Прогнози за неделя, 27 септември 2020 година

Прогнози за общо 174 мача от България, Англия, Германия, Италия, Испания, Австрия, Белгия, Нидерландия, Португалия и други

0
67

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 174 мача от Първа и Втора Лига в България (3), Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 в Англия (7), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (18), Серия А, Серия Б и Серия C в Италия (32), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (12), Типико Бундеслига в Австрия (3), Висша Лига в Азербайджан (1), Висша Лига в Беларус (2), Юпилер Лига в Белгия (4), Висша Лига в Босна и Херцеговина (2), Първа Лига в Хърватия (1), Първа Лига в Чехия (4), Суперлига в Дания (4), Мейстрилига в Естония (2), Висша Лига във Фарьорски острови (4), Лига 1 във Франция (7), Купа на Грузия (2), Суперлига в Гърция (3), ОТП Банк Лига в Унгария (1), Урвалсдейлд в Исландия (6), Висша Лига в Казахстан (2), Оптибет Вирслига в Латвия (4), А Лига в Литва (3), Дивизия Национална в Малта (1), Ередивизи в Нидерландия (4), Първа Лига в Северна Македония (5), Елитсериен в Норвегия (6), Примейра Лига в Португалия (4), Първа Лига в Румъния (2), Висша Лига в Русия (4), Висша Лига в Шотландия (3), Суперлига в Сърбия (2), Фортуна Лига в Словакия (1), Първа Лига в Словения (3), Олсвенскан в Швеция (4), Суперлига в Швейцария (3), Суперлига в Турция (4) и Висша Лига в Украйна (4), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

[sociallocker id=“61588″]

1. Прогнози в България

Първа Лига: Черно море – Арда Кърджали 2 (0:2), Локомотив Пловдив – ЦСКА-София 1 (2:0).

Втора Лига: Литекс – Миньор Перник 2 (1:2).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Шефилс Юнайтед – Лийдс Юнайтед 2 (1:2), Тотнъм – Нюкасъл 1 (3:0), Манчестър Сити – Лестър 1 (2:1), Уест Хям – Улвърхямптън X (2:2).

Чемпиъншип: Бристол Сити – Шефилд Уензди 2 (1:3), Борнемут – Норич 2 (1:2).

Лига 1: Линкълн – Чарлтън 2 (0:2).

3. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Хофенхайм – Байерн 2 (1:3), Фрайбург – Волфсбург 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Карлсруе – Бохум 2 (0:2), Нюрнберг – Зандхаузен X (1:1), Санкт Паули – Хайденхайм 2 (0:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Валдхоф Майнхайм 1 (2:1), Тюркгюджю Атаспор Мюнхен – Кайзерслаутерн X (1:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Хайдер X (1:1), Санкт Паули II – Дрохтерсен/Асел 1 (2:1), Хавелсе – Йедело 1 (2:0), Холщайн Кил II – Тевтония Отенсен 2 (1:2), Люнебургер Ханза – Алтона 1 (3:1).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Бишофсвердер 1 (2:0), Динамо Берлин – Оптик Ратенов 1 (4:1), Юнион Фюрстенвалде – Алтглинике 2 (1:2), Херта Берлин II – Кемницер 2 (0:2), Локомотив Лайпциг – Енерги Котбус 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмнунд II – Бонер 1 (4:0).

4. Прогнози в Италия

Серия А: Специя – Сасуоло X (1:1), Верона – Удинезе 2 (0;1), Кротоне – Милан 2 (1:2), Наполи – Дженоа 1 (4:1), Рома – Ювентус 2 (0:3).

Серия B: Кремонезе – Читадела X (1:1), Реджана – Пиза 2 (0:2).

Серия C – Група A: Албинолефе – Ливорно 2 (0:2), Карарезе – Про Патрия 1 (3:1), Олбия – Понтедера X (1:1), Пиаченца – Гросето 1 (2:1), Пистойезе – Алесандрия 2 (1:2), Лукезе – Перголетезе 1 (2:0), Про Верчели – Новара X (0:0), Ренате – Комо 1 (2:1).

Серия C – Група B: Карпи – Самбенедетезе X (0:0), Фералпи Сало – Арецо 2 (1:2), Губио – Модена 2 (0:1), Падова – Имолезе 1 (2:1), Триестина – Мателика 2 (0:1), Фермана – Мантова 1 (1:0), Перуджа – Фано 1 (1:0), Равена – Судтирол X (1:1), Виртус Верона – Чезена X (1:1).

