Прогнози за неделя, 13 септември 2020 година

Прогнози за общо 132 мача от България, Англия, Германия, Испания, Франция, Белгия, Нидерландия, Русия, Швеция, Швейцария и други

0
27

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 132 мача от Първа и Втора Лига в България (3), Висша Лига и Лига 1 в Англия (3), Регионална Лига и Купа на Германия (17), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (9), Лига 1 във Франция (7), Висша Лига в Армения (1), Типико Бундеслига в Австрия (3), Висша Лига в Беларус (2), Юпилер Лига в Белгия (4), Висша Лига в Босна и Херцеговина (3), Първа Лига в Хърватия (2), Първа Дивизия в Кипър (3), Първа Дивизия в Кипър (3), Първа Лига в Чехия (3), Суперлига в Дания (4), Мейстрилига в Естония (2), Висша Лига във Фарьорски острови (2), Вейкасулига във Финландия (1), Кристалбет Евронули Лига в Грузия (3), Суперлига и Купа на Гърция (2), ОТП Банк Лига в Унгария (2), Урвалсдейлд в Исландия (5), Висша Лига в Ейре (1), Висша Лига в Израел (2), Оптибет Вирслига в Латвия (2), Ередивизи в Нидерландия (5), Първа Лига в Северна Македония (4), Елитсериен в Норвегия (5), Екстракласа в Полша (2), Първа Лига в Румъния (2), Висша Лига в Русия (3), Суперлига в Сърбия (4), Първа Лига в Словения (3), Олсвенскан в Швеция (4), Купа на Швейцария (4), Суперлига в Турция (4) и Висша Лига в Украйна (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в България

Първа Лига: ЦСКА 1948 – Монтана 2 (0:1), Левски – Етър Велико Търново 1 (4:1).

Втора Лига: Витоша Бистрица – Лудогорец II 1 (2:1).

2. Прогноза в Англия

Висша Лига: Уест Бромич Албион – Лестър 1 (2:1), Тотнъм – Евертън 1 (2:1).

Лига 1: Ипсуич – Уигън X (0:0).

3. Прогнози в Германия

Купа на Германия, 1/32-финали: Кемницер – Хофенхайм 2 (1:5), Елверсберг – Санкт Паули 2 (0:3), Ханза Рощок – Щутгарт X (1:1), Кайзерслаутерн – Ян Регенсбург 2 (0:1), Айнтрахт Нордерщед – Байер Леверкузен 2 (0:5), Риласинген-Арлен – Холщайн Кил 2 (1:5), Щайнбах Хайгер – Зандхаузен 2 (1:2), Вайденбрюк – Падерборн 2 (0:3), Магдебург – Дармщад 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Фрайбург 2 (0:5), Веен Висбаден – Хайденхайм 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Алтона – Хамбургер II 1 (2:1), Холщайн Кил II – Санкт Паули II X (1:1), Тевтония Отенсен – Фоникс Любек 1 (1:0), Хановершер – Йедело 1 (2:0), Хилдесхайм – Волфсбург II 1 (3:1).

Регионална Лига Запад: Оберхаузен – Шалке II 1 (4:0).

4. Прогнози в Испания

Ла Лига: Алавес – Реал Бетис 2 (1:2), Реал Валядолид – Реал Сосиедад 2 (0:1), Виляреал – Уеска 1 (3:0), Валенсия – Леванте 2 (0:1).

Ла Лига 2: Реал Овиедо – Картахена X (1:1), Майорка – Райо Валекано 1 (1:0), Фуенлабрада – Луго 2 (0:1), Мирандес – Алкоркон 2 (1:2), Тенерифе – Малага 2 (1:2).

5. Прогнози във Франция

Лига 1: Лил – Метц 1 (3:1), Анже – Реймс X (1:1), Дижон – Брест 2 (1:3), Лориен – Ланс 1 (2:1), Ним – Рен 2 (1:3), Монако – Нант 2 (0:1), Пари Сен-Жермен – Марсилия 2 (1:2).

6. Прогноза в Армения

Висша Лига: Алашкерт – Урарту 1 (2:0).

7. Прогноза във Австрия

Типико Бундеслига: Рийд – Тирол 1 (2:1), Санкт Пьолтен – Щурм Грац 2 (0:3), Волфсбергер – Залцбург 2 (1:4).

8. Прогноза в Беларус

Висша Лига: Белшина Бобруйск – Ислоч 2 (0:3), Торепдо Жодино – Славия Мозир 1 (2:1).

9. Прогноза в Белгия

Юпилер Лига: Андерлехт – Серкъл Брюж 1 (2:0), Синт Тройдън – Антверпен 2 (0:1), Зулте Варегем – Роял Шарлероа 1 (2:1), Кортийк – Мускрон 2 (1:2).

10. Прогноза в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Крупа – Слобода Тузла X (1:1), Широки Брег – Железничар X (1:1), Тузла Сити – Радник Биелина 2 (1:2).

11. Прогноза в Хърватия

Първа Лига: Истра – Вараздин 2 (0:1), Локомотив Загреб – Горица 1 (2:0).

12. Прогноза в Кипър

Първа Дивизия: Неа Саламина – Еносис Неон Паралимни 1 (2:1), Кармиотица – АЕК Ларнака 2 (0:1), Олимпиакос Никозия – Докса 1 (2:0).

