Прогнози за неделя, 30 август 2020 година

Прогнози за общо 85 мача от България, Германия, Белгия, Франция, Ейре, Норвегия, Русия, Шотландия, Швеция, Швейцария и други

0
18

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 85 мача от Първа Лига в България (2), Регионална Лига в Германия (3), Юпилер Лига в Белгия (4), Първа Лига в Хърватия (2), Първа Дивизия в Кипър (3), Първа Лига в Чехия (4), Майстрилига в Естония (3), Вейкауслига във Финландия (1), Лига 1 във Франция (6), Суперлига в Гърция (1), ОТП Банк Лига в Унгария (4), Урвалсдейлд в Исландия (4), Висша Лига в Израел (4), Оптибет Вирслига в Латвия (3), Първа Лига в Черна гора (2), Първа Лига в Северна Македония (1), Купа на Ейре (2), Елитсериен в Норвегия (6), Екстракласа в Полша (3), Първа Лига в Румъния (3), Висша Лига в Русия (6), Висша Лига в Шотландия (2), Суперлига в Сърбия (3), Фортуна Лига в Словакия (3), Първа Лига в Словения (3), Олсвенскан в Швеция (6) и Купа на Швейцария (1), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

РЕКЛАМА

Прогнози в България

Първа Лига: Локомотив Пловдив – Черно море 2 (0:2), ЦСКА-София – Славия 1 (2:0).

Прогнози в Германия

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Динамо Берлин 1 (1:0), Бишофсвердер – Бабелсберг 1 (2:1), Люкенвалде – Юнион Фюрстенвалде X (1:1).

Прогнозa в Белгия

Юпилер Лига: Генк – Клуб Брюж 2 (0:2), Беершот – Стандард Лиеж X (1:1), Роял Шарльороа – Антверпен X (1:1), Гент – Мехелен 1 (2:0).

Прогнозa в Хърватия

Първа Лига: Вараздин – Локомотив Загреб 1 (2:0), Динамо Загреб – Осиек 1 (3:1).

Прогнози в Кипър

Първа Дивизия: Омония Никозия – Кармиотица 1 (3:1), Ермис Арадипу – Аполон Лимасол X (1:1), АЕК Ларнака – АПОЕЛ Никозия 1 (2:1).

Прогнозa в Чехия

Първа Лига: Слован Либерец – Виктория Пилзен 2 (1:3), Пардубице – Теплице 2 (0:1), Збройовка Бърно – Бохемианс 1905 2 (0:3), Спарта Прага – Сигма Оломоуц 1 (3:1).

Прогноза в Естония

Майстрилига: Нарва Транс – Куресаре 1 (1:0), Пайде – Тамека 1 (3:0), Левадия – Талина Калев 1 (4:1).

Прогнози във Финландия

Вейкауслига: ХИК Хелзинки – Мариехамн 1 (4:0).

Прогноза във Франция

Лига 1: Реймс – Лил 1 (2:0), Анже – Бордо 1 (1:0), Метц – Монако X (2:2), Нант – Ним 2 (1:2), Сен-Етиен – Лориен 2 (0:1), Брест – Олимпик Марсилия 2 (1:2).

Прогноза в Гърция

Суперлига: АЕК Атина – Олимпиакос Пирея 2 (0:1).

Прогноза в Унгария

ОТП Банк Лига: Будафьоки – МОЛ Фехервар 2 (1:2), Залаегерсег – Ференцварош 2 (1:4), Будапеща Хонвед – Кишварда 2 (0:1), Пушкаш Академи – Уйпещ X (1:1).

Прогнози в Ейре

Купа на Ейре, шестнадесетфинали: Коб Рамблърс – Дъндолк 2 (0:3), Унивърсити Колидж Дъблин – Слиго Роувърс X (2:2).

Прогнози в Израел

Висша Лига: Апоел Беер Шева – Макаби Нетаня X (0:0), Апоел Хайфа – Бейтар Йерусалим 2 (1:2), Апоел Хадера – Макаби Хайфа 2 (0:5), Макаби Тел Авив – Макаби Петах Тиква 1 (3:0).

Прогнози в Латвия

Оптибет Вирслига: Мета/ЛУ – Вентспилс 1 (2:0), Даугавпилс – Валмиера 2 (0:3), ФК Рига – Ригас Футбола Школа 2 (0:1).

Прогнози в Черна гора

Първа Лига: Сутиеска – Искра Даниловград 1 (2:0), Зета Голубовци – Рудар Плевля 1 (2:1).

Прогнози в Северна Македония

Първа Лига: Шкупи Скопие – Пелистер 2 (0:2).

Прогнози в Норвегия

Елитсериен: Од – Мьондален 2 (0:1), Розенборг – Стабек 1 (2:1), Сандефьорд – Кристиансунд 2 (0:3), Сарпсборг – Бодьо/Глимт 2 (1:3), Старт – Аалесунд 2 (0:1), Викинг – Молде X (1:1).

Прогнози в Полша

Екстракласа: Пяст Гливице – Погон Шчечин 1 (2:0), Подбескидзи – Краковия 1 (2:0), Лех Познан – Висла Плок 1 (4:1).

Прогнози в Румъния

Първа Лига: Ботошани – Политехника Яш 1 (2:0), Университатя Крайова – Астра Гюргево 1 (2:0), ФКСБ – Виторул Костанца 1 (1:0).

Прогнози в Русия

Висша Лига: Уфа – Динамо Москва 1 (2:1), Локомотив Москва – Зенит 2 (0:2), Ахмат Грозни – ЦСКА Москва 2 (0:2), Рубин Казан – Тамбов 2 (0:2), Краснодар – Ростов X (1:1), Сочи – Урал Екатерининбург 1 (2:0).

Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Селтик – Мъдъруел 1 (5:1), Хибърниън – Абърдийн 1 (1:0).

Прогнози в Сърбия

Суперлига: Войводина – Партизан 2 (0:3), Мачва Шабац – Спартак Суботица X (2:2), Цървена звезда – Бачка Топола 1 (4:1).

Прогнози в Словакия

Фортуна Лига: Ружомберок – Похроние 1 (2:1), Злате Моравце – Дунайска Стреда 2 (0:3), Жилина – Земплин Михаловице 1 (4:1).

Прогнози в Словения

Първа Лига: Мура – Табор Сежана 1 (3:1), Копер – Олимпия Любляна X (0:0), Домжале – Марибор 2 (0:3).

Прогнози в Швеция

Олсвенскан: АИК Стокхолм – Хекен 2 (1:3), Хелзингборг – Юргорден 2 (0:3), Мялби – ИФК Готеборг 2 (1:3), Хамарби – Калмар 2 (0:1), Малмьо – Елфсборг 2 (0:1), Йоребро – Норкьопинг 2 (1:3).

Прогноза в Швейцария

Купа на Швейцария, финал: Базел – Йънг Бойс 2 (1:3).

РЕКЛАМА

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.