Прогнози в събота, 23 април 2022 година

Прогнози за общо 123 мача в Белгия, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания.

0
49

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 123 мача в Белгия (2), Англия (38), Франция (3), Германия (46), Италия (14), Нидерландия (4), Португалия (4), Русия (3), Шотландия (4) и Испания (5), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Белгия

Юпилер Про Лига, плейофи: Расинг Уайт Даринг де Моленбек – Серен X (0:0), Мехелен – Шарлероа X (1:1).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Арсенал – Манчестър Юнайтед 1 (2:1), Лестър Сити – Астън Вила X (1:1), Манчестър Сити – Уотфорд 1 (5:0), Норич Сити – Нюкасъл 2 (1:2), Брентфорд – Тотнъм 2 (0:2).

Чемпиъншип: Лутън Таун – Блякпул 1 (2:0), Бирмингам – Милуол 2 (1:2), Борнемут – Фулъм X (1:1), Дарби Каунти – Бристол Сити 1 (2:1), Хъл Сити – Рединг X (1:1), Питърбро – Нотингам 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Кардиф Сити 1 (3:1), Сток Сити – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Суонси – Мидълзбро 2 (1:2), Уест Бромич Албион – Ковънтри Сити 1 (2:1).

Лига 1: Акрингтън Стенли – Линкълн 1 (2:1), Чарлтън Атлетик – Шрюсбъри 1 (2:1), Челтнъм – Болтън 2 (1:2), Крю Александра – Ипсуич 2 (0:3), Донкастър – Бъртън Албион X (1:1), Флийтууд Таун – Уимбълдън 1 (1:0), Милтън Кийнс Донс – Моркамб 1 (2:0), Портсмут – Джилингам 1 (2:0), Родъръм – Оксфорд Юнайтед 1 (1:0), Съндърланд – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:0), Уигън – Плимут Аргайл 1 (2:0), Уикъмб – Шефилд Уензди X (1:1).

Лига 2: Бароу – Сътън X (1:1), Брадфорд Сити – Скънторп 1 (3:0), Бристол Роувърс – Форест Грийн X (1:1), Ексетър – Рочдейл 1 (3:1), Харогейт – Карлайл X (0:0), Хартлепул – Суиндън 2 (1:2), Лейтън Ориент – Нортхямптън X (0:0), Мансфийлд – Кроули 1 (3:0), Олдъм Атлетик – Салфорд 2 (1:2), Стивънидж – Транмиър Роувърс X (1:1), Уолсол – Порт Вейл 2 (0:2).

3. Прогнози във Франция

Лига 1: Олимпик Лион – Монпелие 1 (3:0), Сен Етиен – Монако 2 (0:2), Пари Сен-Жермен – Ланс 1 (5:0).

4. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Хофенхайм X (1:1), ФК Кьолн – Арминия Билефелд 1 (3:0), Фрайбург – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0), Гройтер Фюрт – Байер Леверкузен 2 (0:4), РБ Лайпциг – Юнион Берлин 1 (3:0), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Холщайн Кил – Хайденхайм X (0:0), Ян Регенсбург – Хамбургер 2 (0:2), Шалке – Вердер Бремен X (0:0), Санкт Паули – Дармщад X (1:1).

Трета Лига: Борусия Дортмунд II – Халешер X (1:1), Саарбрюкен – Верл 1 (2:0), Хавелсе – Фрайбург II 2 (1:2), Оснабрюк – Валдхоф Майнхайм 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Виктория Берлин 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Вердер Бремен II – Тевтония Отенсен X (1:1), Атлас Делменхорст – Любек 2 (0:2), Хайдер – Люнебургер Ханза X (1:1), Алтона – Хановершер X (0:0).

Регионална Лига Североизток: Бабелсберг – Енерги Котбус 2 (0:2), Лихтенберг – Локомотив Лайпциг 2 (0:2), Люкенвалде – Юнион Фюрстенвалде 1 (3:1), Оптик Ратенов – Ауербах 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Щрелен 1 (2:1), Бонер – Рьодингхаузен 2 (0:2), ФК Кьолн II – Фортуна Кьолн X (1:1), Липщад – Шалке II 2 (0:1), Юрдинген – Хомберг 1 (2:1), Вегберг-Беек – Рот-Вайс Ален 2 (1:2), Вайденбрюк – Фортуна Дюселдорф II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Балингер – Хесен Касел X (1:1), Балинген – Хофенхайм II X (1:1), Гисен – Улм 2 (0:3), Пирмасенс – Астория Валдорф X (0:0), Шот Майнц – Майнц II 2 (0:2), Щайнбах Хайгер – Кикерс Офенбах X (1:1).

Регионална Лига Бавария: Виктория Ашафенбург – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:0), Аубщад – Айхщат 1 (3:1), Аугсбург II – Илертисен X (1:1), Вакер Бургхаузен – Елтерсдорф 1 (2:0), Гройтер Фюрт II – Меминген X (1:1), Рейн ам Лех – Байерн II 2 (0:3), Швайнфурт – Унтерхахинг 1 (2:0), Байройт – Розенхайм 1 (5:0), Нюрнберг II – Хаймщетен 1 (2:0), Бухбах – Пипинсрид 1 (1:0).

5. Прогнози в Италия

Серия A: Торино – Специя 1 (3:1), Венеция – Аталанта 2 (0:3), Интер – Рома 1 (3:1), Верона – Сампдория 1 (2:0).

Серия C – Група B: Карарезе – Витербезе 1 (2:1), Виртус Ентела – Фермана 1 (3:0), Лукезе – Пистойезе 1 (2:1), Модена – Чита ди Понтедера 1 (5:0), Монтеварки – Губио X (0:0), Олбия – Гросето 1 (3:0), Пескара – Имолезе 1 (3:0), Сиена – Чезена X (1:1), Терамо – Реджана 2 (0:3), Вис Песаро – Анкона-Мателика X (1:1).

6. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: НЕК Ниймеген – Аякс 2 (0:4), АЗ Алкмар – Херенвен 1 (3:0), Валвийк – Цволе X (1:1), Камбюр – ПСВ Айндховен 2 (0:4).

7. Прогноза в Португалия

Лига Португалия: Портимонензе – Морейрензе X (1:1), Бенфика – Фамаликао 1 (3:0), Санта Клара – Маритимо 1 (2:1), Жил Висенте – Пасош де Ферейра 1 (3:1).

8. Прогнози в Русия

Висша Лига: Урал – Уфа X (1:1), Локомотив Москва – Нижни Новгород 1 (2:0), Сочи – Ахмат Грозни 1 (2:1).

9. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Абърдийн – Ливингстън 1 (2:1), Дънди – Сейнт Джонстън X (1:1), Сейнт Мирън – Хибърниън 2 (1:2), Мъдъруел – Рейнджърс 2 (0:4).

10. Прогноза в Испания

Купа на Краля, финал: Реал Бетис – Валенсия 1 (2:1).

Ла Лига 2: Реал Сосиедад Б – Аморебиета 1 (2:1), Картахена – Хирона X (0:0), Фуенлабрада – Понферадина X (1:1), Малага – Ейбар X (1:1).

Тази публикация е валидна до 08:08 часа на 23.04.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в петък, 22 април 2022 година
Следваща статияПрогнози в неделя, 24 април 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.