Серия C – Група C: Катания – Паджанезе 1 (2:1), Терамо – Палермо 1 (2:0), Трапани – Касертана X (0:0), Авелино – Турис 2 (0:1), Юве Стабия – Монополи 2 (1:2), Потенца – Катандзаро 1 (2:1), Тернана – Витербезе 2 (0:1), Виртус Франкавила – Бари 2 (0:1).

5. Прогнози в Испания

Ла Лига: Осасуна – Леванте 2 (0:1), Ейбар – Атлетик Билбао 2 (0:2), Атлетико Мадрид – Гранада 1 (2:0), Кадис – Севиля 2 (1:2), Реал Валядолид – Селта Виго 2 (0:3), Барселона – Виляреал 1 (2:0).

Ла Лига 2: Луго – Алмерия 2 (1:2), Майорка – Сабадел 1 (2:0), Понферадина – Райо Валекано 1 (2:1), Реал Овиедо – Еспаньол 2 (0:1), Тенерифе – Мирандес X (1:1), Леганес – Картахена 1 (1:0).

6. Прогнози в Австрия

Типико Бундеслига: Аустрия Виена – Адмира Вакер 1 (1:0), Хартберг – Щурм Грац X (1:1), ЛАСК Линц – Волфсбергер 1 (2:1).

7. Прогноза в Азербайджан

Висша Лига: Нефтчи Баку – Габала 1 (2:0).

8. Прогнози в Беларус

Висша Лига: Динамо Минск – Витебск X (1:1), Рух Брест – Слуцк X (1:1).

9. Прогнози в Белгия

Юпилер Лига: Стандард Лиеж – Зулте Варегем 1 (3:1), Андерлехт – Юпен 2 (0:1), Клуб Брюж – Серкъл Брюж 1 (2:0), Мускрон – Роял Шарльороа 2 (0:3).

10. Прогнози в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Тузла Сити – Слобода Тузла 2 (1:2), Широки Брег – Младост Добой Каканя 1 (1:0).

11. Прогноза в Хърватия

Първа Лига: Хайдук Сплит – Вараздин 1 (2:0).

12. Прогнози в Чехия

Първа Лига: Пардубица – Слован Либерец 1 (2:0), Яблонец – Опава 1 (3:1), Виктория Пилзен – Збройовка Бърно 1 (4:0), Прибрам – Спарта Прага 2 (1:4).

13. Прогнози в Дания

Суперлига: Орхус – Одензе X (1:1), Сьондерийске – Олборг 2 (0:3), Брьондби – Хорсенс 1 (2:0), Вейле – ФК Копенхаген 2 (0:1).

14. Прогнози в Естония

Мейстрилига: Легион – Тамека 1 (2:1), Нъме Калю – Нарва Транс 1 (2:0).

15. Прогнози във Фарьорски острови

Висша Лига: Клаксвик – АБ Аргир 1 (2:0), Рунавик – Скала Итротарфелаг 1 (3:1), ТБ Творойри – Викингур 2 (0:4), Фуглафьордур – Стреймур 1 (2:0).

16. Прогнози във Финландия

Вейкауслига: Хонка – Хака Валкеакоски 1 (3:1), Илвес – ТПС Турку 1 (2:1), Мариехамн – КуПС Куопио X (1:1).

17. Прогнози във Франция

Лига 1: Бордо – Ница X (1:1), Анже – Брест 2 (1:2), Дижон – Монпелие 2 (2:3), Монако – Страсбург 2 (1:2), Ним – Ланс 1 (2:1), Лориен – Лион 2 (0:1), Реймс – Пари Сен-Жермен 2 (1:4).

18. Прогнози в Грузия

Купа на Грузия: Гарга – Дила Гори 2 (0:2), Сабуртало Тбилиси – Торпедо Кутаиси X (1:1).

19. Прогнози в Гърция

Висша Лига: Арис Солун – ПАС Янина 1 (2:1), ОФИ Крит – Атромитос 2 (0:1), АЕК Атина – Ламия 1 (5:1).

20. Прогноза в Унгария

ОТП Банк Лига: Будапеща Хонвед – Уйпещ 1 (2:0).

21. Прогнози в Исландия

Урвалсдейлд: Акранес – Викингур Рейкявик 1 (2:0), Хафнарфьордур – Фьолнир Рейкявик 1 (2:1), КР Рейкявик – Филкир Рейкявик 2 (0:2), Грота – КА Акурейри 2 (0:1), Копавогур – Стярнар 2 (1:3), Валур Рейкявик – Брейдаблик Копавогур 1 (1:0).

