Прогнози за събота, 12 септември 2020 година

Прогнози за общо 168 мача от България, Англия, Германия, Испания, Франция, Австрия, Белгия, Нидерландия, Русия, Шотландия и други

0
25

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 168 мача от Първа и Втора Лига в България (7), Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2 в Англия (38), Регионална Лига и Купа на Германия (30), Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания (7), Лига 1 във Франция (2), Висша Лига в Армения (1), Типико Бундеслига в Австрия (1), Висша Лига в Беларус (4), Юпилер Лига в Белгия (3), Висша Лига в Босна и Херцеговина (2), Първа Лига в Хърватия (2), Първа Дивизия в Кипър (3), Първа Лига в Чехия (5), Мейстрилига в Естония (2), Висша Лига във Фарьорски острови (2), Вейкасулига във Финландия (2), Кристалбет Евронули Лига в Грузия (1), Суперлига и Купа на Гърция (2), ОТП Банк Лига в Унгария (3), Висша Лига в Ейре (2), Висша Лига в Израел (4), Оптибет Вирслига в Латвия (3), Купа на Литва (1), Ередивизи в Нидерландия (3), Първа Лига в Северна Македония (2), Елитсериен в Норвегия (2), Екстракласа в Полша (3), Първа Лига в Румъния (3), Висша Лига в Русия (3), Висша Лига в Шотландия (6), Суперлига в Сърбия (5), Фортуна Лига в Словакия (5), Първа Лига в Словения (2), Олсвенскан в Швеция (1), Суперлига в Турция (4) и Висша Лига в Украйна (2), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в България

Първа Лига: Черно море – ЦСКА-София 2 (0:3), Лудогорец – Локомотив Пловдив 1 (1:0).

Втора Лига: Кариана Ерден – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0), Струмска слава – Созопол X (1:1), Хебър Пазарджик – Янтра Габрово 1 (2:1), Литекс – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Пирин Благоевград – Спортист Своге 1 (2:0).

2. Прогноза в Англия

Висша Лига: Фулъм – Арсенал 2 (1:4), Кристъл Палас – Саутхямптън 2 (1:2), Ливърпул – Лийдс 1 (5:0), Уест Хям – Нюкасъл 2 (0:2).

Чемпиъншип: Бирмингам – Брентфорд 2 (1:3), Уикъмб – Родъръм X (1:1), Барнзли – Лутън 1 (1:0), Борнемут – Блякбърн X (0:0), Бристол Сити – Ковънтри 1 (1:0), Кардиф – Шефилд Уензди X (0:0), Дарби – Рединг X (0:0), Хъдърсфийлд – Норич 1 (2:1), Милуол – Сток Сити 2 (0:3), Престън – Суонси X (1:1), Куинс Парк Рейнджърс – Нотингам 2 (0:2).

Лига 1: Акрингтън – Питърбро 1 (2:1), Крю – Чарлтън 2 (0:2), Донкастър – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Флийтууд – Бъртън Албиън 1 (2:1), Джилингам – Хъл X (1:1), Линкълн – Оксфорд Юнайтед 2 (0:1), Нортхямптън – Уимбълдън X (0:0), Плимут – Блякпул X (1:1), Портсмут – Шрюсбъри 1 (2:0), Съндърланд – Бристол Роувърс 2 (1:2), Суиндън – Рочдейл 2 (1:2).

Лига 2: Бароу – Стивънидж 2 (0:1), Болтън – Форест Грийн 1 (2:0), Брадфорд Сити – Колчестър 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Карлайл 2 (0:2), Челтнъм – Моркамб 2 (1:2), Мансфийлд – Транмиър 1 (2:0), Олдъм – Лейтън Ориент X (0:0), Порт Вейл – Кроули X (0:0), Салфорд – Ексетър 2 (0:1), Скънторп – Нюпорт X (1:1), Саутенд – Харогейт 2 (1:2), Уолсол – Гримзби 2 (0:2).

