Прогнози за събота, 19 септември 2020 година

Прогнози за общо 174 мача от България, Англия, Германия, Испания, Франция, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и други

0
31

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 174 мача от Първа Лига и Втора Лига в България (7), Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия (37), Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия (41), Серия А в Италия (2), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (7), Купа на Армения (3), Типико Бундеслига в Австрия (3), Висша Лига в Азербайджан (2), Висша Лига в Беларус (3), Юпилер Лига в Белгия (3), Висша Лига в Босна и Херцеговина (3), Първа Лига в Хърватия (2), Първа Дивизия в Кипър (2), Първа Лига в Чехия (3), Суперлига в Дания (1), Майстрилига в Естония (3), Висша Лига във Фарьорски острови (2), Вейкауслига във Финландия (3), Лига 1 във Франция (2), Купа на Грузия (2), Суперлига в Гърция (1), Урвалсдейлд в Исландия (1), Висша Лига в Ейре (1), Дивизия Национална в Молдова (2), Ередивизи в Нидерландия (4), Първа Лига в Северна Македония (2), Елитсериен в Норвегия (2), Екстракласа в Полша (3), Примейра Лига в Португалия (2), Първа Лига в Румъния (2), Висша Лига на Русия (1), Висша Лига в Шотландия (4), Суперлига в Сърбия (3), Фортуна Лига в Словакия (4), Първа Лига в Словения (2), Суперлига в Швейцария (2), Суперлига в Турция (4), Висша Лига в Украйна (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в България

Първа Лига: Берое Стара Загора – Черно море 2 (0:2), Левски – ЦСКА 1948 1 (1:0).

Втора Лига: Локомотив София – Литекс 1 (2:1), Янтра Габрово – Септември София X (1:1), Спортист Своге – Витоша Бистрица 1 (2:1), Нефтохимик Бургас – Кариана Ерден 2 (0:2), Септември Симитли – Хебър Пазарджик 2 (1:2).

2. Прогноза в Англия

Висша Лига: Евертън – Уест Бромич Албион 2 (0:1), Лийдс – Фулъм X (0:0), Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас 1 (1:0), Арсенал – Уест Хям 1 (2:0).

Чемпиъншип: Нотингам – Кардиф X (1:1), Блякбърн – Уикъмб 1 (2:0), Брентфорд – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Лутън – Дарби 2 (1:2), Мидълзбро – Борнемут 2 (0:1), Норич – Престън X (1:1), Рединг – Барнзли X (1:1), Родъръм – Милуол 2 (0:2), Шефилд Уензди – Уотфорд X (1:1), Суонси – Бирмингам 2 (1:2).

Лига 1: Уимбълдън – Плимут 1 (2:1), Блякпул – Суиндън X (0:0), Бристол Роувърс – Ипсуич 1 (2:1), Бъртън Албион – Акрингтън Стенли 2 (0:2), Чарлтън Атлетик – Донкастър Роувърс 1 (2:1), Хъл – Крю X (0:0), Милтън Кийнс Донс – Линкълн 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Съндърланд 2 (0:3), Питърбро – Флийтууд 2 (0:2), Шрюсбъри – Нортхямптън X (1:1), Уигън – Джилингам 2 (0:2).

Лига 2: Карлайл – Саутенд 2 (1:2), Колчестър – Болтън 1 (2:1), Кроули – Скънторп X (1:1), Ексетър – Порт Вейл 1 (2:0), Форест Грийн – Брадфорд Сити 2 (0:2), Гримзби – Салфорд 1 (2:0), Харогейт – Уолсол X (0:0), Лейтън Ориент – Мансфийлд 2 (0:1), Моркамб – Кеймбридж Юнайтед 2 (0:2), Нюпорт – Бароу 2 (0:2), Стивънидж – Олдъм X (1:1), Транмиър – Челтнъм 1 (2:1).

3. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Айнтрахт Франкфурт – Арминия Билефелд 2 (1:2), ФК Кьолн – Хофенхайм 1 (2:0), Щутгарт – Фрайбург 1 (2:0), Юнион Берлин – Аугсбург 2 (1:2), Вердер Бремен – Херта Берлин 2 (0:1), Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Карлсруе 1 (1:0), Зандхаузен – Дармщад 2 (1:2), Вюрцбургер Кикерс – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1).

