Прогнози за събота, 17 октомври 2020 година

Прогнози за общо 121 мача от България (7), Англия (38), Франция (2), Германия (41), Италия (21), Испания (9) и Нидерландия (3)

0
21

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 121 мача от България (7), Англия (38), Франция (2), Германия (41), Италия (21), Испания (9) и Нидерландия (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в България

Първа Лига: Лудогорец – Царско село 1 (5:1), ЦСКА-София – Берое X (1:1).

Втора Лига: Септември София – Литекс 1 (2:1), Кариана Ерден – Добруджа 1 (2:0), Струмска слава – Нефтохимик Бургас 1 (3:1), Хебър Пазарджик – Спортист Своге 1 (2:1), Септември Симитли – Созопол X (1:1).

2. Прогноза в Англия

Висша Лига: Евертън – Ливърпул 1 (2:1), Челси – Саутхямптън 1 (2:0), Манчестър Сити – Арсенал 1 (4:1), Нюкасъл – Манчестър Юнайтед 2 (0:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Бристол Сити 2 (0:2), Бирмингам – Шефилд Уензди 2 (1:3), Блякбърн – Нотингам 2 (0:2), Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Брентфорд – Ковънтри 1 (2:1), Лутън – Сток 1 (2:1), Мидълзбро – Рединг 1 (2:0), Родъръм – Норич 1 (2:1), Суонси – Хъдърсфийлд X (0:0), Уикъмб – Милуол 2 (0:3).

Лига 1: Милтън Кийнс Донс – Джилингам X (1:1), Уимбълдън – Шрюсбъри 2 (0:3), Бристол Роувърс – Бъртън Албион 2 (0:2), Чарлтън – Уигън 2 (0:2), Крю – Блякпул 1 (2:1), Флийтууд – Линкълн 1 (1:0), Ипсуич – Акрингтън 2 (1:2), Питърбро – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Плимут – Нортхямптън 1 (1:0), Портсмут – Донкастър X (0:0), Рочдейл – Хъл 2 (1:2), Суиндън – Съндърланд 2 (2:3).

Лига 2: Болтън – Олдъм 2 (0:2), Карлайл – Колчестър X (0:0), Кроули – Моркамб X (1:1), Форест Грийн – Стивънидж 2 (1:2), Харогейт – Бароу 1 (2:1), Мансфийлд – Брадфорд Сити 2 (1:2), Нюпорт – Транмиър 2 (0:1), Порт Вейл – Салфорд 2 (0:1), Скънторп – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:3), Саутенд – Честърфийлд 2 (0:4), Уолсол – Ексетър 2 (0:2), Лейтън Ориент – Гримзби 2 (1:2).

3. Прогнози във Франция

Лига 1: Реймс – Лориен 1 (2:0), Марсилия – Бордо 2 (1:2).

4. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Аугсбург – РБ Лайпциг 2 (0:4), Фрайбург – Вердер Бремен X (1:1), Херта Берлин – Щутгарт 1 (2:1), Хофенхайм – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Майнц – Байер Леверкузен 2 (1:3), Арминия Билефелд – Байерн 2 (1:4), Борусия Мьонхенгладбах – Волфсбург 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Бохум 2 (0:3), Гройтер Фюрт – Хамбургер X (1:1), Карлсруе – Зандхаузен 2 (0:2).

Трета Лига: Байерн II – Кайзерслаутерн X (1:1), Ханза Рощок – 1860 Мюнхен 2 (1:2), Инголщад – Верл 2 (1:2), Любек – Динамо Дрезден 2 (1:2), Веен Висбаден – Валдхоф Манхайм 1 (2:1), Цвикау – Юрдинген 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Вердер Бремен II – Йедело X (1:1), Реден – Обернойланд 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Кеми Лайпциг X (1:1), Берлинер Анкатаспор – Оптик Ратенов 1 (1:0), Люкенвалде – Бишофсвердер X (0:0).

Регионална Лига Запад: Бонер – Фортуна Дюселдорф II 2 (0:2), Борусия Дортмунд II – Рот Вайс Ален 1 (5:1), Шпортфройнде Лоте – Борусия Мьонхенгладбах II X (1:1), Рот Вайс Есен – Пройсен Мюнстер 1 (2:0), Вегберг-Беек – Щрелен 2 (0:3), Вайденбрюк – Фортуна Кьолн 2 (0:1), Вуперталер – Рьодингхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Хофенхайм II 2 (0:1), Елверсберг – Кобленц 1 (2:1), Хомбург-Саар – ФСВ Франкфурт 1 (2:0), Гисен – Зоненхоф Гросашпах 2 (0:1), Хесен Касел – Астория Валдорф 1 (2:1), Шот Майнц – Майнц II 2 (0:1), Айнтрахт Щадталендорф – Аален 2 (1:2), Щутгарт II – Балингер 2 (0:2).

Регионална Лига Бавария: Виктория Ашафенбург – Швайнфурт 2 (1:2), Илертисен – Айхщат 2 (0:3), Меминген – Вакер Бургхаузен 1 (2:1), Розенхайм – Байройт 2 (1:2), Шалдинг-Хайнинг – Хаймщетен X (0:0).

5. Прогнози в Италия

Серия A: Наполи – Аталанта 2 (0:1), Интер – Милан X (1:1), Сампдория – Лацио 1 (2:0), Кротоне – Ювентус 2 (0:4).

Серия B: Козенца – Читадела 2 (0:3), Кремонезе – Венеция 1 (2:0), Порденоне – Спал 2 (1:2), Реджана – Киево 1 (2:0), Салернитана – Пиза 2 (0:2), Виртус Ентела – Реджина 2 (1:2), Пескара – Емполи 1 (2:1), Фрозиноне – Асколи 1 (2:1).

Серия C – Група A: Леко – Карарезе 1 (1:0), Гросето – Про Верчели 1 (2:0), Ювентус (до 23) – Албинолефе 1 (2:1).

Серия C – Група B: Мателика – Модена 1 (2:1), Триестина – Равена 1 (3:0), Виртус Верона – Вис Песаро 1 (2:0), Фералпи Сало – Судтирол X (0:0).

Серия C – Група C: Тернана – Потенца 2 (0:2), Вибонезе – Паджанезе 1 (2:0).

6. Прогнози в Испания

Ла Лига: Гранада – Севиля X (1:1), Селта Виго – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Реал Мадрид – Кадис 1 (3:1), Хетафе – Барселона 2 (0:3).

Ла Лига 2: Албасете Баломпи – Сабадел 1 (2:0), Картахена – Фуенлабрада 2 (1:2), Лас Палмас – Алмерия 2 (0:1), Кастейон – Луго X (0:0), Логронес – Леганес 2 (1:2).

7. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Хераклес – Ваалвийк X (0:0), АЗ Алкмар – Венло 1 (4:0), Вилем II – Твенте 2 (0:1).

Тази публикация е валидна до 07:15 часа на 17.10.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.