Прогнози за четвъртък, 24 септември 2020 година

Прогнози за общо 52 мача от Суперкупа на УЕФА, Лига Европа, Англия, Армения, Финландия, Исландия, Казахстан, Латвия и Молдова

0
29

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 52 мача от Суперкупа на УЕФА (1), квалификации в Лига Европа (34), Купа на Футболната Лига в Англия (3), Висша Лига в Армения (1), Вейкауслига във Финландия (1), Урвалсдейлд в Исландия (6), Висша Лига в Казахстан (3), Купа на Латвия (2) и Дивизия Национална в Молдова (1), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в УЕФА

Суперкупа: Байерн – Севиля 1 (4:0).

2. Прогноза в Лига Европа

Трети квалификационен кръг: Арарат-Армения – Целе 2 (0:1), КуПС Куопио – Судува Мариямполе 1 (1:0), МОЛ Фехервар – Реймс 2 (0:3), Виктория Пилзен – Сьондерийске 1 (3:0), Ростов – Макаби Хайфа X (0:0), Бешикташ – Рио Аве X (1:1), Роял Шарлероа – Партизан Белград X (0:0), ЦСКА-София – Б36 Торсхавн 1 (5:1), Юргорден – ЧФР Клуж X (2:2), Флориана – Флора Талин 1 (2:0), Малмьо – Локомотив Загреб 1 (2:0), Мура – ПСВ Айндховен 2 (1:5), ФК Рига – Селтик 2 (1:2), Розенборг – Аланияспор 1 (2:0), ФКСБ – Слован Либерец 2 (1:3), Апоел Беер Шева – Мъдъруел 2 (1:2), АПОЕЛ – Жрински Мостар 1 (4:1), ФК Копенхаген – Пяст Гливице 1 (1:0), ФК Сараево – Будучност Подгорица 1 (2:1), Галатасарай – Хайдук Сплит X (0:0), Гранада – Локомотив Тбилиси 1 (5:0), Клаксвик – Динамо Тбилиси 2 (0:3), Шериф Тираспол – Дъндолк 2 (0:2), Шкендия Тетово – Тотнъм 2 (0:3), Стандард Лиеж – Войводина X (1:1), Волфсбург – Десна Чернигов 1 (3:1), Милан – Бодьо/Глимт 1 (4:0), Базел – Анортозис Фамагуста 1 (3:0), ЛАСК Линц – Дунайска Стреда 2 (1:2), Легия Варшава – Дрита 1 (3:1), Санкт Гален – АЕК Атина 2 (0:3), Риека – Колос Коваливка X (0:0), Спортинг Лисабон – Абърдийн 1 (2:1), Вилем II – Рейнджърс X (2:2).

3. Прогнози в Англия

Купа на Футболната Лига, шестнадесетфинали: Бристол Сити – Астън Вила X (1:1), Линкълн – Ливърпул 2 (0:2), Манчестър Сити – Борнемут 1 (3:1).

4. Прогноза в Армения

Висша Лига: Ван – Алашкерт 2 (1:2).

5. Прогноза във Финландия

Вейкауслига: ХИК Хелзинки – ТПС Турку 1 (4:1).

6. Прогнози в Исландия

Урвалсдейлд: КА Акурейри – Копавогур 1 (2:0), Фьолнир Рейкявик – Акранес 2 (0:1), Хафнарфьордур – Валур Рейкявик 1 (2:0), КР Рейкявик – Грота 1 (4:0), Брейдаблик Копавогур – Стярнар 1 (2:0), Филкир Рейкявик – Викингур Рейкявик 2 (0:3).

7. Прогнози в Казахстан

Висша Лига: Жетису Талдикорган – Шахтьор Караганди 2 (0:1), Ордабаси – Кизилжар Петропавловск 1 (2:1), Кайсар Кизилорда – Астана 2 (1:3).

8. Прогнози в Латвия

Купа на Латвия, осминафинали: Лиепая – Даугавпилс 1 (3:1), Каугури Юрмала – Йелгава 2 (0:3).

9. Прогноза в Молдова

Дивизия Национална: Кодру Лозова – Флорести X (0:0).

Тази публикация е валидна до 07:36 часа на 24.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.