Прогнози в събота, 20 март 2021 година

Прогнози за общо 120 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Шотландия и Испания

0
36

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 120 мача в Белгия (3), България (5), Англия (48), Франция (2), Германия (34), Италия (8), Нидерландия (3), Португалия (4), Шотландия (5) и Испания (8), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Белгия

Юпилер Лига: Васланд-Беверен – Синт Тройден 1 (2:0), Мускрон – Остенде X (2:2), Юпен – Кортийк 2 (0:3).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Монтана – Черно море 1 (2:1), Арда Кърджали – Локомотив Пловдив 2 (0:2), Царско село – Лудогорец 2 (0:3).

Втора Лига: Добруджа – Миньор Перник X (1:1), Хебър Пазарджик – Септември Симитли 2 (1:2).

3. Прогнози в Англия

Купа на Англия, четвъртфинали: Борнемут – Саутхямптън 1 (2:1), Евертън – Манчестър Сити 2 (1:2).

Висша Лига: Брайтън – Нюкасъл 2 (0:1).

Чемпиъншип: Брентфорд – Нотингам 2 (0:1), Барнзли – Шефилд Уензди 2 (0:1), Бристол Сити – Родъръм X (1:1), Ковънтри – Уикъмб X (0:0), Милуол – Мидълзбро 2 (1:2), Норич – Блякбърн 1 (1:0), Престън Норд Енд – Лутън 2 (0:2), Рединг – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Сток – Дарби 1 (2:0), Уотфорд – Бирмингам 1 (1:0), Суонси – Кардиф 2 (1:3).

Лига 1: Портсмут – Ипсуич 1 (2:0), Акрингтън – Уигън 2 (0:2), Уимбълдън – Чарлтън X (1:1), Бъртън Албион – Милтън Кийнс Донс 2 (1:3), Флийтууд – Суиндън X (1:1), Джилингам – Донкастър 1 (2:0), Нортхямптън – Крю 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Блякпул 1 (2:0), Плимут Аргайл – Бристол Роувърс 2 (0:2), Рочдейл – Питърбро X (1:1), Шрюсбъри – Хъл 1 (2:1), Съндърланд – Линкълн X (0:0).

Лига 2: Нюпорт – Лейтън Ориент X (1:1), Стивънидж – Карлайл 2 (2:3), Бароу – Кроули 1 (2:1), Болтън – Уолсол 2 (1:2), Брадфорд Сити – Олдъм X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Форест Грийн X (1:1), Челтнъм – Салфорд 1 (2:1), Колчестър – Порт Вейл 2 (1:2), Харогейт – Моркамб 1 (2:0), Мансфийлд – Гримзби 2 (0:1), Скънторп – Саутенд 1 (1:0), Транмиър – Ексетър 2 (0:3).

Нейшънал Лига: Олдършот – Боръм Ууд X (1:1), Олтринкам – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Барнет – Честърфийлд 2 (1:4), Бромли – Солихъл Мурс X (0:0), Ийстлий – Халифакс X (1:1), Хартлипул – Уокинг 1 (2:1), Нотс Каунти – Йоувил 1 (2:1), Сътън – Стокпорт 1 (2:1), Торки – Кинг`с Лин 1 (2:1), Уеймът – Уелдстоун 2 (1:2).

4. Прогнози във Франция

Лига 1: Сен Етиен – Монако 2 (0:3), Метц – Рен 2 (1:2), Ница – Олимпик Марсилия 2 (0:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Будеслига: Байерн – Щутгарт 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Юнион Берлин 1 (1:0), ФК Кьолн – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Вердер Бремен – Волфсбург 2 (0:1), Шалке – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:4).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Зандхаузен 1 (2:0), Айнтрахт Брауншвайг – Дармщад 2 (0:2), Хамбургер – Хайденхайм 2 (1:2).

Трета Лига: Дуисбург – Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен 2 (1:2), Ханза Рощок – Халешер 2 (0:1), Инголщад – Валдхоф Майнхайм 1 (2:0), Любек – Верл 2 (0:1), Магдебург – Кайзерслаутерн X (1:1), Унтерхахинг – Юрдинген 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Рьодингхаузен 1 (2:1), Бонер – Фортуна Кьолн 2 (0:1), Борусия Дортмунд II – Липщад 1 (3:1), Хомберг – Щрелен 1 (1:0), Шпортфройнде Лоте – Оберхаузен 2 (0:3), Рот-Вайс Есен – Борусия Мьонхенгладбах II 1 (3:1), Вегберг-Беек – Рот вайс Ален 1 (2:1), Вайденбрюк – Пройсен Мюнстер 2 (0:2), Вуперталер – Бергиш Гладбах 1 (4:1), ФК Кьолн II – Шалке II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Аален – Щутгарт II 1 (2:1), Балингер – Улм 2 (0:2), Балинген – Пирмасенс 2 (1:2), Елверсберг – Хомбург 1 (1:0), ФСВ Франкфурт – Айнтрахт Щадталендорф 1 (4:0), Гисен – Майнц II X (0:0), Хофенхайм II – Щайнбах Хайгер 2 (0:4), Кикерс Офенбах – Фрайбург II 1 (2:0), Кобленц – Хесен Касел 1 (2:0), Астория Валдорф – Шот Майнц 1 (1:0).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Кротоне – Болоня 2 (0:3), Специя – Каляри 1 (2:1).

Серия B: Емполи – Виртус Ентела 1 (2:0), Фрозиноне – Лече 2 (0:2), Виченца – Пескара 1 (2:1), Реджана – Козенца 1 (2:1), Монца – Венеция 2 (1:2), Спал – Читадела X (1:1).

7. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Фортуна Ситард – Утрехт 2 (1:3), Фейенорд – Емен 1 (2:0), Валвийк – Грьонинген 1 (2:1).

8. Прогнози в Португалия

Примейра Лига: Пасош Ферейра – Морейрензе X (0:0), Санта Клара – Тондела 1 (2:0), Портимонензе – Порто 2 (0:3), Спортинг Лисабон – Витория Гимараеш 2 (0:2).

9. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Дънди Юнайтед – Абърдийн 2 (2:3), Хамилтън – Сейнт Мирън 2 (0:1), Килмарнък – Мъдъруел 1 (2:0), Ливингстън – Хибърниън 2 (0:3), Сейнт Джонстън – Рос Каунти 2 (1:2).

10. Прогнози в Испания

Ла Лига: Атлетик Билбао – Ейбар X (1:1), Селта Виго – Реал Мадрид 2 (2:3), Уеска – Осасуна 1 (2:1), Реал Валядолид – Севиля 2 (0:1).

Ла Лига 2: Сабадел – Спортинг Хихон 2 (1:3), Майорка – Реал Овиедо 2 (0:1), Леганес – Фуенлабрада 1 (2:1), Еспаньол – Логронес 1 (4:1).

Тази публикация е валидна до 09:44 часа на 20.03.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияРешения на ДК към БФС за наказани и глобени
Следваща статияПрогнози в неделя, 21 март 2021 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.