Прогнози за събота, 26 септември 2020 година

Прогнози за общо 173 мача от България, Англия, Германия, Италия, Испания, Белгия, Франция, Нидерландия, Португалия и други

0
26

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 173 мача от Първа и Втора Лига в България (6), Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия (34), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (37), Серия А, Серия Б и Серия C в Италия (13), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (9), Висша Лига в Армения (1), Типико Бундеслига в Австрия (3), Висша Лига в Азербайджан (2), Юпилер Лига в Белгия (3), Висша Лига в Босна и Херцеговина (2), Първа Лига в Хърватия (2), Първа Дивизия в Кипър (1), Първа Лига в Чехия (4), Суперлига в Дания (1), Мейстрилига в Естония (1), Лига 1 във Франция (2), Купа на Грузия (2), Суперлига в Гърция (2), ОТП Банк Лига в Унгария (2), Висша Лига в Ейре (2), Висша Лига в Казахстан (1), Ередивизи в Нидерландия (4), Първа Лига в Северна Македония (1), Елитсериен в Норвегия (2), Екстракласа в Полша (3), Примейра Лига в Португалия (3), Висша Лига в Русия (3), Първа Лига в Румъния (2), Висша Лига в Шотландия (3), Суперлига в Сърбия (5), Фортуна Лига в Словакия (5), Първа Лига в Словения (2), Олсвенскан в Швеция (1), Суперлига в Швейцария (2), Суперлига в Турция (4), Висша Лига в Украйна (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в България

Първа Лига: Лудогорец – Берое Стара Загора 1 (1:0), Ботев Пловдив – Левски 2 (0:2).

Втора Лига: Янтра Габрово – Септември Симитли X (1:1), Септември София – Добруджа 1 (2:0), Струмска слава – Спортист Своге 1 (2:1), Витоша Бистрица – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Брайтън – Манчестър Юнайтед 2 (1:4), Кристъл Палас – Евертън 2 (1:2), Уест Бромич Албион – Челси 2 (0:3), Бърнли – Саутхямптън 1 (2:1).

Чемпиъншип: Уотфорд – Лутън 1 (1:0), Уикъмб – Суонси 2 (1:4), Барнзли – Ковънтри 2 (0:2), Бирмингам – Родъръм X (0:0), Кардиф – Рединг 2 (1:2), Дарби – Блякбърн 2 (0:2), Милуол – Брентфорд 2 (0:2), Престън Норд Енд – Сток Сити 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Мидълзбро 1 (2:0).

Лига 1: Акрингтън Стенли – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Крю Алекзандра – Милтън Кийнс Донс 2 (1:2), Донкастър – Бристол Роувърс 1 (1:0), Флийтууд – Уимбълдън 1 (2:1), Джилингам – Блякпул 2 (1:2), Ипсуич – Рочдейл 1 (2:0), Нортхямптън – Хъл Сити X (1:1), Плимут Аргайл – Шрюсбъри 2 (0:1), Портсмут – Уигън 1 (3:1), Съндърланд – Питърбро 2 (0:2), Суиндън – Бъртън Албион 2 (0:1).

Лига 2: Бароу – Колчестър 1 (2:1), Болтън – Нюпорт 1 (2:0), Брадфорд Сити – Стивънидж 2 (1:2), Кеймбридж Юнайтед – Транмиър 2 (1:2), Мансфийлд – Ексетър 2 (0:1), Олдъм – Кроули 1 (1:0), Порт Вейл – Харогейт 2 (1:2), Салфорд – Форест Грийн X (0:0), Скънторп – Карлайл X (1:1), Саутенд – Моркамб 1 (2:1).

3. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Арминия Билефелд – ФК Кьолн 2 (1:3), Аугсбург – Борусия Дортмунд 2 (1:3), Борусия Мьонхенгладбах – Юнион Берлин 1 (4:1), Байер Леверкузен – РБ Лайпциг 1 (2:0), Майнц – Щутгарт X (1:1), Шалке – Вердер Бремен 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Холщайн Кил 2 (1:3), Дармщад – Ян Регенсбург 2 (0:2), Фортуна Дюселдорф – Вюрцбургер Кикерс X (0:0).

