Прогнози в събота, 17 април 2021 година

Прогнози за общо 109 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания

0
29

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Прогнози
Прогнози

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 109 мача в Белгия (2), България (2), Англия (43), Франция (2), Германия (29), Италия (14), Португалия (5), Русия (4), Шотландия (3) и Испания (5), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Белгия

Юпилер Лига: Роял Шарлероа – Юпен 1 (1:0), Антверпен – Генк 2 (1:3).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Етър Велико Търново – Ботев Враца X (1:1), CSKA 1948 – Черно море 2 (0:1).

3. Прогнози в Англия

Купа на Англия, полуфинал: Челси – Манчестър Сити 2 (1:2).

Висша Лига: Нюкасъл – Уест Хям 2 (2:3), Улвърхямптън – Шефилд Юнайтед 1 (1:0).

Чемпиъншип: Брентфорд – Милуол 1 (3:1), Лутън – Уотфорд 2 (0:2), Мидълзбро – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Нотингам – Хъдърсфийлд 2 (0:2), Шефилд Уензди – Бристол Сити 1 (2:1), Сток Сити – Престън Норд Енд 1 (1:0), Суонси – Уикъмб X (1:1), Норич – Борнемут 1 (1:0).

Лига 1: Блякпул – Съндърланд 2 (1:3), Бристол Роувърс – Линкълн 2 (1:2), Бъртън Албион – Плимут Аргайл 1 (2:1), Чарлтън – Ипсуич 2 (0:1), Хъл – Флийтууд 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Портсмут 1 (2:1), Рочдейл – Акрингтън 2 (1:3), Шрюсбъри – Донкастър X (0:0), Уигън – Крю 1 (2:0), Уимбълдън – Суиндън X (0:0), Оксфорд Юнайтед – Джилингам 1 (2:1).

Лига 2: Карлайл – Порт Вейл 1 (2:1), Ексетър – Саутенд 2 (0:2), Форест Грийн – Скънторп 2 (0:1), Гримзби – Болтън 2 (2:3), Харогейт – Брадфорд Сити 2 (0:1), Лейтън Ориент – Бароу X (0:0), Моркамб – Олдъм 2 (0:1), Нюпорт – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Стивънидж – Мансфийлд 1 (2:0), Транмиър – Салфорд 2 (1:2), Колчестър – Уолсол X (1:1).

Нейшънал Лига: Халифакс – Кинг`с Лин X (1:1), Барнет – Олдършот 2 (1:2), Честърфийлд – Бромли 2 (0:1), Дагенам & Редбридж – Солихъл Мурс X (0:0), Нотс Каунти – Ийстлий 1 (1:0), Стокпорт – Мейдънхед 1 (4:1), Уелдстоун – Хартлепул 2 (1:4), Уокинг – Рексъм X (1:1), Йоувил – Боръм Ууд 1 (2:0), Олтринкам – Сътън 1 (2:1).

4. Прогнози във Франция

Лига 1: Анже – Рен 2 (0:3), Олимпик Марсилия – Лориен 1 (2:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Аугсбург – Алемания Аахен X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Фрайбург – Шалке 1 (3:1), Юнион Берлин – Щутгарт 1 (1:0), Волфсбург – Байерн 2 (1:2), Байер Леверкузен – ФК Кьолн 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Санкт Паули – Вюрцбургер Кикерс 2 (0:1).

Трета Лига: Кайзерслаутерн – Саарбрюкен 1 (2:0), Магдебург – Цвикау 2 (0:1), Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен – 1860 Мюнхен 2 (2:3), Верл – Юрдинген 2 (0:2), Виктория Кьон – Халешер 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Вегберг-Беек 2 (0:2), Борусия Мьонхенгладбах II – Рот-Вайс Ален 1 (2:1), Бергиш Гладбах – Вайденбрюк 1 (2:0), Хомберг – Шпортфройнде Лоте 2 (0:3), Рьодингхаузен – Бонер 2 (0:2), Щрелен – Рот-Вайс Есен 2 (0:3), Вуперталер – ФК Кьолн II X (0:0).

Регионална Лига Югозапад: Аален – Хомбург-Саар 2 (0:1), Балингер – Айнтрахт Щадталендорф 1 (4:1), Фрайбург II – Пирмасенс 1 (4:0), ФСВ Франкфурт – Кобленц 1 (2:0), Зоненхоф Гросашпах – Шот Майнц 1 (2:0), Хофенхайм II – Гисен 1 (2:1), Майнц II – Хесен Касел 2 (1:2), Кикерс Офенбах – Щутгарт II 1 (2:0), Щайнбах Хайгер – Байерн Алцнау 1 (4:0), Астория Валдорф – Елверсберг 1 (2:1).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Кротоне – Удинезе 1 (2:1), Сампдория – Верона 2 (0:1), Сасуоло – Фиорентина 1 (2:0), Каляри – Парма 1 (2:1).

Серия B: Емполи – Бреша 1 (2:1), Виченца – Лече X (2:2), Монца – Кремонезе 2 (0:1), Пиза – Козенца 1 (2:0), Реджина – Реджана 1 (2:0), Салернитана – Венеция 2 (0:3), Читадела – Киево 2 (1:3), Порденоне – Фрозиноне 1 (2:1).

Серия C – Група B: Равена – Перуджа 2 (2:3).

Серия C – Група C: Вибонезе – Авелино 2 (0:1).

7. Прогнози в Португалия

Примейра Лига: Морейрензе – Тондела 1 (2:0), Витория Гимараеш – Санта Клара 2 (0:1), Белененсес – Маритимо X (0:0), Бенфика – Жил Висенте 1 (5:1), Рио Аве – Спортинг Брага 1 (2:1).

8. Прогнози в Русия

Висша Лига: Ахмат Грозни – Химки 2 (1:2), Локомотив Москва – Ростов X (1:1), Ротор Волгоград – Динамо Москва 2 (1:4), Краснодар – Зенит 2 (1:2).

9. Прогнози в Шотландия

Купа на Шотландия, осминафинали: Килмарнък – Монтроуз 1 (2:0), Абърдийн – Ливингстън X (1:1), Сейнт Джонстън – Клайд 1 (2:1).

10. Прогнози в Испания

Купа на Краля, финал: Атлетик Билбао – Барселона 2 (0:3).

Ла Лига 2: Луго – Алкоркон 2 (0:2), Кастейон – Майорка 1 (2:1), Спортинг Хихон – Реал Овиедо X (1:1), Лас Палмас – Малага 2 (0:1).

Тази публикация е валидна до 09:27 часа на 17.04.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияРешения на ДК към БФС за наказания и глоби
Следваща статияКейн контузи глезена си в мача на Тотнъм с Евертън
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.