Прогнози за събота, 10 октомври 2020 година

Прогнози за общо 102 мача от Англия, Германия, Италия, Испания, Хърватия, Ейре, Литва, Шотландия, Лига на нациите и приятелски

0
25

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 102 мача от Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия (31), Трета Лига и Регионална Лига в Германия (32), Серия C в Италия (1), Ла Лига 2 и Купа на Федерацията в Испания (10), Купа на Хърватия (1), Висша Лига в Ейре (1), А Лига в Литва (1), Купа на Лигата в Шотландия (15), Лига на нациите (7) и приятелски мачове (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

[sociallocker id=“61588″]

1. Прогноза в Англия

Лига 1: Джилингам – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Акрингтън Стенли – Рочдейл 1 (2:0), Блякпул – Ипсуич 1 (1:0), Крю – Уигън X (0:0), Линкълн – Бристол Роувърс 1 (2:0), Нортхямптън – Питърбро 2 (0:2), Плимут Аргайл – Бъртън Албион 2 (0:1), Портсмут – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Суиндън – Уимбълдън 2 (1:2).

Лига 2: Бароу – Лейтън Ориент X (1:1), Болтън – Гримзби X (0:0), Кеймбридж Юнайтед – Нюпорт 1 (2:1), Челтнъм – Кроули 2 (0:1), Мансфийлд – Стивънидж 1 (2:1), Олдъм – Моркамб 2 (1:2), Порт Вейл – Катрлайл 2 (0:2), Салфорд – Транмиър X (0:0), Скънторп – Форест Грийн 1 (2:0), Саутенд – Ексетър 2 (1:3), Уолсол – Колчестър 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Боръм Ууд – Халифакс X (0:0), Бромли – Торки 1 (2:0), Честърфийлд – Уокинг 1 (2:0), Ийстлий – Олтринкам X (0:0), Мейдънхед – Хартлипул 2 (0:3), Нотс Каунти – Барнет 1 (1:0), Солихъл Мурс – Кинг`с Лин 2 (0:1), Стокпорт – Дувър 1 (4:0), Уеймут – Сътън X (1:1), Йоувил – Рексъм 1 (1:0), Дагенам и Редбридж – Уелдстоун 2 (0:2).

2. Прогнози в Германия

Трета Лига: Кайзерслаутерн – Валдхоф Майнхайм 2 (0:2), 1860 Мюнхен – Любек 2 (0:2), Динамо Дрезден – Магдебург 2 (1:2), Тюркгюджю Атаспор Мюнхен – Веен Висбаден 2 (1:2), Юрдинген – Байерн II 2 (1:2), Верл – Ханза Рощок 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Фоникс Любек – Хамбургер II X (1:1), Волфсбург II – Хановер II 1 (2:1), Вайше – Холщайн Кил II 1 (3:1), Хайдер – Люнебургер Ханза X (0:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Оберхаузен 2 (0:1), Бергиш Гладбах – Щрелен 1 (2:1), Борусия Дортмунд II – Вегберг-Беек 1 (3:1), Фортуна Дюселдорф II – Вайденбрюк X (0:0), Фортуна Кьолн – РВ Есен 1 (2:0), Липщад – Бонер 2 (0:1), Пройсен Мюнстер – Шпортфройнде Лоте 1 (4:1), Шалке II – Вуперталер 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Аален – Шот Майнц 2 (0:2), Балингер – Гисен X (1:1), Елверсберг – Пирмасенс 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Хесен Касел 1 (1:0), Хофенхайм II – Фрайбург II 2 (1:2), Майнц II – Щутгарт II 2 (0:1), Астория Валдорф – Айнтрахт Щадталендорф 2 (0:2).

Регионална Лига Бавария: Рейн ам Лех – Меминген 1 (2:0), Аубщад – Илертисен X (1:1), Вакер Бургхаузен – Бухбах X (0:0), Айхщат – Нюрнберг II 1 (2:0), Гройтер Фюрт II – Аугсбург II 2 (1:2), Хаймщетен – Виктория Ашафенбург 1 (2:1), Шалдинг Хайнинг – Розенхайм X (0:0).

3. Прогноза в Италия

Серия C – Група A: Перголетезе – Гросето 1 (1:0).

4. Прогнози в Испания

Ла Лига 2: Сабадел – Мирандес 1 (2:1), Еспаньол – Алкоркон 1 (2:1), Логронес – Алмерия 2 (1:3), Тенерифе – Райо Валекано 2 (0:3).

Купа на Федерацията: Ебро – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Лангрео – Бети Козкор 1 (2:0), Лейоа – Кодал Депортиво 2 (1:2), Балмаседа – Баракалдо 2 (0:2), Мурсия – Пуертолано 1 (2:1), Виларубия – Утрера X (1:1).

5. Прогноза в Хърватия

Купа на Хърватия: Вараздин – Цибалия 1 (5:0).

6. Прогноза в Ейре

Висша Лига: Уотърфорд Юнайтед – Шелбърн 1 (2:1).

7. Прогноза в Литва

А Лига: Банга Гаргждай – Судува Мариямполе 2 (0:3).

8. Прогнози в Шотландия

Купа на Лигата: Коув Рейнджърс – Хибърниън 2 (1:4), Анан – Странрар X (0:0), Арброут – Монтроуз X (1:1), Брора Рейнджърс – Дънди 2 (0:3), Клайд – Дъмбартън 2 (0:1), Каудънбийт – Хартс 2 (1:3), Дънди Юнайтед – Питърхед 1 (4:0), Единбург Сити – Стенхаусмюър 1 (3:0), Елгин Сити – Стърлинг Албион 1 (2:0), Хамилтън – Еър 1 (2:0), Ливингстън – Алоа 1 (3:1), Партик Тисъл – Куинс Парк 1 (3:1), Куин ъф Саут – Сейнт Мирън 2 (1:3), Рейт – Ийст Файф X (0:0), Сейнт Джонстън – Брикин 1 (3:0).

9. Прогнози в Лига на нациите

Лига A: Испания – Швейцария 1 (4:1), Украйна – Германия 2 (0:4).

Лига C: Люксембург – Кипър 1 (1:0), Черна гора – Азербайджан 1 (1:0).

Лига D: Фарьорски острови – Латвия X (0:0), Лихтенщайн – Гибралтар 2 (0:1), Андора – Малта 2 (1:3).

10. Прогнози в приятелски мачове

Национални отбори: Камерун – Южен Судан 1 (3:0), Нигер – Чад X (1:1), Кабо Верде – Гвинея 2 (1:2).

[/sociallocker]

Тази публикация е валидна до 08:02 часа на 10.10.2021 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияЕдуард Менди от Челси се контузи с тима на Сенегал
Следваща статияЗеедорф очаква Роналдо да изравни рекорда му
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.