3. Прогнози в Германия

Купа на Германия, 1/32-финали: Алтглинике – ФК Кьолн 2 (0:5), Айнтрахт Целе – Аугсбург 2 (1:2), Енгерс – Бохум 2 (1:4), Юнион Фюрстенвалде – Волфсбург 2 (1:2), 1860 Мюнхен – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:2), Нюрнберг – РБ Лайпциг 2 (0:3), Обернойланд – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:3), Майнерзаген – Гройтер Фюрт 2 (0:4), Тодесфелде – Оснабрюк 2 (0:3), Инголщад – Фортуна Дюселдорф 2 (0:1), Карлсруе – Юнион Берлин 1 (2:1), Улм – Ерцгебирге Ауе 2 (2:3), Карл Цайс Йена – Вердер Бремен 2 (0:5).

Регионална Лига Север: Хайдер – Вайше 1 (2:1), Вердер Бремен II – Делеменхорст 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Рот Вайс Ален – Алемания Аахен X (2:2), Борусия Мьонхенгладбах II – Рьодингхаузен 1 (2:0), Борусия Дортмунд II – ФК Кьолн II 2 (1:2), Фортуна Дюселдорф II – Хомберг 1 (1:0), Фортуна Кьолн – Щрелен 2 (0:1), Липщад – Вуперталер 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Бонер X (0:0), Пройсен Мюнстер – Бергиш Гладбах 1 (5:1).

Регионална Лига Югозапад: Балинген – Хофенхайм II 1 (2:0), ФСВ Франкфурт – Байерн Алцнау 2 (1:2), Гисен – Рот Вайс Кобленц X (0:0), Хесен Касел – Шот Майнц 2 (1:2), Майнц II – Балинген 1 (2:1), Айнтрахт Щадталендорф – Пирмасенс X (1:1), Аастория Валдорф – Фрайбург II X (1:1).

4. Прогнози в Испания

Ла Лига: Ейбар – Селта Виго 2 (1:2), Гранада – Атлетик Билбао X (1:1), Кадис – Осасуна 2 (0:1).

Ла Лига 2: Понферадина – Кастейон 2 (0:2), Спортинг Хихон – Логронес 2 (1:2), Леганес – Лас Палмас 1 (2:1), Еспаньол – Албасете Баломпи 2 (0:1).

5. Прогнози във Франция

Лига 1: Монпелие – Ница 1 (2:1), Сен Етиен – Страсбург 2 (0:2).

6. Прогноза в Армения

Висша Лига: Гандзасар Капан – Пюник Ереван X (0:0).

7. Прогноза във Австрия

Типико Бундеслига: Алтах – Хартберг 1 (1:0).

8. Прогноза в Беларус

Висша Лига: Рух Брест – Неман Гродно 2 (1:3), БАТЕ Борисов – Смолевичи 1 (2:0), Шахтьор Солигорск – Витебск X (1:1), Динамо Минск – Динамо Брест X (0:0).

9. Прогноза в Белгия

Юпилер Лига: Мехелен – Остенде 1 (2:0), Лювен – Стандард Лиеж 2 (1:3), Клуб Брюж – Васланд-Беверен 1 (4:0).

10. Прогноза в Босна и Херцеговина

Висша Лига: Олимпик Сараево – Велез Мостар 2 (1:2), Жрински Мостар – Младост Добой Каканя 1 (3:0).

11. Прогноза в Хърватия

Първа Лига: Осиек – Риека 2 (0:2), Хайдук Сплит – Динамо Загреб 1 (2:0).

12. Прогноза в Кипър

Първа Дивизия: АПОЕЛ Никозия – АЕЛ Лимасол 2 (0:2), Аполон Лимасол – Пафос 1 (3:1), Анортозис Фамагуста – Омония Никозия 2 (0:2).

13. Прогнози в Чехия

Първа Лига: Чешке Будьовице – Слован Либерец 2 (1:2), Яблонец – Баник Острава 1 (2:0), Прибрам – Опава 2 (0:2), Теплице – Словачко 2 (1:3), Пардубице – Славия Прага 2 (1:5).

14. Прогнози в Естония

Мейстрилига: Талина Калев – Флора 2 (1:4), Тулевик – Пайде 2 (0:3).

15. Прогнози във Фарьорски острови

Висша Лига: Клаксвик – ХБ Торсхавн 1 (2:0), Рунавик – Б36 Торсхавн X (0:0).

16. Прогнози във Финландия

Вейкауслига: Хака Валкеакоски – СИК 2 (0:1), Рованиеми – Хонка 2 (1:4).

17. Прогноза в Грузия

Кристалбет Евронули Лига: Динамо Батуми – Динамо Тбилиси 1 (1:0).

