Прогнози в събота, 16 април 2022 година

Прогнози за общо 102 мача в България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания.

0
44

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 102 мача в България (6), Англия (8), Франция (2), Германия (44), Италия (25), Нидерландия (1), Португалия (4), Русия (3), Шотландия (1) и Испания (8), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в България

Първа Лига: Ботев Пловдив – Черно море X (1:1).

Втора Лига: Янтра Габрово – Спартак Варна 2 (1:2), Етър Велико Търново – Струмска слава 1 (3:0), Хебър Пазарджик – Марица Пловдив 1 (2:0), Марек – Спортист Своге 1 (2:0), Септември Симитли – ЦСКА 1948 II 2 (1:3).

2. Прогнози в Англия

Купа на Англия, полуфинал: Манчестър Сити – Ливърпул X (1:1).

Висша Лига: Тотнъм – Брайтън 1 (3:0), Манчестър Юнайтед – Норич 1 (4:0), Саутхямптън – Арсенал 2 (1:2), Уотфорд – Брентфорд 2 (1:2).

Лига 1: Родъръм – Ипсуич 1 (2:1), Уигън Атлетик – Кеймбридж Юнайтед 1 (4:0), Милтън Кийнс Донс – Шефилд Уензди X (0:0).

3. Прогнози в Франция

Лига 1: Сен Етиен – Брест 1 (2:1), Лил – Расинг Ланс 1 (2:0).

4. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Аугсбург – Херта Берлин 1 (2:0), Борусия Дортмунд – Волфсбург 1 (3:0), Фрайбург – Бохум 1 (3:1), Майнц – Щутгарт 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – ФК Кьолн 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Хановер – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Зандхаузен – Санкт Паули X (1:1), Динамо Дрезден – Холщайн Кил 1 (2:1), Хамбургер – Карлсруе 1 (3:1).

Трета Лига: Айнтрахт Брауншвайг – Вюрцбургер Кикерс 1 (3:1), Халешер – Хавелсе 1 (2:0), Мепен – Борусия Дортмунд II X (1:1), 1860 Мюнхен – Оснабрюк X (1:1), Виктория Берлин – Дуисбург 2 (1:2), Цвикау – Веен Висбаден X (1:1).

Регионална Лига Север: Холщайн Кил II – Хилдесхайм 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Херта Берлин II 1 (2:0), Германия Халберщад – Кемницер 2 (1:3), Карл Цайс Йена – Оптик Ратенов 1 (5:0), Локомотив Лайпциг – Бабелсберг 1 (3:1).

Регионална Лига Запад: Рот-Вайс Ален – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф II – Юрдинген 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Вайденбрюк 1 (2:0), Хомберг – Оберхаузен 2 (0:4), Липщад – Пройсен Мюнстер 2 (0:3), Рьодингхаузен – Вегберг-Беек 1 (3:0), Шалке II – Бонер 1 (2:0), Щрелен – Алемания Аахен X (1:1), Рот-Вайс Есен – Борусия Мьонхенгладбах II 1 (4:0), Вуперталер – ФК Кьолн II 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Щайнбах Хайгер 1 (2:0), Хомбург – Зоненхоф Гросашпах 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Щутгарт II X (1:1), Хесен Касел – Пирмасенс 1 (2:0), Кикерс Офенбах – Гисен 1 (5:0), Рот-Вайс Кобленц – Балинген 1 (2:1), Улм – Аален 1 (3:0), Астория Валдорф – Шот Майнц 1 (2:0).

Регионална Лига Бавария: Аубщад – Бухбах 1 (2:0), Айхщат – Елтерсдорф 1 (2:0), Илертисен – Розенхайм 1 (4:0), Меминген – Рейн ам Лех 1 (2:1), Пипинсрид – Виктория Ашафенбург X (1:1), Шалдинг-Хайнинг – Швайнфурт 2 (1:3).

5. Прогноза в Италия

Серия A: Каляри – Сасуоло X (0:0), Сампдория – Салернитана 1 (2:0), Удинезе – Емполи 1 (2:0), Фиорентина – Венеция 1 (4:0), Ювентус – Болоня 1 (5:0), Лацио – Торино 1 (3:1).

Серия C – Група A: Джана Ерминио – Триестина 2 (0:2), Леко – Сереньо 1 (2:0), Леняго Салус – Албинолефе 1 (2:1), Пиаченца – Фералпи Сало 2 (1:2), Про Патрия – Мантова 1 (2:1), Про Верчели – Фиоренцуола 1 (2:0), Ренате – Перголетезе 1 (2:0), Судтирол – Падова 1 (2:1), Тренто – Ювентус (до 23) X (1:1), Виртус Верона – Про Сесто 1 (2:1).

Серия C – Група C: Месина – Турис 1 (2:1), Авелино – Вибонезе 1 (5:0), Катандзаро – Кампобасо 1 (3:0), Фиделис Андрия – Монтероси X (1:1), Латина – Монополи X (0:0), Паджанезе – Пичерно X (1:1), Потенца – Юве Стабия 1 (1:0), Таранто – Бари 2 (1:2), Виртус Франкавила – Фоджа 1 (2:1).

6. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Фортуна Ситард – Спарта Ротердам X (1:1).

7. Прогнози в Португалия

Лига Португалия: Морейрензе – Тондела 1 (2:1), Белененсес – Визела X (1:1), Маритимо – Боависта X (1:1), Порто – Портимонензе 1 (5:0).

8. Прогноза в Русия

Висша Лига: Уфа – ЦСКА Москва 2 (0:2), Зенит – Урал 1 (5:0), Спарта Москва – Рубин Казан 1 (3:0).

9. Прогноза в Шотландия

Купа на Шотландия, полуфинал: Хартс – Хибърниън 1 (2:1).

10. Прогнози в Испания

Ла Лига: Елче – Майорка X (1:1), Алавес – Райо Валекано X (1:1), Валенсия – Осасуна 1 (2:1), Хетафе – Виляреал 2 (1:2).

Ла Лига 2: Леганес – Малага 1 (2:0), Валядолид – Алмерия 1 (2:0), Спортинг Хихон – Реал Овиедо 1 (1:0), Картахена – Алкоркон 1 (3:1).

Тази публикация е валидна до 07:51 часа на 16.04.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрограма за полуфинали за Купа на България
Следваща статияПрогнози в неделя, 17 април 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.