22. Прогнози в Казахстан

Висша Лига: Окжетпеш – Кайрат Алмати 2 (0:1), Стана – Жетису Талдикорган 2 (0:1).

23. Прогнози в Латвия

Оптибет Вирслига: Йелгава – Даугавпилс 2 (1:2), Вентспилс – Тукумс 1 (2:0), Спартак Юрмала – ФК Рига 2 (0:4), Валмиера – Рига Футбол Школа 2 (1:2).

24. Прогнози в Литва

А Лига: Банга – Кауно Жалгирис 2 (1:2), Жалгирис Вилнюс – Паневежис 1 (4:1), Судува Мариямполе – Ритеряй 1 (3:0).

25. Прогнози в Малта

Дивизия Национална: Сфънтул Георги – Зимбру Кишинев X (1:1).

26. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Фейенорд – Ден Хаг 1 (2:0), Утрехт – Валвийк 1 (4:1), Емен – Вилем II 2 (1:3), Хераклес – ПСВ Айндховен 2 (0:3).

27. Прогнози в Северна Македония

Първа Лига: Академия Пандев – Селекс Кратово 1 (2:0), Пелистер – Шкедния Тетово 2 (2:3), Ренова – Македония Гьорче Петрров 2 (1:2), Струга Трим & Лум – Шкупи Скопие 1 (1:0), Вардар Скопие – Беласица 2 (0:1).

28. Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Аалесунд – Розенборг 2 (1:3), Хаугесунд – Од 1 (2:0), Кристиансунд – Бран 1 (1:0), Мьондален – Викинг X (1:1), Стабек – Старт 1 (2:0), Бодьо/Глимт – Валеренга 1 (2:1).

29. Прогнози в Португалия

Примейра Лига: Спортинг Фарензе – Насионал 1 (2:0), Жил Висенте – Портимонензе 1 (2:1), Пасош Ферейра – Спортинг Лисабон 2 (1:3), Рио Аве – Витория Гимараеш 1 (2:0).

30. Прогнози в Румъния

Първа Лига: ЧФР Клуж – Киндия Търговище 1 (2:1), Политехника Яш – ФКСБ 2 (0:3).

31. Прогнози в Русия

Висша Лига: Арсенал Тула – Ростов 1 (2:0), Ахмат Грозни – Урал X (1:1), ЦСКА Москва – Локомотив Москва 2 (0:2), Ротор Волгоград – Рубин Казан 2 (0:3).

32. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Мъдъруел – Рейнджърс 2 (1:4), Селтик – Хибърниън 1 (3:1), Рос Каунти – Абърдийн X (1:1).

33. Прогнози в Сърбия

Суперлига: Напредък – Металац 1 (1:0), Пролетер Нови Сад – Нови Пазар 1 (1:0).

34. Прогноза в Словакия

Фортуна Лига: Дунайска Стреда – Тренчин X (1:1).

35. Прогнози в Словения

Първа Лига: Целе – Браво 2 (0:1), Копер – Мура 1 (2:1), Олимпия Любляна – Домжале X (1:1).

36. Прогнози в Швеция

Олсвенскан: Фалкенберг – Хамарби 2 (0:3), Хелзингборг – Йостерсунд 1 (2:0), Малмьо – Хекен 1 (2:0), Юргорден – Норкьопинг 1 (2:1), Елфсборг – ИФК Гьотеборг 2 (1:2).

37. Прогнози в Швейцария

Суперлига: Люцерн – Лозана 1 (1:0), Сервет – Базел 1 (2:1), Вадуц – Санкт Гален 2 (1:3).

38. Прогнози в Турция

Суперлига: Чайкър Ризеспор – Аланияспор 1 (2:1), Коняспор – Бешикташ X (1:1), Сивашспор – Анкарагюджю 1 (2:0), Галатасарай – Фенербахче 1 (2:0).

39. Прогнози в Украйна

Висша Лига: Лвов – Заря Луганск 2 (0:2), Шахтьор Донецк – Олимпик Донецк 1 (3:1), Десна Чернигов – Рух Лвов 1 (3:1), Колос Коваливка – Инхулец X (1:1).

[/sociallocker]

Тази публикация е валидна до 09:49 часа на 27.09.2021 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози за събота, 26 септември 2020 година
Следваща статияАрсенал може да вземе втори играч на Челси през това лято
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.