Прогнози в събота, 10 април 2021 година

Прогнози за общо 122 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания

0
27

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 122 мача в Белгия (3), България (4), Англия (45), Франция (2), Германия (33), Италия (12), Нидерландия (4), Португалия (4), Русия (3), Шотландия (5) и Испания (7), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в Белгия

Юпилер Лига: Серкъл Брюж – Лювен 2 (0:1), Мехелен – Зулте Варегем 1 (1:0), Гент – Роял Шарлероа 2 (1:2).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Лудогорец – Монтана 1 (5:0), ЦСКА-София – Арда Кърджали 1 (3:0).

Втора Лига: Литекс – Добруджа 1 (2:1), Струмска слава – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0).

3. Прогнози в Англия

Висша Лига: Манчестър Сити – Лийдс 1 (4:1), Ливуърпул – Астън Вила X (0:0), Кристъл Палас – Челси 2 (1:4).

Чемпиъншип: Милуол – Суонси 2 (0:2), Барнзли – Мидълзбро 1 (2:1), Бирмингам – Сток X (1:1), Борнемут – Ковънтри 2 (1:2), Бристол Сити – Нотингам 1 (2:1), Кардиф – Блякбърн 2 (0:2), Дарби – Норич 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Родъръм X (1:1), Престън Норт Енд – Брентфорд X (2:2), Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Уензди 1 (1:0), Уикъмб – Лутън 1 (2:0).

Лига 1: Акрингтън – Уимбълдън 2 (0:1), Крю – Оксфорд Юнайтед X (0:0), Донкастър – Уигън 2 (0:1), Флийтууд – Рочдейл 1 (2:1), Джилингам – Шрюсбъри 2 (1:2), Ипсуич – Милтън Кийнс Донс 1 (2:1), Линкълн – Блякпул 2 (0:3), Нортхямптън – Бристол Ровърс 2 (1:3), Плимут Аргайл – Хъл X (2:2), Портсмут – Бъртън Албион 2 (1:2), Съндърланд – Чарлтън 2 (1:2), Суиндън – Питърбро 2 (1:3).

Лига 2: Бароу – Карлайл 2 (1:2), Болтън – Харогейт X (1:1), Брадфорд Сити – Гримзби 2 (0:1), Кеймбридж Юнайтед – Ексетър X (1:1), Челтнъм – Лейтън Ориент X (0:0), Порт Вейл – Моркамб 2 (0:2), Салфорд – Стивънидж 1 (1:0), Скънторп – Транмиър 2 (0:1), Саутенд – Кроули 1 (2:0), Уолсол – Форест Грийн 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Олтринкам – Халифакс 1 (2:1), Боръм Ууд – Уелдстоун 1 (3:0), Бромли – Дагенам & Редбридж X (0:0), Ийстлий – Уокинг X (0:0), Кинг`с Лин – Честърфийлд 1 (2:1), Мейдънхед – Барнет 1 (1:0), Торки – Уеймът 1 (3:0), Рексъм – Стокпорт 2 (1:2), Хартлипул – Нотс Каунти 1 (2:1).

4. Прогноза във Франция

Лига 1: Страсбург – Пари Сен-Жермен 2 (1:3), Монпелие – Олимпик Марсилия 1 (2:0).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Байерн – Юнион Берлин 1 (3:1), Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург 2 (1:2), Херта Берлин – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Вердер Бремен – РБ Лайпциг 2 (1:5), Щутгарт – Борусия Дортмунд 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Санкт Паули 2 (0:2), Падерборн – Бохум X (1:1).

Трета Лига: Дуисбург – Валдхоф Майнхайм 1 (2:1), Ханза Рощок – Магдебург 2 (0:2), Инголщад – Байерн II 2 (0:2), Любек – Кайзерслаутерн 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Верл 2 (0:2), Саарбрюкен – Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Ален – Пройсен Мюнстер 2 (0:1), Алемания Аахен – Вуперталер 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах II – Борусия Дортмунд II 2 (1:5), Бонер – Шалке II 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Липщад X (1:1), ФК Кьолн II – Хомберг 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Щрелен 1 (2:1), Рот-Вайс Есен – Бергиш Гладбах 1 (3:1), Вегберг-Беек – Фортуна Дюселдорф II X (0:0), Вайденбрюк – Рьодингхаузен 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Балинген 1 (2:1), Елверсберг – ФСВ Франкфурт 2 (0:1), Хомбург-Саар – Астория Валдорф 1 (2:0), Гисен – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Хесен Касел – Аален 1 (2:0), Пирмасенс – Кобленц 1 (1:0), Шот Майнц – Балингер 1 (2:0), Айнтрахт Щадталендорф – Майнц II 1 (2:1), Щутгарт II – Зоненхоф Гросашпах 1 (2:1), Улм – Хофенхайм II X (1:1).

6. Прогноза в Италия

Серия A: Специя – Кротоне 1 (2:0), Парма – Милан 2 (0:2), Удинезе – Торино 1 (2:0).

Серия B: Асколи – Монца 2 (1:2), Бреша – Пескара X (1:1), Кремонезе – Порденоне 2 (0:2), Виртус Ентела – Салернитана 2 (1:2), Лече – Спал 1 (2:1), Фрозиноне – Читадела 1 (2:0).

Серия C – Група A: Албинолефе – Карарезе 1 (1:0).

Серия C – Група C: Палермо – Вибонезе X (0:0), Авелино – Бари 1 (2:0).

7. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Хераклес – Вилем II 2 (0:1), АЗ Алкмар – Спарта Ротердам 2 (0:1), Фортуна Ситард – Емен 2 (1:2), Цволе – Твенте 2 (0:2).

8. Прогноза в Португалия

Примейра Лига: Маритимо – Спортинг Фарензе 1 (2:0), Боависта – Рио Аве 1 (2:0), Тондела – Порто 2 (0:5), Пасош Ферейра – Бенфика 2 (1:4).

9. Прогнози в Русия

Висша Лига: Химки – Тамбов 1 (2:1), Уфа – Ахмат Грозни 2 (1:2), Ростов – Рубин Казан 2 (0:2).

10. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Хамилтън – Дънди Юнайтед 2 (0:2), Килмарнък – Рос Каунти 1 (2:0), Мъдъруел – Сейнт Мирън 2 (1:2), Селтик – Ливингстън 1 (3:0), Сейнт Джонстън – Абърдийн 1 (2:1).

11. Прогнози в Испания

Ла Лига: Хетафе – Кадис 1 (2:0), Атлетик Билбао – Депортиво Алавес 1 (1:0), Ейбар – Леванте X (0:0), Реал Мадрид – Барселона 1 (2:1).

Тази публикация е валидна до 08:55 часа на 10.04.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияУвеличават се проблемите с контузените в Байерн
Следваща статияПрогнози в неделя, 11 април 2021 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.