Прогнози в сряда, 21 октомври 2020 година

Прогнози за общо 70 мача от Шампионска Лига, България, Англия, Германия, Италия и Испания

0
20

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 70 мача от Шампионска Лига (8), България (6), Англия (5), Германия (18), Италия (26) и Испания (7), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Шампионска Лига

Груповa фаза: Реал Мадрид – Шахтьор Донецк 1 (2:1), Залцбург – Локомотив Москва X (0:0), Аякс – Ливърпул 2 (0:3), Байерн – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Интер – Борусия Мьонхенгладбах X (0:0), Манчестър Сити – Порто 1 (4:0), Мидтиланд – Аталанта 2 (1:4), Олимпиакос Пирея – Марсилия 2 (0:1).

2. Прогнози в България

Купа на България, шестнадесетфинали: Партизан Червен бряг – Левски 2 (1:3), Севлиево – Славия 2 (0:2), Извор – Монтана 2 (1:2), Янтра Габрово – Черно море 2 (1:2), Дреновец – ЦСКА 1948 2 (0:3), Пирин Благоевград – Берое X (1:1).

3. Прогнози в Англия

Чемпиъншип: Кардиф – Борнемут 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Престън 1 (2:0), Шефилд Уензди – Брентфорд 1 (2:0), Сток – Барнзли X (0:0), Уотфорд – Блякбърн 2 (0:1).

4. Прогнози в Германия

Втора Бундеслига: Хамбургер – Ерцгебирге Ауе 1 (2:0).

Трета Лига: Халешер – Мепен X (1:1), Кайзерслаутерн – Инголщад 1 (2:0), 1860 Мюнхен – Саарбрюкен 1 (2:1), Унтерхахинг – Дуисбург X (0:0), Виктория Кьолн – Байерн II 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Вердер Бремен II – Обернойланд X (1:1), Волфсбург II – Реден 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Липщад – Борусия Дортмунд II 2 (0:1), РВ Ален – Вегберг-Беек 2 (0:1), Фортуна Кьолн – Бонер 1 (2:1), Оберхаузен – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Пройсен Мюнстер – Вайденбрюк 2 (0:1), Шалке II – ФК Кьолн II 2 (0:1).

Регионална Лига Югозапад: Балинген – Байерн Алцнау X (1:1), Майнц II – Щадталендорф 1 (2:0), Кобленц – Пирмасенс 1 (2:0), Щайнбах Хайгер – Фрайбург II 2 (1:2).

5. Прогнози в Италия

Серия B: Лече – Кремонезе 2 (0:1).

Серия C – Група A: Пиаченца – Олбия X (1:1), Албинолефе – Ренате 2 (1:3), Алесандрия – Гросето 1 (2:1), Ливорно – Новара 1 (2:1), Понтедера – Леко X (0:0), Карарезе – Пистойезе 2 (0:2), Про Сесто – Джана Ерминио X (0:0), Про Верзели – Ювентус (до 23) 2 (0:2).

Серия C – Група B: Судтирол – Карпи X (1:1), Мантова – Мателика X (1:1), Арецо – Падова 2 (1:2), Леняго Салус – Перуджа 1 (2:1), Вис Песаро – Триестина 2 (0:1), Модена – Фералпи Сало X (0:0), Чезена – Фано 1 (2:0), Фермана – Губио 1 (1:0), Имолезе – Самбенедетезе 2 (1:2), Равена – Виртус Верона 1 (2:0).

Серия C – Група C: Паджанезе – Виртус Франкавила 2 (0:2), Палермо – Турис 2 (0:3), Касертана – Катандзаро 2 (0:2), Потенца – Терамо 1 (2:1), Витербезе – Бишелие 2 (1:2), Катания – Тернана X (1:1), Монополи – Бари 1 (2:0).

6. Прогнози в Испания

Ла Лига 2: Еспаньол – Мирандес 1 (4:0), Лас Палмас – Кастейон 2 (0:2), Луго – Жирона 2 (0:2), Понферадина – Тенерифе 1 (2:0), Алмерия – Картахена 2 (1:2), Фуенлабрада – Логронес 2 (0:1), Сабадел – Алкоркон 2 (1:3).

Тази публикация е валидна до 08:50 часа на 21.10.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.