Трета Лига: Байерн II – Тюркгюджю Атаспор Мюнхен 1 (1:0), Ханза Рощок – Дуисбург 1 (2:1), Любек – Саарбрюкен X (0:0), Мепен – 1860 Мюнхен 2 (0:1), Веен Висбаден – Верл 2 (0:1), Цвикау – Унтерхахинг 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Тевтония Отенсен 1 (2:0), Хановер II – Хилдесхайм X (1:1), Йедело – Обернойланд 1 (2:1), Фоникс Любек – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Ауербах – Тенис Борусия Берлин 2 (0:1), Берлинер Анкараспор – Карл Цайс Йена X (1:1), Динамо Берлин – Бишофсвердер 1 (3:1), Германия Халберщад – Алтглинике 2 (0:4), Локомотив Лайпциг – Кемницер 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Рот Вайс Ален – Шпортфройнде Лоте 1 (1:0), Борусия Мьонхенгладбах II – Щрелен 2 (1:2), Бонер – Вегберг-Беек 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф II – Алемания Аахен X (1:1), Фортуна Кьолн – Вуперталер 1 (2:0), Липщад – ФК Кьолн II 2 (1:3), Оберхаузен – Бергиш Гладбах 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Хомберг 1 (4:0), Шалке II – Рьодингхаузен 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Балингер – Щайнбах Хайгер 2 (1:4), Елверсберг – Шот Майнц 1 (4:0), Хомбург – Айнтрахт Щадталендорф 1 (3:0), ФСВ Франкфурт – Гисен 1 (2:1), Хесен Касел – Пирмасенс 2 (0:2), Майнц II – Фрайбург II 2 (0:3), Кикерс Офенбах – Хофенхайм II 1 (2:0), Астория Валдорф – Улм 2 (0:1).

4. Прогнози в Италия

Серия А: Фиорентина – Торино X (1:1), Верона – Рома X (2:2).

5. Прогнози в Испания

Ла Лига: Виляреал – Ейбар 1 (2:1), Хетафе – Осасуна 1 (2:1), Селта Виго – Валенсия 1 (2:0).

Ла Лига 2: Мирандес – Реал Овиедо 2 (1:2), Алкоркон – Тенерифе 1 (2:1), Кастейон – Малага 1 (2:0), Райо Валекано – Сабадел 1 (3:1).

6. Прогнози в Армения

Купа на Армения: БКМА Ереван – Лори 2 (0:1), Ширак Гюмри – Алашкерт 1 (2:0), Арарат Ереван – Севан X (1:1).

7. Прогнози в Австрия

Типико Бундеслига: Залцбург – Алтах 1 (3:0), Щурм Грац – Рапид Виена 2 (1:2), Ватенс Тирол – ЛАК Линц 2 (0:5).

8. Прогнози в Азербайджан

Висша Лига: Габала – Кешла 1 (2:1), Сумгайт – Сабаил 2 (1:2).

9. Прогнози в Беларус

Висша Лига: Витебск – Белшина Бибруйск 2 (0:1), Динамо Брест – Енергетик-БГУ 1 (3:0), Городея – Торпедо Жодино X (1:1).

10. Прогноза в Белгия

Юпилер Лига: Остенде – Лювен 2 (0:1), Мускрон – Гент X (1:1), Васланд-Беверен – Андерлехт 2 (0:1).

11. Прогнози в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Младост Добой Каканя – Велез Мостар 2 (1:2), Радник Биелина – Олимпик Сараево 2 (0:2), Железничар – Крупа 1 (2:1).

12. Прогноза в Хърватия

Първа Лига: Горица – Истра 1 (2:0), Динамо Загреб – Славен Белупо 1 (2:1).

13. Прогноза в Кипър

Първа Дивизия: Пафос – Етникос Ахнас 1 (3:0), АЕЛ Лимасол – Кармиотица 1 (3:0).

14. Прогноза в Чехия

Първа Лига: Опава – Чешке Будьовице X (1:1), Баник Острава – Пардубице 1 (2:0), Бохемианс 1905 – Виктория Берлин 1 (2:1).

