Прогнози за събота, 3 октомври 2020 година

Прогнози за общо 112 мача от България, Англия, Германия, Италия, Испания, Франция и Нидерландия

0
19

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 112 мача от Първа Лига и Втора Лига в България (4), Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия (36), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (39), Серия А, Серия B и Серия C в Италия (16), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (11), Лига 1 във Франция (2), Ередивизи в Нидерландия (4), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

[sociallocker id=“61588″]

1. Прогнози в България

Първа Лига: Монтана – Славия 1 (2:1), Левски – Ботев Враца 1 (3:0).

Втора Лига: Локомотив София – Пирин Благоевград X (1:1), Лудогорец II – Хебър Пазарджик 1 (2:1).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Челси – Кристъл Палас 1 (1:0), Евертън – Брайтън X (0:0), Лийдс – Манчестър Сити 2 (1:5), Нюкасъл – Бърнли 1 (1:0).

Чемпиъншип: Норич – Дарби X (1:1), Блякбърн – Кардиф 1 (2:0), Лутън – Уикъмб 2 (0:2), Мидълзбро – Барнзли 1 (2:1), Нотингам – Бристол Сити 2 (1:2), Рединг – Уотфорд X (1:1), Родъръм – Хъдърсфийлд 2 (0:2), Шефилд Уензди – Куинс Парк Рейнджърс X (1:1), Суонси – Милуол 1 (2:0).

Лига 1: Уимбълдън – Акрингтън 1 (1:0), Блякпул – Линкълн X (0:0), Бристол Роувърс – Нортхямптън 1 (2:0), Бъртън Албион – Портсмут 2 (0:2), Чарлтън – Съндърланд 2 (1:2), Хъл – Плимут Аргайл 2 (0:1), Милтън Кийнс Донс – Ипсуич 2 (1:3), Оксфорд Юнайтед – Крю Алекзандра 1 (2:1), Питърбро – Суиндън 1 (2:0), Рочдейл – Флийтууд 2 (1:2), Шрюсбъри – Джилингам 2 (0:1), Уигън – Донкастър Роувърс X (1:1).

Лига 2: Карлайл – Бароу 1 (2:1), Колчестър – Олдъм 1 (2:1), Кроули – Саутенд 2 (0:2), Ексетър – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:2), Форест Грийн – Уолсол 1 (1:0), Харогейт – Болтън X (0:0), Лейтън Ориент – Челтнъм 2 (0:3), Моркамб – Порт Вейл 1 (2:0), Нюпорт – Мансфийлд X (1:1), Стивънидж – Салфорд 2 (2:3), Транмиър – Скънторп 2 (1:2).

3. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – Фрайбург 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Хофенхайм X (1:1), ФК Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:3), Щутгарт – Байер Леверкузен 2 (0:1), Вердер Бремен – Арминия Билефелд 2 (0:2), РБ Лайпциг – Шалке 1 (5:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Айнтрахт Брауншвайг 1 (1:0), Хайденхайм – Падерборн 1 (2:0), Ян Регенсбург – Карлсруе 1 (2:1).

Трета Лига: Инголщад – Унтерхахинг 1 (2:1), Любек – Дуисбург 1 (2:1), Магдебург – Виктория Кьолн X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Тюркгюджю Атаспор Мюнхен 2 (0:3), Мепен – Верл 2 (0:2), Цвикау – 1860 Мюнхен X (1:1).

Регионална Лига Север: Йедело – Волфсбург II 1 (2:0), Хановершер – Вердер Бремен II X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Кеми Лайпциг – Люкенвалде 1 (1:0), Кемницер – Берлинер Анкараспор 1 (2:1), Виктория Берлин – Ауербах 1 (4:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Бонер – Ален 1 (1:0), Хомберг – Шалке II 1 (2:1), ФК Кьолн II – Пройсен Мюнстер 2 (1:2), Шпортфройнде Лоте – Фортуна Кьолн 2 (0:2), Щрелен – Рьодингхаузен 1 (2:0), Вегберг-Беек – Бергиш Гладбах 1 (1:0), Вуперталер – Оберхаузен 1 (1:0).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Зоненхоф Гросаспах 2 (0:1), Хомбург-Саар – Елверсберг 2 (0:3), Хесен Касел – Кобленц 1 (2:1), Пирмасенс – Балинген 1 (2:0), Шот Майнц – Астория Валдорф 1 (2:1), Айнтрахт Щадталендорф – ФСВ Франкфурт 2 (1:2), Щайнбах Хайгер – Хофенхайм II 1 (2:0), Улм – Балинген 1 (3:1), Фрайбург II – Кикерс Офенбах 2 (1:2).

Регионална Лига Бавария: Гархинг – Меминген 1 (2:0), Шалдинг – Рейн ам Лех 1 (3:1).

4. Прогнози в Италия

Серия А: Сасуоло – Кротоне X (1:1), Удинезе – Рома 2 (1:2).

Серия B: Киево – Салернитана X (1:1), Асколи – Лече 1 (2:0), Емполи – Монца 2 (0:3), Виртус Ентела – Реджана 1 (2:0), Реджина – Пескара 2 (0:1), Спал – Козенца X (0:0), Венеция – Фрозиноне 2 (0:1), Виченца – Порденоне 1 (2:1).

Серия C – Група A: Джана Ерминио – Ювентус (до 23) 1 (2:1), Ливорно – Леко 2 (1:2), Комо – Пистойезе 2 (0:2).

Серия C – Група B: Мателика – Фералпи Сало 1 (2:0).

Серия C – Група C: Паджанезе – Тернана 2 (1:2), Витербезе – Авелино X (0:0).

5. Прогнози в Испания

Ла Лига: Реал Валядолид – Ейбар 2 (0:1), Атлетико Мадрид – Виляреал 1 (2:0), Елче – Уеска 2 (1:3), Реал Сосиедад – Хетафе 1 (1:0), Валенсия – Реал Бетис 2 (1:3).

Ла Лига 2: Алкоркон – Реал Сарагоса X (1:1), Мирандес – Понферадина 1 (2:1), Албасете Баломпи – Реал Овиедо 2 (0:1), Майорка – Тенерифе 2 (1:2), Лас Палмас – Логронес X (0:0), Райо Валекано – Малага 1 (2:0).

6. Прогнози във Франция

Лига 1: Ланс – Сен Етиен 1 (2:0), Ница – Нант 1 (2:1).

7. Прогнози в Нидерландия:

Ередивизи: Витезе – Хераклес 2 (0:1), Валвийк – Цволе 1 (2:0), Венло – Ден Хаг X (0:0), Твенте – Емен 1 (1:0).

[/sociallocker]

Тази публикация е валидна до 10:22 часа на 3.10.2021 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияЖребий за групите в Лига Европа сезон 2020-21
Следваща статияБайерн отново опитва да вземе Хъдсън-Одой от Челси
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.