Прогнози за сряда, 16 септември 2020 година

Прогнози за общо 43 мача от Шампионска Лига, Лига Европа, Англия, Германия, Франция, Русия, Шотландия, Словения и други

0
15

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 43 мача от квалификации в Шампионска Лига (5), квалификации в Лига Европа (3), Купа на Футболната Лига в Англия (6), Регионална Лига в Германия (16), Висша Лига в Босна и Херцеговина (1), Лига 1 във Франция (1), Висша Лига в Латвия (1), Първа Лига в Черна гора (2), Купа на Русия (6), Висша Лига в Шотландия (1) и Купа на Словения (1), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Шампионска Лига

Трети квалификационен кръг: Омония Никозия – Цървена звезда 2 (0:2), Ференцварош – Динамо Загреб X (1:1), Макаби Тел Авив – Динамо Брест 1 (2:1), Карабах – Молде 2 (0:1), Мидтиланд – Йънг Бойс X (1:1).

2. Прогнози в Лига Европа

Втори квалификационен кръг: Прогрес Нидеркорн – Вилем II X (1:1), Хамарби – Лех Познан X (1:1), Б36 Торсхавн – Дъ Ню Сейнтс 2 (0:1).

3. Прогнози в Англия

Купа на Футболната Лига, 1/32-финали: Уест Бромич Албион – Харогейт X (1:1), Ипсуич – Фулъм 2 (0:2), Бристол Сити – Нортхямптън 2 (0:2), Лийдс – Хъл Сити 1 (4:1), Саутхямптън – Брентфорд 2 (0:1), Евертън – Салфорд 1 (2:0).

4. Прогнози в Германия

Регионална Лига Север: Айнтрахт Нордерщед – Дрохтерсен/Асел 1 (2:0), Обернойланд – Олденбург 2 (1:2).

Регионална Лига Запад: Бергиш Гладбах – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:5), Хомберг – Фортуна Кьолн 2 (1:5), ФК Кьолн II – Рот Вайс Ален 2 (1:2), Шпшротфройнде Лоте – Борусия Дортмунд II 2 (0:3), Рьодингхаузен – Оберхаузен X (0:0), Щрелен – Пройсен Мюнстер 2 (0:3), Вегберг-Беек – Шалке II X (1:1), Вайденбрюк – Бонер X (0:0), Вуперталер – Фортуна Дюселдорф II 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Фрайбург II – Аален X (1:1), Балинген – Балингер X (0:0), Щайнбах Хайгер – Майнц II 1 (2:0), Щутгарт II – Елверсберг 2 (1:2), Улм – ФСВ Франкфурт X (1:1).

5. Прогноза в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Олимпик Сараево – ФК Сараево 2 (1:2).

6. Прогноза във Франция

Лига 1: Пари Сен-Жермен – Метц 1 (3:0).

7. Прогноза в Латвия

Висша Лига: Лиепая – Спартак Юрмала 2 (1:2).

8. Прогнози в Черна гора

Първа Лига: Сутиеска – Искра 1 (2:0), Зета – Рудар 1 (1:0).

9. Прогнози в Русия

Купа на Русия: Ленинградец – Уфа 2 (0:3), Машук – Тамбов 2 (1:2), Уляновск – Урал X (1:1), Звезда Перм – Сочи 2 (0:2), Черноморец Новоросийск – Рубин Казан 2 (1:3), Родина Москва – Спартак Москва 2 (0:4).

10. Прогноза в Шотландия

Висша Лига: Сейнт Мирън – Селтик 2 (1:4).

11. Прогноза в Словения

Купа на Словения, 1/16-финали: Илирия – Домжале 2 (1:5).

Тази публикация е валидна до 07:35 часа на 16.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.