Трета Лига: Дуисбург – Цвикау 1 (3:1), Халешер – Инголщад 2 (0:1), 1860 Мюнхен – Магдебург 1 (2:0), Саарбрюкен – Ханза Рощок 2 (1:3), Верл – Байерн II 2 (1:3), Виктория Кьолн – Веен Висбаден 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хановер II – Обернойланд 2 (1:2), Фоникс Любек – Вайше X (1:1), Волфсбург II – Олденбург 1 (2:1), Вердер Бремен II – Хилдесхайм X (0:0), Делеменхорст – Реден 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Мойселвиц 2 (0:2), Бабелсберг – Тенис Борусия Берлин X (0:0), Германия Халберщад – Лихтенберг 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Люкенвалде 1 (2:1), Виктория Берлин – Кеми Лайпциг 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Рот Вайс Ален – Вайденбрюк 2 (1:2), Борусия Мьонхенгладбах II – Вуперталер 2 (0:1), Фортуна Дюселдорф II – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Фортуна Кьолн – ФК Кьолн II 1 (1:0), Липщад – Рот Вайс Есен 2 (1:4), Оберхаузен – Хомберг 1 (4:1), Рьодингхаузен – Бергиш Гладбах 1 (2:1), Шалке II – Щрелен (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Байерн Алцнау – Майнц II 2 (0:2), Хесен Касел – Хомбург-Саар 2 (1:3), Айнтрахт Щадталендорф – Елверсберг 2 (1:5), Щутгарт II – ФДВ Франкфурт X (1:1).

4. Прогнози в Италия

Серия А: Торино – Аталанта X (1:1), Каляри – Лацио 2 (0:4), Сампдория – Беневенто 2 (0:1), Интер – Фиорентина 1 (2:1).

Серия B: Бреша – Асколи 2 (0:1), Козенца – Виртус Ентела 2 (1:2), Фрозиноне – Емполи 2 (1:2), Лече – Порденоне X (0:0), Пескара – Киево 2 (0:1), Салернитана – Реджина 2 (1:2), Венеция – Виченца 2 (1:2).

Серия C – Група A: Леко – Джана Ерминио X (0:0).

Серия C – Група B: Вис Песаро – Леняго Салус 1 (2:0).

Серия C – Група C: Кавезе – Вибонезе 1 (2:1).

5. Прогнози в Испания

Ла Лига: Депортиво Алавес – Хетафе 2 (0:1), Валенсия – Уеска X (0:0), Елче – Реал Сосиедад 2 (2:3), Реал Бетис – Реал Мадрид 2 (0:2).

Ла Лига 2: Сарагоса – Лас Палмас 2 (1:2), Спортинг Хихон – Хирона 2 (1:2), Логронес – Кастейон 1 (2:0), Малага – Алкоркон 1 (2:1), Фуенлабрада – Албасете Баломпи X (1:1).

6. Прогноза в Армения

Висша Лига: Ширак Гюмри – Арарат Ереван X (2:2).

7. Прогнози в Австрия

Типико Бундеслига: Алтах – Ватенс Тирол 1 (2:1), Рийд – Залцбург 2 (1:4), Санкт Пьолтен – Рапид Виена 2 (2:3).

8. Прогнози в Азербайджан

Висша Лига: Сабаил – Сабах Баку 2 (0:1), Кешла – Зира X (1:1).

9. Прогнози в Белгия

Юпилер Лига: Беершот – Васланд-Беверен 1 (4:0), Мехелен – Синт Тройдън 2 (0:1), Гент – Лювен 1 (1:0).

10. Прогнози в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Олимпик Сараево – Борац Баня Лука 2 (0:3), Велез Мостар – Радник Биелина 2 (0:1).

11. Прогнози в Хърватия

Първа Лига: Истра – Шибеник 2 (0:1), Осиек – Горица X (1:1).

12. Прогноза в Кипър

Първа Дивизия: АЕК Ларнака – АЕЛ Лимасол 1 (2:1).

13. Прогнози в Чехия

Първа Лига: Карвина – Млада Болеслав X (0:0), Теплице – Баник Острава 2 (0:1), Фастав Злин – Сигнма Омоуц 2 (1:2), Славия Прага – Словачко X (1:1).

