Прогнози в събота, 19 март 2022 година

Прогнози за общо 127 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания.

0
51

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 127 мача в Белгия (4), България (6), Англия (31), Франция (2), Германия (42), Италия (17), Нидерландия (3), Португалия (3), Русия (4), Шотландия (5) и Испания (10), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Белгия

Юпилер Про Лига: Ойпен – Мехелен X (1:1), Спортинг Шарлероа – Серкъл Брюж 1 (1:0), Серен – Лювен X (0:0), Роял Антверпен – Зулте Варегем 1 (3:0).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Берое Стара Загора – ЦСКА 1948 1 (2:1), Царско село – Лудогорец 2 (0:4), Левски – Локомотив София 1 (2:0).

Втора Лига: Марек – Созопол 1 (3:1), Миньор Перник – Спортист Своге 1 (3:0), Янтра Габрово – Монтана 2 (1:2).

3. Прогнози в Англия

Висша Лига: Астън Вила – Арсенал 2 (1:2).

Чемпиъншип: Дарби Каунти – Ковънтри 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Барнзли 1 (3:0), Бристол Сити – Уест Бромич Албион 2 (0:1), Хъдърсфийлд – Борнемут 2 (1:2), Хъл Сити – Лутън X (1:1), Рединг – Блякбърн 2 (1:2), Сток Сити – Милуол 1 (2:1), Суонси – Бирмингам 1 (2:0).

Лига 1: Кеймбридж Юнайтед – Милтън Кийнс Донс 2 (1:3), Чарлтън – Бъртън Албион 1 (2:1), Челтнъм – Уимбълдън 1 (2:1), Крю Александра – Болтън 2 (0:3), Флийтууд – Донкастър 1 (2:0), Джилингам – Шефилд Уензди 2 (0:3), Линкълн – Съндърланд 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Ипсуич X (1:1), Плимут Аргайл – Акрингтън Стенли 1 (3:1), Портсмут – Уикъмб 1 (1:0), Родъръм – Шрюсбъри 1 (2:0), Уигън – Моркамб 1 (3:0).

Лига 2: Бароу – Карлайл 1 (2:1), Брадфорд Сити – Порт Вейл X (1:1), Кроули – Суиндън X (1:1), Харогейт – Уослол 1 (1:0), Лейтън Ориент – Рочдейл 1 (2:1), Нортхямптън – Бристол Роувърс 1 (2:1), Олдъм – Ексетър 2 (0:2), Салфорд – Скънторп 1 (3:0), Сътън – Транмиър X (1:1).

Купа на Англия, четвъртфинал: Мидълзбро – Челси 2 (0:3).

4. Прогнози във Франция

Лига 1: Расинг Ланс – Клермон Фут 1 (3:1), Нант – Лил X (1:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Гройтер Фюрт – Фрайбург 2 (1:3), Херта Берлин – Хофенхайм 2 (0:2), Майнц – Арминия Билефелд 1 (3:0), Щутгарт – Аугсбург 1 (2:1), Байерн – Юнион Берлин 1 (4:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Хамбургер X (1:1), Зандхаузен – Ханза Рощок X (0:0), Шалке – Хановер 1 (2:0), Вердер Бремен – Дармщад 1 (2:1).

Трета Лига: Фрайбург II – Кайзерслаутерн 2 (1:2), Магдебург – Мепен 1 (3:0), Саарбрюкен – Халешер 1 (2:0), Хавелсе – Верл 2 (1:2), Оснабрюк – Виктория Берлин 1 (3:0), Веен Висбаден – Тюркгюджю Мюнхен 1 (3:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Вайше Фленсбург 2 (0:2), Делменхорст – Холщайн Кил II 2 (1:2), Реден – Алтона 1 (3:1), Хановершер – Санкт Паули II 2 (1:2), Йедело – Heider 1 (3:1).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Мойселвиц 1 (2:0), Локомотив Лайпциг – Айленбург 1 (5:0).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Ален – Вайденбрюк X (0:0), Фортуна Кьолн – Шалке II 1 (3:1), Хомберг – Бонер 2 (1:2), Шпортфройнде Лоте – Борусия Мьонхенгладбах II X (0:0), Рьодингхаузен – ФК Кьолн II 1 (2:1), Рот-Вайс Есен – Юрдинген 1 (5:0), Щрелен – Оберхаузен 2 (0:2), Вегберг-Беек – Алемания Аахен 2 (0:2), Вуперталер – Липщад 1 (3:0).

Регионална Лига Югозапад: Балингер – Хомбург X (1:1), Балинген – ФСВ Франкфурт 2 (0:2), Гисен – Зоненхоф Гросашпах 2 (1:2), Пирмасенс – Елверсберг 2 (0:4).

Регионална Лига Бавария: Аугсбург II – Рейн ам Лех 1 (3:0), Вакер Бургхаузен – Аубщад 1 (2:1), Айхщат – Швайнфурт 2 (0:2), Хаймщетен – Бухбах X (0:0), Илертисен – Шалдинг-Хайнинг 1 (3:1), Нюрнберг II – Гройтер Фюрт II 1 (2:0), Пипинсрид – Унтерхахинг 2 (1:2).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Наполи – Удинезе 1 (3:0), Интер – Фиорентина 1 (3:0), Каляри – Милан 2 (0:2).

Серия B: Монца – Кротоне 1 (3:0), Парма – Лече X (1:1), Реджина – Козенца 1 (2:1), Тернана – Алесандрия 1 (2:0), Фрозиноне – Беневенто 1 (2:1).

Серия C – Група B: Олбия – Сиена 1 (2:1), Анкона-Мателика – Карарезе 1 (2:1), Гросето – Виртус Ентела 2 (1:3), Имолезе – Монтеварки X (0:0), Лукезе – Губио X (1:1), Пистойезе – Фермана 1 (1:0), Чита ди Понтедера – Витербезе 1 (2:1), Терамо – Пескара 2 (1:2), Вис Песаро – Модена 2 (0:2).

7. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Го Ахед Ийгълс – Камбюр 1 (2:1), Твенте – Цволе 1 (3:1), НЕК Ниймеген – Спарта Ротердам X (1:1).

8. Прогнози в Португалия

Лига Португалия: Тондела – Арука X (1:1), Санта Клара – Белененсес 1 (3:0), Витория Гимараеш – Спортинг Лисабон 2 (0:3).

9. Прогнози в Русия

Висша Лига: Урал – Химки 1 (2:1), Нижни Новгород – Спартак Москва 2 (0:3), Ахмат Грозни – Локомотив Москва 1 (2:1), Зенит – Арсенал Тула 1 (4:0).

10. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Абърдийн – Хибърниън 1 (2:1), Селтик – Рос Каунти 1 (5:0), Хартс – Ливингстън 1 (2:0), Сейнт Джонстън – Мъдъруел X (1:1), Сейнт Мирън – Дънди Юнайтед 1 (2:1).

11. Прогнози в Испания

Ла Лига: Алавес – Гранада 1 (2:1), Елче – Валенсия X (0:0), Осауна – Леванте 1 (2:0), Райо Валекано – Атлетико Мадрид 2 (1:2).

Ла Лига 2: Реал Сосиедад Б – Мирандес 1 (2:1), Картахена – Реал Сарагоса 1 (2:1), Фуенлабрада – Малага 1 (2:1), Луго – Реал Овиедо X (1:1), Валядолид – Лас Палмас 1 (3:0), Хирона – Ибиса 1 (2:0).

Тази публикация е валидна до 08:17 часа на 19.03.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияЖребий за евротурнирите през сезон 2021-2022
Следваща статияПрогнози в неделя, 20 март 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.