18. Прогнози в Гърция

Суперлига: ОФИ Крит – Панетоликос 1 (1:0).

Купа на Гърция: АЕК Атина – Олимпиакос Пирея 1 (2:0).

19. Прогноза в Унгария

ОТП Банк Лига: Мезокьовешд-Жори – Будафоки 2 (0:2), Дьошдьор ВТК – Будапеща Хонвед X (1:1), МОЛ Фехервар – Пушкаш Академи 2 (1:2).

20. Прогнози в Ейре

Висша Лига: Корк Сити – Шамрок Роувърс 2 (0:4), Сейнт Патрикс Атлетик – Слиго Роувърс 1 (2:0).

21. Прогнози в Израел

Висша Лига: Ирони Кирят Шмона – Апоел Хайфа 1 (1:0), Макаби Нетаня – Бней Сахнин 1 (1:0), Макаби Петах Тиква – Апоел Кфар Саба 1 (2:0), Бней Йехуда – Макаби Тел Авив X (1:1).

22. Прогнози в Латвия

Оптибет Вирслига: Спартак Юрмала – Даугавпилс 2 (0:2), Вентспилс – ФК Рига 2 (0:3), Лиепая – Йелгава 1 (3:0).

23. Прогноза в Литва

Купа на Литва, четвъртфинали: Жалгирис Вилнюс – Жалгирис Каунас 1 (3:1).

24. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Херенвен – Вилем II 1 (2:0), Цволе – Фейенорд 1 (2:1), Твенте – Фортуна Ситард 1 (2:1).

25. Прогнози в Северна Македония

Първа Лига: Беласица – Шкендия Тетово 2 (0:3), Струга Трим & Лум – Силекс Кратово X (2:2).

26. Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Кристиансунд – Викинг 2 (1:2), Стабек – Хаугесунд 2 (0:2).

27. Прогнози в Полша

Екстракласа: Краковия – Стал Мелец 1 (2:1), Варта Познан – Пяст Гливице 2 (0:2), Шльонск Вроцлав – Лех Познан 2 (0:3).

28. Прогнози в Румъния

Първа Лига: Академика Клинчени – Киндия Търговище 2 (0:1), Политехника Яш – Газ Метан Медиас X (0:0), Волунтари – ФКСБ 2 (1:2).

29. Прогнози в Русия

Висша Лига: Тамбов – Уфа 1 (2:1), Урал Екатерининбург – Химки 1 (2:0), Ахмат Грозни – Сочи 2 (0:2).

30. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Абърдийн – Килмарнък 1 (2:1), Ливингстън – Хамилтън 1 (3:1), Мъдъруел – Сейнт Джонстън 2 (1:2), Рейнджърс – Дънди Юнайтед 1 (4:0), Рос Каунти – Селтик 2 (1:3), Сейнт Мирън – Хибърниън 2 (2:3).

31. Прогнози в Сърбия

Суперлига: Вождовац – Метала 2 (1:2), Радник Сурдулица – Инджия X (0:0), Спартак Суботица – Нови Пазар 1 (2:1), Бачка Топола – Раднички Ниш 2 (0:2), Партизан Белград – Рад Белград 1 (4:1).

32. Прогноза в Словакия

Фортуна Лига: Слован Братислава – Спартак Търнава 1 (4:0), Дунайска Стреда – Ружомберок 1 (2:0), Земплин Михаловице – Тренчин 1 (2:0), Нитра – Похроние 1 (1:0), Серед – Жилина 1 (2:0).

33. Прогнози в Словения

Първа Лига: Марибор – Браво 1 (3:0), Целе – Домжале 1 (2:0).

34. Прогноза в Швеция

Олсвенскан: Юргорден – Елфсборг X (0:0).

35. Прогнози в Турция

Суперлига: Фатих Карагюмрюк – Йени Малатияспор 1 (2:0), Сивашспор – Аланияспор X (0:0), Галатасарай – Газиентеп 1 (3:0), Гьозтепе – Денизлиспор X (0:0).

36. Прогнози в Украйна

Висша Лига: Днипро-1 – Олимпик Донецк 2 (1:2), Колос Коваливка – Лвов X (1:1).

Тази публикация е валидна до 09:21 часа на 12.09.2021 година.

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.