Прогнози за неделя, 23 август 2020 година

Прогнози за общо 65 мача от Шампионска Лига, България, Германия, Испания, Белгия, Франция, Ейре, Русия, Шотландия, Сърбия и Швеция

0
25

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Прогнози
Прогнози

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 65 мача от финал в Шампионска Лига (1), Първа Лига и Втора Лига в България (8), Регионална Лига в Германия (4), Ла Лига 2 в Испания (1), Висша Лига в Армения (2), Висша Лига в Беларус (3), Юпилер Лига в Белгия (3), Висша Лига в Босна и Херцеговина (3), Първа Лига в Хърватия (1), Първа Лига в Чехия (4), Майстрилига в Естония (1), Вейкауслига във Финландия (1), Лига 1 във Франция (4), ОТП Банк Лига в Унгария (1), Висша Лига в Ейре (1), Тото Купа в Израел (3), Оптибет Вирслига в Латвия (3), Първа Лига в Северна Македония (3), Екстракласа в Полша (3), Първа Лига в Румъния (2), Висша Лига в Русия (2), Висша Лига в Шотландия (2), Суперлига в Сърбия (4), Първа Лига в Словения (1) и Олсвенскан в Швеция (4), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите прогнози за различните първенства, използвайте бутоните „Следваща“ и „Назад“.

1. Шампионска Лига

Финал: Пари Сен-Жермен – Байерн 2 (0:1).

2. България

Първа Лига: Левски – Царско село 1 (2:1), Ботев Пловдив – Берое 1 (2:0).

Втора Лига: Добруджа – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), Миньор Перник – Нефтохимик Бургас 1 (2:0), Струмска слава – Янтра Габрово 2 (1:2), Литекс – Спортист Своге 1 (2:0), Витоша Бистрица – Септември Симитли X (1:1), Пирин Благоевград – Созопол 1 (2:1).

3. Германия

Регионална Лига Североизток: Динамо Берлин – Херта Берлин II 1 (2:0), Германия Халберщад – Бишофсвердер 1 (2:0), Локомотив Лайпциг – Берлинер Анкараспор X (0:0), Мойселвиц – Енерги Котбус 2 (0:1).

4. Испания

Ла Лига 2, плейоф, финал, реванш: Жирона – Елче X (1:1).

5. Армения

Висша Лига: Арарат-Армения – Гандзасар 1 (1:0), Пюник Ереван – Урарту 1 (3:1).

6. Беларус

Висша Лига: Славия Мозир – Витебск 2 (1:2), Торпедо Жодино – ФК Минск 1 (2:0), Неман Гродно – БАТЕ Борисов 2 (0:3).

7. Белгия

Юпилер Лига: Стандард Лиеж – Генк 2 (0:1), Клуб Брюж – Беершот 1 (2:1), Андерлехт – Мускрон 1 (3:1).

8. Босна и Херцеговина

Висша Лига: Крупа – Радник Биелина 1 (1:0), Тузла Сити – Олимпик Сараево X (1:1), ФК Сараево – Велез Мостар 1 (2:1).

9. Хърватия

Първа Лига: Осиек – Хайдук Сплит 1 (1:0).

10. Кипър

Първа дивизия: Олимпиакос Никозия – АЕЛ Лимасол 2 (1:2), Анортозис Фамагуста – Ермис Арадипу 1 (4:1).

11. Чехия

Първа Лига: Чешке Будьовице – Славия Прага 2 (1:2), Яблонец – Пардубице 1 (1:0), Карвина – Баник Острава 2 (0:1), Бохемианс 1905 – Млада Болеслав 2 (0:1).

12. Естония

Майстрилига: Талина Легион – Флора Талин 2 (0:3).

13. Финландия

Вейкауслига: ХИФК – Хака X (1:1).

14. Франция

Лига 1: Монако – Реймс X (1:1), Лориен – Страсбург 2 (0:1), Ним – Брест X (0:0), Ница – Ланс 1 (1:0).

15. Унгария

ОТП Банк Лига: Уйпещ – Будафьоки 2 (0:1).

16. Ейре

Висша Лига: Уотърфорд – Фин Харпс 2 (0:2).

17. Израел

Тото Купа: Бней Йехуда – Апоел Кфар Саба 1 (2:0), Ирони Кирят Шмона – Ашдод 1 (1:0), Апоел Хадера – Апоел Хайфа 2 (0:1).

18. Латвия

Оптибет Вирслига: ФК Рига – Тукумс 1 (3:0), Вентспилс – Даугавпилс 1 (4:1), Валмиера – Йелгава 1 (2:1).

19. Северна Македония

Първа Лига: Пелистер – Рабитнички Скопие 2 (0:1), Струга Трим & Лум – Борец 1 (2:0), Вардар Скопие – Силекс Кратово 2 (0:2).

20. Полша

Екстракласа: Висла Плок – Стал Мелец X (1:1), Варта Познан – Лехия Гданск 2 (0:1), Гурник Забже – Подбескидзе 2 (0:1).

21. Румъния

Първа Лига: Поли Яш – Киндия Търговище 1 (1:0), Академика Клинчени – ЧФР Клуж 2 (1:5).

22. Русия

Висша Лига: Уфа – Ростов X (2:2), Спартак Москва – Локомотив Москва 2 (0:3).

23. Шотландия

Висша Лига: Абърдийн – Ливингстън 1 (2:1), Сейнт Джонстън – Хибърниън 1 (2:0).

24. Сърбия

Суперлига: Напредък – Войводина 2 (0:2), Вождовац – Златибор Чаетина 1 (3:0), Мачва Шабац – Нови Пазар 1 (1:0), Младост Лучани – Рад Белград 1 (2:0).

25. Словения

Първа Лига: Марибор – Алуминий 1 (5:0).

26. Швеция

Олсвенскан: Елфсборг – Йостерсунд 1 (3:0), Малмьо – Фалкенберг 1 (3:1), АИК Стокхолм – Хелзингборг 2 (1:2), Варберг – Йоребро 1 (2:1).

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.