Прогнози за четвъртък, 22 октомври 2020 година

Прогнози за общо 46 мача от Лига Европа, България, Италия, Испания, Беларус и Финландия

0
14

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 46 мача от Лига Европа (24), България (4), Италия (4), Испания (8), Беларус (1) и Финландия (5), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Лига Европа

Груповa фаза: Байер Леверкузен – Ница 1 (1:0), ЦСКА-София – ЧФР Клуж 1 (2:0), Дъндолк – Молде 2 (1:2), Апоел Беер Шева – Славия Прага X (2:2), Лех Познан – Бенфика 2 (0:2), Наполи – АЗ Алкмар 1 (3:0), ПАОК Солун – Омония Никозия 2 (0:2), ПСВ Айндховен – Гранада X (1:1), Рапид Виена – Арсенал 2 (1:4), Риека – Реал Сосиедад 2 (1:2), Стандард Лиеж – Рейнджърс 1 (2:1), Йънг Бойс – Рома X (2:2), Спортинг Брага – АЕК Атина 1 (1:0), Селтик – Милан X (2:2), Динамо Загреб – Фейенорд 1 (1:0), Хофенхайм – Цървена звезда 1 (4:1), Лестър – Заря Луганск 1 (1:0), Слован Либерец – Гент 2 (0:3), Лудогорец – Антверпен 1 (2:1), Макаби Тел Авив – Карабах 1 (1:0), Спарта Прага – Лил 1 (2:1), Тотнъм – ЛАСК Линц 1 (4:0), Виляреал – Сивашспор 1 (3:0), Волфсбергер – ЦСКА Москва 1 (2:1).

2. Прогнози в България

Купа на България, шестнадесетфинали: Черноморец Балчик – Септември София X (1:1) Надежда Доброславци – Ботев Враца 2 (0:2), Оборище – Ботев Пловдив 2 (1:3), Созопол – Етър Велико Търново 2 (1:2).

3. Прогнози в Италия

Серия C – Група A: Про Патрия – Лукезе 2 (1:2), Комо – Перголетезе X (0:0).

Серия C – Група C: Фоджа – Авелино 2 (0:1), Юве Стабия – Кавезе 2 (0:1).

4. Прогнози в Испания

Ла Лига 2: Леганес – Сарагоса 2 (1:2), Майорка – Албасете Баломпи 1 (2:0), Реал Овиедо – Райо Валекано 2 (0:2), Малага – Спортинг Хихон X (1:1).

Купа на Федерацията: Лас Розас – Тениска X (1:1), Лейоа – Лангрео 1 (2:0), Платгес де Калвия – Мар Менор X (0:0), Лагостера – Химнастик де Тарагона 2 (1:2).

5. Прогноза в Беларус

Висша Лига: Динамо Брест – Слуцк 1 (3:1).

6. Прогнози във Финландия

Вейкауслига: ХИФК – Рованиеми 1 (4:0), Хонка – Лахти X (1:1), Интер Турку – ТПС Турку 1 (3:0), КуПС Куопио – Хака Валкеакоски 1 (1:0), СИК – Илвес 1 (2:0).

Тази публикация е валидна до 08:38 часа на 22.10.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.