14. Прогноза в Дания

Суперлига: Мидтиланд – Раднерс X (1:1).

15. Прогнози в Естония

Мейстрилига: Тулевик – Куресаре 1 (2:1), Пайде – Талина Калев 1 (2:1).

16. Прогнози във Франция

Лига 1: Сен Етиен – Рен 2 (1:2), Марсилия – Метц 1 (2:0).

17. Прогнози в Грузия

Купа на Грузия: Самгурали – Телави X (1:1), Тбилиси Сити – Чихура 2 (0:2).

18. Прогнози в Гърция

Суперлига: Волос – ПАОК 2 (1:4), Олимпиакос Пирея – Панетоликос 1 (3:0).

19. Прогноза в Унгария

ОТП Банк Лига: Пакш – МТК Будапеща 2 (0:2), Залаегерсег – Дьошдьор ВТК 1 (2:0).

20. Прогноза в Ейре

Висша Лига: Уотърфорд Юнайтед – Слиго Роувърс 1 (2:1), Сейнт Патрикс Атлетик – Шелбърн 1 (2:0).

21. Прогноза в Казахстан

Висша Лига: Тараз – Тобол Костанай 2 (1:2).

22. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Цволе – Спарта Ротердам X (1:1), Фортуна Ситард – АЗ Алкмар 2 (0:3), Херенвен – Венло 1 (2:1), Аякс – Витес 1 (4:1).

23. Прогноза в Северна Македония

Първа Лига: Борец – Работнички Скопие 1 (2:1).

24. Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Молде – Сандефьорд X (1:1), Стрьомгодсет – Сарпсборг 1 (1:0).

25. Прогнози в Полша

Екстракласа: Краковия – Раков 2 (0:1), Лехия Гданск – Подбескидзи 2 (1:2), Ягелния Бялисток – Заглембе Любин 2 (0:1).

26. Прогнози в Португалия

Примейра Лига: Маритимо – Тондела 1 (2:1), Бенфика – Морейрензе 1 (5:1), Боависта – Порто 2 (0:4).

27. Прогнози в Румъния

Първа Лига: Академика Кликени – Газ Метан Медиас 1 (2:0), Виторул Костанца – Астра Гюргево X (1:1).

28. Прогнози в Русия

Висша Лига: Тамбов – Спартак Москва 2 (0:3), Зенит – Уфа 1 (4:1), Сочи – Краснодар 2 (1:3).

29. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Хамилтън – Дънди Юнайтед 2 (0:3), Ливингстън – Сейнт Джонстън 1 (1:0), Сейнт Мирън – Килмарнък 1 (2:0).

30. Прогнози в Сърбия

Суперлига: Чукарички – Мачва Шабац 1 (2:0), Явор – Златибор Чайетина 1 (2:0), Радник Сурдулица – Рад Белград 1 (1:0), Бачка Топола – Спартак Суботица 2 (0:1), Младост Лучани – Цървена звезда 2 (0:2).

31. Прогнози в Словакия

Фортуна Лига: Сеница – Спартак Търнава 1 (2:1), Земплин Михаловице – Похроние 2 (1:2), Нитра – Серед 1 (2:1), Слован Братислава – Ружомберок 1 (4:1), Злате Моравце – Жилина 1 (2:1).

32. Прогнози в Словения

Първа Лига: Табор Сежана – Марибор 2 (0:3), Горица – Алуминий 1 (1:0).

33. Прогноза в Швеция

Олсвенскан: Йоребро – Сириус X (1:1).

34. Прогнози в Швейцария

Суперлига: Сион – Йънг Бойс X (1:1), Цюрих – Лугано 2 (0:3).

35. Прогнози в Турция

Суперлига: Кайзериспор – Ерзурумспор 2 (0:2), Гьозтепе – Газиентеп 1 (1:0), Хатайспор – Касъмпаша 1 (2:1), Трабзонспор – Йени Малатияспор X (0:0).

36. Прогнози в Украйна

Висша Лига: Минай – Динамо Киев 2 (0:5), Ворскла Полтава – Мариупол 2 (1:2), Александрия – Днипро-1 1 (2:1).

Тази публикация е валидна до 09:52 часа на 26.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.