13. Прогнози в Чехия

Първа Лига: Карвина – Спарта Прага 2 (1:5), Фастав Злин – Збройовка Бърно X (1:1), Виктория Пилзен – Млада Болеслав 1 (3:0).

14. Прогнози в Дания

Суперлига: Хорсенс – Рандерс X (1:1), Лингби – Олборг 1 (2:1), Брьондби – Нордселанд 2 (0:2), Одензе – ФК Копенхаген 2 (1:2).

15. Прогнози в Естония

Мейстрилига: Легион – Нарва Транс 1 (2:1), Куресаре – Левадия 2 (1:4).

16. Прогнози във Фарьорски острови

Висша Лига: АБ Аргир – ТБ Творойри 2 (0:2), РБ/Стреймур – Викингур Гота 2 (1:4).

17. Прогноза във Финландия

Вейкауслига: Илвес – ХИК Хелзинки 2 (0:3).

18. Прогнози в Грузия

Кристалбет Евронули Лига: Сабуртало Тбилиси – Мерани Тбилиси X (1:1), Дила Гори – Телави 1 (2:1), Торпедо Кутаиси – Самтредия 1 (2:0).

19. Прогнози в Гърция

Суперлига: Атромитос – Волос 2 (0:2), Астерас Триполис – Панатинайкос 2 (0:2).

20. Прогноза в Унгария

ОТП Банк Лига: Уйшещ – Кишварда 2 (0:2), МТК Будапеща – Залаегерсег 1 (2:0).

21. Прогнози в Исландия

Урвалсдейлд: КР Рейкявик – Стярнар 2 (0:2), КА Акурейри – Гилкир Рейкявик 1 (1:0), Хафнарфьордур – Брейдаблик 1 (2:1), Копавогур – Акранес X (1:1), Валур Рейкявик – Викингур Рейкявик 1 (2:1).

22. Прогноза в Ейре

Висша Лига: Фин Харпс – Дери Сити 2 (1:4).

23. Прогнози в Израел

Висша Лига: Апоел Тел Авив – Ашдод 1 (2:1), Макаби Хайфа – Апоел Беер Шева 1 (1:0).

24. Прогнози в Латвия

Оптибет Вирслига: Валмиера – Мета/ЛУ X (1:1), Рига Футбола Школа – Тукумс 1 (2:1).

25. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Емен – Венло 2 (1:2), Хераклес – Ден Хаг 1 (2:1), Спарта Ротердам – Аякс 2 (1:5), Грьонинген – ПСВ Айндховен 2 (1:3), Валвийк – Витес 2 (1:4).

26. Прогнози в Северна Македония

Първа Лига: Борец – Академия Пандев 2 (0:2), Пелистер – Македония Гьорче Петров 2 (0:2), Ренова – Работнички X (0:0), Вардар – Шкупи X (2:2).

27. Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Аалесунд – Сарпсборг 2 (1:3), Бодьо/Глимт – Од 1 (2:1), Мьондален – Сандефьорд 2 (0:1), Стрьомгодсет – Розенборг 2 (1:3), Валеренга – Бран 1 (1:0).

28. Прогнози в Полша

Екстракласа: Погон Шчечин – Висла Краков 2 (1:2), Гурник Забже – Лехия Гданск 1 (2:1).

29. Прогнози в Румъния

Първа Лига: Астра Гюргево – Сепси Сфънту Георге 1 (2:1), ЧФР Клуж – Херманстад 1 (4:0).

30. Прогнози в Русия

Висша Лига: Динамо Москва – Рубин Казан X (0:0), ЦСКА Москва – Спартак Москва 1 (2:1), Ротор Волгоград – Краснодар 2 (0:2).

31. Прогнози в Сърбия

Суперлига: Явор – Войводина 2 (1:3), Младост Лучани – Бачка 1 (2:0), Напредък – Златибор Чайетина 2 (0:1), Пролетер Нови Сад – Мачва Шабац 1 (1:0).

32. Прогнози в Словения

Първа Лига: Табор Сежана – Алуминий X (0:0), НД Горица – Копер 2 (0:3), Олимпия Любляна – Мура 2 (0:2).

33. Прогнози в Швеция

Олсвенскан: Фалкенберг – ИФК Гьотеборг 2 (0:1), Хамарби – Хелзингборг 1 (4:0), Малмьо – АИК 1 (2:1), Мялби – Варберг 1 (2:0).

34. Прогнози в Швейцария

Купа на Швейцария, шестнадесетфинали: Шофтланд – Солотърн X (1:1), Нюшател Ксамакс – Криенс 1 (2:0), Киасо – Цюрих 2 (1:2), Тюн – Люцерн 2 (1:3).

35. Прогнози в Турция

Суперлига: Анкарагюджю – Ерзурумспор 2 (0:1), Кайзериспор – Касъмпаша 2 (0:1), Анталияспор – Генчлербирлиги 1 (1:0), Трабзонспор – Бешикташ 1 (2:1).

36. Прогнози в Украйна

Висша Лига: Минай – Александрия 2 (2:3), Заря Луганск – Мариупол 1 (4:1), Ворскла Полтава – Инхулец 1 (2:1).

Тази публикация е валидна до 09:05 часа на 13.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.