Прогнози за сряда, 28 октомври 2020 година

Прогнози за общо 63 мача от Шампионска Лига, Англия, Германия, Италия, Испания, Нидерландия, Португалия, Ейре, Швеция и други

0
20

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 63 мача от Шампионска Лига (8), Англия (6), Германия (13), Италия (15), Испания (6), Нидерландия (5), Португалия (1), Босна и Херцеговина (1), Хърватия (1), Кипър (2), Ейре (1), Полша (1), Словения (2) и Швеция (1), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Шампионска Лига

Групова фаза: Башакшехир – Пари Сен-Жермен 2 (0:3), Краснодар – Челси 2 (0:2), Клуб Брюж – Лацио 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Зенит 1 (1:0), Ференцварош – Динамо Киев 2 (1:2), Ювентус – Барселона 2 (0:3), Манчестър Юнайтед – РБ Лайпциг 2 (0:1), Севиля – Рен 2 (0:1).

2. Прогнози в Англия

Чемпиъншип: Престън Норд Енд – Милуол 1 (2:1), Бирмингам – Хъдърсфийлд 1 (1:0), Борнемут – Бристол Сити 1 (2:1), Дарби – Кардиф 2 (1:3), Лутън – Нотингам 2 (1:3), Родъръм – Шефилд Уензди 2 (0:3).

3. Прогнози в Германия

Втора Бундеслига: Оснабрюк – Дармщад 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Алтглинике 2 (1:2), Бабелсберг – Ауербах 1 (2:1), Динамо Берлин – Лихтенберг 1 (3:1), Бишофсвердер – Кемницер 2 (0:5), Германия Халберщад – Кеми Лайпциг 1 (2:1), Карл Цайс Йена – Енерги Котбус 1 (1:0), Локомотив Лайпциг – Мойселвиц 1 (2:1), Люкенвалде – Оптик Ратенов 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Фортуна Дюселдорф II – Алемания Аахен 2 (0:3), Рьодингхаузен – Хомберг 1 (4:1).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Балингер 1 (1:0), Рот Вайс Кобленц – Айнтрахт Щадталендорф 2 (0:2).

4. Прогнози в Италия

Купа на Италия, 1/32-финали: Торино – Лече 1 (3:1), Каляри – Кремонезе 1 (5:0), Читадела – Специя X (1:1), Козенца – Монополи 1 (3:0), Беневенто – Емполи 2 (1:2), Бреша – Перуджа 1 (2:0), Кротоне – Спал X (0:0), Фиорентина – Падова 1 (3:0), Дженоа – Катандзаро 1 (3:0), Верона – Венеция 1 (1:0), Парма – Пескара 1 (5:1), Удинезе – Виченца 1 (5:0).

Серия C – Група A: Ювентус (до 23) – Комо 1 (1:0).

Серия C – Група C: Авелино – Турис 1 (3:0), Бишелие – Кавезе X (1:1).

5. Прогнози в Испания

Ла Лига 2: Албасете Баломпи – Лас Палмас 1 (2:1), Кастейон – Алмерия 2 (1:3), Еспаньол – Понферадина 1 (2:1), Реал Овиедо – Логронес 1 (2:0).

Купа на Федерацията: Мелила – Лас Розас 1 (1:0), Пуертолано – УКАМ Мурсия 2 (1:2).

6. Прогнози в Нидерландия

Купа на Нидерландия, 1/32-финали: Ден Хааг – Спарта Ротердам X (0:0), Емен – ФК Айндховен 1 (2:1), Хераклес – Телстар 1 (4:0), Валвийк – Камбюр 1 (2:0), Рода – Фортуна Ситард 2 (1:3).

7. Прогноза в Португалия

Примейра Лига: Спортинг Лисабон – Жил Висенте 1 (3:1).

8. Прогноза в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Железничар – Жрински Мостар 1 (2:0).

9. Прогноза в Хърватия

Първа Лига: Славен Белупо – Локомотив Загреб 1 (3:0).

10. Прогнози в Кипър

Първа Дивизия: Неа Саламина – Ермис 2 (1:2), Етникос Ахнас – Анортозис Фамагуста 2 (0:3).

11. Прогноза в Ейре

Висша Лига: Фин Харпс – Сейнт Патрикс 2 (0:2).

12. Прогноза в Полша

Екстракласа: Висла Краков – Лехия Гданск 2 (0:2).

13. Прогнози в Словения

Първа Лига: Горица – Табор Сежана 1 (2:0), Копер – Целе 1 (2:1).

14. Прогноза в Швеция

Олсвенскан: Хекен – Юргорден 1 (2:0).

Тази публикация е валидна до 07:43 часа на 28.10.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.