Прогнози за събота, 24 октомври 2020 година

Прогнози за общо 110 мача от България, Англия, Германия, Италия, Испания, Франция, Нидерландия и Португалия

0
18

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 110 мача от България (2), Англия (36), Германия (44), Италия (11), Испания (8), Франция (2), Нидерландия (4) и Португалия (3), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в България

Първа Лига: Царско село – Локомотив Пловдив X (1:1), Левски – Черно море 2 (1:2).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Уест Хям – Манчестър Сити 2 (0:3), Фулъм – Кристъл Палас 2 (0:3), Манчестър Юнайтед – Челси 1 (2:1), Ливърпул – Шефилд Юнайтед 1 (3:0).

Чемпиъншип: Уотфорд – Борнемут X (0:0), Бристол Сити – Суонси 1 (2:1), Кардиф – Мидълзбро 2 (0:2), Ковънтри – Блякбърн 2 (1:2), Хъдърсфийлд – Престън Норд Енд 1 (2:1), Милуол – Барнзли X (1:1), Норич – Уикъмб 1 (3:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бирмингам 1 (2:1), Рединг – Родъръм 2 (0:1), Шефилд Уензди – Лутън 2 (0:2), Сток – Брантфорд 2 (0:2).

Лига 1: Джилингам – Флийтууд 2 (0:1), Блякпул – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Бъртън Албион – Уимбълдън 2 (0:2), Донкастър – Крю 2 (0:1), Хъл – Питърбро 2 (0:1), Линкълн – Ипсуич 2 (0:1), Нортхямптън – Чарлтън 2 (0:1), Шрюсбъри – Рочдейл 2 (0:2), Съндърланд – Портсмут 1 (2:0), Уигън – Плимут 1 (2:0).

Лига 2: Ексетър – Скънторп 1 (2:1), Бароу – Уолсол X (0:0), Бристол Сити – Нюпорт 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Болтън 1 (2:0), Челтнъм – Мансфийлд 1 (2:0), Колчестър – Харогейт X (1:1), Гримзби – Карлайл 1 (2:0), Моркамб – Форест Грийн 2 (1:2), Олдъм – Порт Вейл X (1:1), Салфорд – Кроули 1 (2:1), Стивънидж – Лейтън Ориент 2 (1:2), Транмиър – Саутенд 1 (2:1).

3. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Байерн – Айнтрахт Франкфурт 1 (5:0), Майнц – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:4), РБ Лайпциг – Херта Берлин 1 (2:0), Юнион Берлин – Фрайбург 2 (1:2), Борусия Дортмунд – Шалке 1 (5:1).

Втора Бундеслига: Дармщад – Санкт Паули 1 (2:1), Хамбургер – Вюрцбургер Кикерс 1 (1:0), Хановер – Фортуна Дюселдорф X (0:0), Холщайн Кил – Гройтер Фюрт X (1:1).

Трета Лига: Дуисбург – Юрдинген 1 (2:0), Ханза Рощок – Виктория Кьолн 1 (2:0), Инголщад – Динамо Дрезден X (1:1), Любек – Халешер 2 (0:2), Магдебург – Веен Висбаден 2 (0:3), Мепен – Кайзерслаутерн 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Фоникс Любек – Холщайн Кил II 2 (1:2), Волфсбург II – Вердер Бремен II X (1:1), Хайдер – Тевтония Отенсен 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Германия Халберщад 2 (1:2), Кеми Лайпциг – Бишофсвердер 1 (3:1), Енерги Котбус – Берлинер Анкараспор 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Рот Вайс Есен – Липщад X (1:1), Алемания Аахен – Бергиш Гладбах 1 (3:0), Бонер – Пройсен Мюнстер X (1:1), Шпортфройнде Лоте – Шалке II 2 (0:3), Вуперталер – Щрелен 1 (3:0), Рот Вайс Есен – Оберхаузен 1 (2:1), ФК Кьолн II – Рьодингхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Байерн Алцнау – Щайнбах Хайгер 2 (0:2), Елверсберг – Астория Валдорф 1 (2:1), Хомбург – Аален X (0:0), Гисен – Хофенхайм II 2 (1:3), Хесен Касел – Майнц II 1 (2:0), Айнтрайт Щадталендорф – Балингер 1 (2:1), Улм – Балинген 1 (3:0), Щутгарт II – Кикерс Офенбах 2 (1:2).

Регионална Лига Бавария: Аубщад – Бухбах X (1:1), Вакер Бургхаузен – Гархинг 1 (2:0), Айхщат – Аугсбург II 2 (0:1), Гройтер Фюрт II – Меминген 1 (3:1), Хаймщетен – Розенхайм 1 (2:0), Рейн ам Лех – Виктория Ашафенбург 2 (1:3), Швайнфурт – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:0), Байройт – Нюрнберг II 2 (0:1).

4. Прогнози в Италия

Серия A: Аталанта – Сампдория 1 (4:0), Дженоа – Интер 2 (1:4), Лацио – Болоня 1 (1:0).

Серия B: Монца – Киево 2 (0:2), Порденоне – Реджина 1 (2:0), Салернитана – Асколи 1 (2:1), Спал – Виченца 1 (2:0), Виртус Ентела – Венеция 1 (1:0), Пескара – Фрозиноне 1 (2:0).

Серия C – Група B: Карпи – Чезена 2 (0:1).

Серия C – Група C: Виртус Франкавила – Потенца 1 (2:0).

5. Прогноза в Испания

Ла Лига: Барселона – Реал Мадрид 2 (0:1), Осасуна – Атлетик Билбао 1 (2:1), Севиля – Ейбар 1 (2:1), Атлетико Мадрид – Реал Бетис 2 (1:2).

Ла Лига 2: Картахена – Лас Палмас 2 (1:2), Логронес – Луго 1 (1:0), Алмерия – Фуенлабрада 1 (1:0), Кастейон – Жирона 2 (1:3).

6. Прогноза във Франция

Лига 1: Лориен – Марсилия 2 (1:2), Пари Сен-Жермен – Дижон 1 (3:0).

7. Прогноза в Португалия

Примейра Лига: Насионал – Пасош Ферейра 1 (2:1), Санта Клара – Спортинг Лисабон 2 (1:2), Порто – Жил Висенте 1 (2:1).

8. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Венло – Аякс 2 (1:2), Утрехт – Твенте X (1:1), Цволе – Вилем II 2 (1:2), Херенвен – Емен 2 (0:2).

Тази публикация е валидна до 09:34 часа на 24.10.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.