Прогнози в неделя, 1 октомври 2017 година

0
1440

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 63 мача от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Брайтън 1 (5:0), Евертън – Бърнли X (1:1), Нюкясъл – Ливърпул 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Лийдс X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Хофенхайм 1 (2:0), Херта Берлин – Байерн 2 (0:4), ФК Кьолн – РБ Лайпциг 2 (2:3).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Санкт Паули 1 (2:1), Хайденхайм – Динамо Дрезден 2 (1:2), Зандхаузен – Ян Регенсбург 1 (2:0).

Трета Лига: Магдебург – Карл Цайс Йена 1 (2:0), Мепен – Карлсруе 2 (1:2), Цвикау – Падерборн X (1:1).

Регионална Лига Север: Алтона – Борусия Хилдесхайм X (1:1), Санкт Паули II – Любек 2 (1:3), Хавелсе – Еутин 1 (2:0), Люнебургер Ханза – Волфсбург II 2 (2:3), Олденбург – Дрохтерсен/Асел 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Юрдинген – Алемания Аахен 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Наполи – Каляри 1 (3:1), Беневенто – Интер 2 (1:4), Киево – Фиорентина 1 (2:0), Лацио – Сасуоло 1 (4:0), Спал – Кротоне 2 (1:2), Торино – Верона 1 (4:1), Милан – Рома 2 (0:2), Аталанта – Ювентус 2 (1:3).

Серия Б: Фоджа – Новара X (0:0).

Серия C, група А: Алесандрия – Арецо X (1:1), Арцакена – Монца 1 (2:1), Карарезе – Робур Сиена 1 (2:0), Пистойезе – Кунео 2 (0:1), Понтедера – Ливорно 2 (0:2), Про Пиаченца – Олбия 1 (2:0), Гаворано – Витербезе 1 (2:0), Лукезе – Пиаченца 2 (1:2), Пиза – Прато X (0:0).

Серия C, група Б: Басано – Албинолефе 1 (1:0), Губио – Судтирол X (0:0), Терамо – Фермана 1 (1:0), Триестина – Ренате 1 (2:1), Фано – Равена 1 (2:1), Модена – Местре 1 (2:0), Падова – Сантарканджело 1 (4:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Реал Сосиедад – Реал Бетис 1 (2:1), Барселона – Лас Палмас 1 (5:0), Валенсия – Атлетик Билбао 2 (0:1), Виляреал – Ейбар X (0:0), Реал Мадрид – Еспаньол 1 (5:0).

Ла Лига 2: Алкоркон – Гранада X (1:1), Уеска – Райо Валекано 1 (2:1), Луго – Тенерифе 2 (1:3), Осасуна – Спортинг Хихон 1 (2:0), Севиля Б – Реус Депортиу X (0:0), Химнастик де Тарагона – Барселона Б 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Левски – Черно море 1 (3:1), Лудогорец – Берое 1 (4:1).

Втора Лига: Царско село – Оборище Панагюрище 1 (2:1), Локомотив Горна Оряховица – Монтана X (1:1), Созопол – Ботев Враца 2 (0:3).

Североизточна Трета Лига: Спартак Варна – Суворово 2 (0:1), Локомотив Русе – Хитрино 1 (2:0), Кубрат – Светкавица Търговище 2 (1:3).

Северозападна Трета Лига: Бдин Видин – Янтра 1919 1 (3:0), Спартак Плевен – Левски 2007 1 (2:1), Павликени – Академик Свищов X (1:1), Трявна – Янтра Полски Тръмбеш 2 (1:2), Първа атомна – Партизан Червен бряг 1 (1:0), Севлиево – Мизия Кнежа 1 (3:1), Янтра Габрово – Ботев Луковит 1 (2:1), Вихър Славяново – Кариана Ерден 2 (0:2).

Югоизточна Трета Лига: Тунджа Ягода – Верея II 2 (1:3), Левски Карлово – Свиленград 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.