ТЕКСТА ПРОДЪЛЖАВА ПОД РЕКЛАМАТА
Начало Прогнози Прогнози в събота, 24 април 2021 година

Прогнози в събота, 24 април 2021 година

Прогнози за общо 104 мача в България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Русия, Шотландия и Испания

0
41
Прогнози и печалби
Снимка от papazachariasa чрез Pixabay

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Прогнози и печалби
Снимка от papazachariasa чрез Pixabay

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 104 мача в България (6), Англия (47), Франция (2), Германия (29), Италия (4), Нидерландия (3), Русия (4), Шотландия (1) и Испания (8), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1Прогноза в България

Първа Лига: Етър Велико Търново – Славия 2 (0:1), Монтана – Берое Стара Загора 2 (0:1).

Втора Лига: Спортист Своге – Септември Симитли 1 (2:0), Локомотив Горна Оряховица – Янтра Габрово X (1:1), Лудогорец II – Созопол 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Хебър 1 (1:0).

2Прогноза в Англия

Висша Лига: Ливърпул – Нюкасъл 1 (3:0), Уест Хям – Челси 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Брайтън 2 (0:2).

Чемпиъншип: Борнемут – Брентфорд 1 (1:0), Барнзли – Родъръм 1 (2:1), Блякбърн – Хъдърсфийлд X (0:0), Кардиф – Уикъмб X (0:0), Ковънтри – Престън Норд Енд 2 (0:1), Дарби – Бирмингам 1 (1:0), Мидълзбро – Шефилд Уензди 1 (2:1), Нотингам – Сток 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Норич 2 (0:3), Уотфорд – Милуол 1 (3:1).

Лига 1: Портсмут – Бристол Роувърс 2 (1:2), Блякпул – Шрюсбъри 1 (2:1), Чарлтън – Питърбро 1 (2:0), Крю – Рочдейл 1 (2:1), Донкастър – Флийтууд 1 (2:1), Джилингам – Нортхямптън 2 (0:1), Ипсуич – Уимбълдън X (1:1), Линкълн – Хъл 2 (0:3), Милтън Кийнс Донс – Суиндън 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Плимут Аргайл X (1:1), Съндърланд – Акрингтън 1 (1:0), Уигън – Бъртън Албион 1 (2:0).

Лига 2: Кеймбридж Юнайтед – Стивънидж X (0:0), Карлайл – Харогейт 1 (2:0), Челтнъм – Колчестър 1 (3:0), Кроули – Форест Грийн 1 (2:1), Ексетър – Нюпорт 1 (2:0), Моркамб – Болтън 2 (0:1), Олдъм – Гримзби 1 (2:0), Порт Вейл – Брадфорд Сити X (0:0), Салфорд – Мансфийлд 2 (0:2), Скънторп – Уолсол 2 (1:3), Саутенд – Лейтън Ориент 1 (2:1), Транмиър – Бароу 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Уелдстоун 1 (2:1), Олтринкам – Барнет 1 (2:0), Боръм Ууд – Стокпорт 2 (1:2), Халифакс – Бромли 1 (2:0), Кинг`с Лин – Дагенам & Редбридж 2 (0:3), Мейдънхед – Уокинг 2 (1:2), Солихъл Мурс – Йоувил 1 (2:0), Торки – Нотс Каунти X (0:0), Рексъм – Честърфийлд 1 (2:1), Ийстлий – Сътън 2 (0:3).

3Прогноза във Франция

Лига 1: Сен Етиен – Брест X (1:1), Метц – Пари Сен-Жермен 2 (0:5).

4Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Фрайбург – Хофенхайм 2 (0:2), Майнц – Байерн 2 (0:2), Юнион Берлин – Вердер Бремен 2 (0:1), Волфсбург – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Нюрнберг – Хайденхайм 2 (1:3), Падерборн – Фортуна Дюселдорф 2 (0:1), Оснабрюк – Холщайн Кил 2 (0:3).

Трета Лига: Инголщад – Цвикау X (1:1), Кайзерслаутерн – Унтерхахинг X (0:0), Валдхоф Майнхайм – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Мепен – Ханза Рощок 2 (0:3), Динамо Дрезден – Халешер 1 (2:0), Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен – Юрдинген 2 (0:3).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Ален – Оберхаузен X (1:1), Бонер – Бергиш Гладбах 1 (2:1), Борусия Дортмунд II – Шалке II 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Вуперталер 2 (1:2), Рот-Вайс Есен – Хомберг X (0:0), Вегберг-Беек – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Вайденбрюк – Щрекен 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Пирмасенс 1 (2:1), Балингер – Хомбург X (0:0), Балинген – Щутгарт II 2 (1:2), Зоненхоф Гросашпах – Хесен Касел X (1:1), Хофенхайм II – Шот Майнц 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Айнтрахт Щадталендорф 1 (3:1), Щайнбах Хайгер – Гисен 1 (2:0), Астория Валдорф – ФСВ Франкфурт 2 (0:1).

5Прогнози в Италия

Серия A: Дженоа – Специя 1 (2:0), Парма – Кротоне 1 (2:0), Сасуоло – Сампдория 1 (2:1).

Серия B: Порденоне – Пиза 2 (1:2).

6Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Херенвен – Цволе 2 (0:3), ПСВ Айндховен – Гьонинген X (1:1), Спарта Ротердам – Венло X (2:2).

7Прогнози в Русия

Висша Лига: Урал Екатерининбург – Ахмат Грозни 1 (2:0), Зенит – Ротор Волгоград 1 (4:1), Динамо Москва – Химки 2 (0:2), Тамбов – Локомотив Москва 2 (0:2).

8Прогнози в Шотландия

Купа на Шотландия, четвъртфинал: Хибърниън – Мъдъруел 1 (2:0).

9Прогноза в Испания

Ла Лига: Елче – Леванте 2 (0:2), Реал Валядолид – Кадис X (1:1), Валенсия – Депортиво Алавес 1 (1:0), Реал Мадрид – Реал Бетис 1 (3:1).

Ла Лига 2: Логронес – Картахена 2 (0:3), Малага – Фуенлабрада 2 (1:3), Еспаньол – Лас Палмас 1 (4:1), Понферадина – Луго 2 (1:2).

Тази публикация е валидна до 07:37 часа на 24.04.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрограма за 26-ти кръг в Първа Лига в България
Следваща статияСъдят Гигс и той няма да ръководи Уелс на Евро 2020
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НЯМА КОМЕНТАРИ

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.