15. Прогноза в Дания

Суперлига: Мидтиланд – Лингби 1 (2:0).

16. Прогнози в Естония

Майстрилига: Нарва Транс – Вилянди Тулевик X (0:0), Талина Калев – Тамека 2 (0:4), Куресаре – Талина Легион 1 (2:0).

17. Прогнози във Фарьорски острови

Висша Лига: ТБ Творойри – Клаксвик 2 (1:4), Рунавик – ЕБ/Стреймур 1 (4:1).

18. Прогнози във Финландия

Вейкауслига: ХИФК – Мариехамн 2 (1:2), Илвес – Хака Валкеакоски 1 (2:0), Интер Турку – СИК X (0:0).

19. Прогноза във Франция

Лига 1: Ланс – Бордо 2 (0:1), Рен – Монако 1 (2:1).

20. Прогнози в Грузия

Купа на Грузия: Гарга – Динамо Батуми 2 (0:2), Спаери – Дила Гори 2 (0:3).

21. Прогнози в Гърция

Суперлига: Панетоликос – АЕК Атина 2 (0:3).

22. Прогноза в Исландия

Урвалсдейлд: Фьолнир – КА Акурейри X (1:1).

23. Прогноза в Ейре

Висша Лига: Шелбърн – Фин Харпс 1 (2:0).

24. Прогнози в Молдова

Дивизия Национална: ЦСКА Буючани – Зимбру Кишинев X (1:1), Петрокуб – Милсами 2 (1:2).

25. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: АЗ Алкмар – Цволе 1 (3:0), Витез – Спарта Ротердам 1 (3:0), ПСВ Айндховен – Емен 1 (2:1), Фортуна Ситард – Херенвен 1 (2:1).

26. Прогнози в Северна Македония

Първа Лига: Македония Гьорче Петров – Вардар 2 (1:2), Работнички – Струга Трим & Лум 1 (2:1).

27. Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Валеренга – Молде 2 (0:1), Сарпсборг – Мьондален 1 (2:0).

28. Прогнози в Полша

Екстракласа: Лехия Гданск – Стал Мелец 2 (0:1), Погон Шчечин – Шльонск Вроцлав 1 (2:1), Легия Варшава – Гурник Забже 1 (3:0).

29. Прогнози в Португалия

Примейра Лига: Национал – Боависта 2 (0:2), Порт – Спортинг Брага 1 (2:0).

30. Прогнози в Румъния

Първа Лига: Сепси Сфънту Георге – Виторул Костанца 2 (1:2), Университатя Крайова – Волунтари 1 (3:1).

31. Прогноза в Русия

Висша Лига: Урал Екатерининбург – Зенит 2 (1:4).

32. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Селтик – Ливингстън 1 (4:0), Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън 1 (2:0), Килмарнък – Хамилтън 1 (3:0), Сейнт Джонстън – Рос Каунти 1 (1:0).

33. Прогноза в Сърбия

Суперлига: Бачка – Напредък 2 (0:1), Металац – Младост Лучани X (1:1), Раднички Ниш – Чукарички 1 (1:0).

34. Прогнози в Словакия

Фортуна Лига: Похроние – Серед 1 (1:0), Тренчин – Нитра 1 (4:0), Спартак Търнава – Злате Моравце 1 (1:0), Ружомберок – Земплин Михаловице 1 (2:1).

35. Прогнози в Словения

Първа Лига: Браво – Копер X (0:0), Марибор – Целе 1 (1:0).

36. Прогнози в Швейцария

Суперлига: Лугано – Люцерн 2 (1:2), Йънг Бойс – Цюрих 1 (2:1).

37. Прогноза в Турция

Суперлига: Генчлербирлиги – Коняспор 1 (1:0), Денизлиспор – Трабзонспор 2 (1:2), Аланияспор – Кайзериспор 1 (4:1), Бешикташ – Анталияспор 1 (2:1).

38. Прогнози в Украйна

Висша Лига: Александрия – Ворскла Полтава 1 (1:0), Инхулец – Десна Чернигов 2 (1:3), Динамо Киев – Лвов 1 (5:1).

Тази публикация е валидна до 08:25 часа на 19.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.