), Дармщад – Вердер Бремен 2 (1:2), Фрайбург – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Херта Берлин – Хамбургер 1 (2:0), Инголщад – Хофенхайм 1 (1:0), Байер Леверкузен – Борусия Дортмунд 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Карлсруе 1 (2:1), Хановер – Санкт Паули 1 (3:1).

Трета Лига: Аален – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Дуисбург – Кемницер 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Халешер X (1:1), Шпортфройнде Лоте – ФСВ Франкфурт 1 (2:1), Магдебург – Холшайн Кил 1 (1:0), Вердер Бремен II – Веен 2 (0:1), Оснабрюк – Ян Регенсбург 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Санкт Паули II 1 (3:1), Хановер II – Хилдесхайм 1 (2:0), Люнебургер Ханза – Волфсбург II 2 (0:2), Айнтрахт Брауншвайг II – Вайше 2 (1:3), Лупо-Мартини Волфсбург – БСВ Реден X (0:0).

Регионална Лига Запад: Ален – Верл 2 (0:3), Борусия Мьонхенгладбах II – Шпрокхьовел 1 (3:0), Бонер – Ватеншайд X (1:1), Рьодингхаузен – Алемания Аахен X (1:1), Виктория Кьолн – Кьолн II 1 (3:0), Вуперталер – Зиген 1 (3:1), РВ Есен – Борусия Дортмунд II 2 (0:1).

Регионална Лига Югозапад: Хесен Касел – Хофенхайм II 2 (0:2), Саарбрюкен – Айнтрахт Трир 1 (2:0), Щутгарт II – Елверсберг 2 (1:3), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Нотинген 1 (2:1), Ворматия Вьормс – Валдхоф Майнхайм 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Аугсбург II – Гройтер Фюрт II 1 (2:1), Вакер Бургхаузен – Инголщад II 1 (2:0), Илертисен – 1860 Мюнхен II X (1:1), Нюрнберг II – Розенхайм 1 (3:0), Шалдинг-Хейнинг – Меминген X (1:1), Швайнфурт – Гархинг 1 (3:1), Зелигенпортен – Оберфранкен Байройт 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Пескара – Киево X (1:1), Удинезе – Лацио 2 (1:2).

Серия Б: Авелино – Про Верчели 1 (2:1), Беневенто – Новара 1 (2:1), Виртус Ентела – Виченца 1 (3:1), Фрозиноне – Перуджа 1 (2:1), Спал – Салернитана 1 (2:1), Тернана – Верона 2 (1:2), Трапани – Читадела X (1:1).

Лига Про, група Б: Лумецане – Реджана X (1:1), Самбенедетезе – Парма 2 (0:1), Сантарканджело – Анкона 1 (2:0), Судтирол – Терамо 1 (1:0), Модена – Басано Виртус X (1:1), Фано – Макератезе 1 (1:0), Падова – Мантова 1 (2:0), Фералпи Сало – Форли 1 (3:0), Порденоне – Венеция X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Гранада – Леганес 1 (2:1), Севиля – Алавес 1 (3:0), Осасуна – Лас Палмас X (1:1), Депортиво Ла Коруня – Спортинг Хихон 1 (3:1).

Ла Лига 2: Уеска – Алмерия 1 (2:1), Алкоркон – Елче 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Севиля Б 1 (3:1), Луго – Майорка 1 (2:1), Сарагоса – Кордоба 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Монтана – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1), Ботев Пловдив – ЦСКА София 2 (0:2), Славия – Верея 1 (3:1).

Втора Лига: Ботев Враца – Локомотив София 1 (2:0), Ботев Гълъбово – Поморие 1 (2:1), Витоша Бистрица – Спартак Плевен 1 (2:1), Несебър – Банско 1 (2:0), Созопол – Оборище 1 (3:1).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Черноморец Балчик 2 (0:2), Интер Добрич – Суворово 1 (3:1), Септември Тервел – Спартак Варна 2 (1:2), Ботев Нови пазар – Калиакра 2 (1:2).

Югоизточна Трета Лига: Арда Кърджали – Асеновец 2 (0:2), Розова долина – Димитровград 1 (3:1), Гигант – Загорец 2 (1:2), Атлетик Куклен – Верея II X (1:1), Свиленград – Борислав 1 (2:0), Карнобат – Марица Пловдив 1 (3:0), Миньор Раднево – Раковски 1 (1:0), Ураган Бояджик – Любимец 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.