Прогнози за неделя, 16 август 2020 година

Прогнози за общо 49 мача от Лига Европа, България, Германия, Италия, Испания, Белгия, Хърватия, Ейре, Шотландия, Сърбия, Швеция и други

0
41

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Прогнози и печалби
Снимка от papazachariasa чрез Pixabay

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 49 мача от полуфинал в Лига Европа (1), Първа Лига в България (2), Регионална Лига в Германия (1), Серия Б в Италия (1), Ла Лига 2 в Испания (2), Висша Лига в Армения (2), Юпилер Лига в Белгия (4), Висша Лига в Босна и Херцеговина (2), Първа Лига в Хърватия (2), Майстрилига в Естония (1), Висша Лига във Фарьорски острови (1), Вейкауслига във Финландия (1), Кристалбет Евронули Лига в Грузия (1), ОТП Банк Лига в Унгария (2), Висша Лига в Ейре (1), Тото Купа в Израел (4), Оптибет Вирслига в Латвия (3), Първа Лига в Северна Македония (4), Елитсериен в Норвегия (6), Висша Лига в Шотландия (1), Суперлига в Сърбия (4) и Олсвенскан в Швеция (3), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите прогнози за различните първенства, използвайте бутоните „Следваща“ и „Назад“ или падащото меню.

1. Лига Европа

Полуфинал: Севиля – Манчестър Юнайтед 1 (2:1).

2. България

Първа Лига: Етър – Черно море 2 (1:3), ЦСКА-София – Ботев Пловдив 1 (3:1).

3. Германия

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Тенис Борусия Берлин X (0:0).

4. Италия

Серия Б, плейоф: Фрозиноне – Специя X (0:0).

5. Испания

Ла Лига 2, плейофи: Алмерия – Жирона X (1:1), Сарагоса – Елче 1 (2:1).

6. Армения

Висша Лига: Ноа – Ширак Гюмри 2 (0:1), Арарат Ереван – Пюник Ереван 2 (0:2).

7. Белгия

Юпилер Лига: Серкъл Брюж – Антверпен 2 (0:3), Беершот – Зулте Варегем 1 (2:1), Юпен – Клуб Брюж 2 (1:3), Андерлехт – Синт Тройден 1 (2:1).

8. Босна и Херцеговина

Висша Лига: Борац Баня Лука – Жрински Мостар X (1:1), Радник Биелина – Широки Брег 2 (1:2).

9. Хърватия

Първа Лига: Хайдук Сплит – Истра 1 (5:0), Динамо Загреб – Локомотив Загреб 1 (1:0).

10. Естония

Мейстрилига: Транс Нарва – Талина Калев X (1:1).

11. Фарьорски острови

Висша Лига: ТБ Творойри – Стреймур 2 (1:2).

12. Финландия

Вейкауслига: Мариехамн – ТПС Турку 1 (2:0).

13. Грузия

Кристалбет Евронули Лига: Мерани Тбилиси – Динамо Батуми 2 (1:4).

14. Унгария

ОТП Банк Лига: Дьошдьор ВТК – Мезьокьовешд-Жори 1 (2:0), Пушкаш Академи – Хонвед X (1:1).

15. Ейре

Висша Лига: Сейнт Патрикс – Шамрок Роувърс 2 (0:3).

16. Израел

Тото Купа: Ашдод – Бейтар Йерусалим 2 (1:2), Апоел Тел Авив – Бней Йехуда 1 (2:0), Ирони Кирят Шмона – Бней Йехуда 2 (1:2), Макаби Хайфа – Апоел Хайфа 1 (1:0).

17. Латвия

Оптибет Вирслига: Вентспилс – Йелгава 1 (1:0), Валмиера – Лиепая 2 (0:1), Ригас Футбола Школа – Даугавпилс 1 (4:0).

18. Северна Македония

Първа Лига: Академия Пандев – Вардар Скопие 2 (1:2), Борец – Ренова 1 (2:0), Шкендия Тетово – Струга Трим & Лум 1 (2:1), Шкупи Скопие – Македония Гьорче Петров 2 (0:1).

19. Норвегия

Елитсериен: Бран – Мьондален 1 (3:1), Хаугесунд – Стрьомгодсет 1 (1:0), Од – Кристиансунд 2 (0:2), Сандефьорд – Бодьо/Глимт 2 (1:2), Викинг – Стабек 1 (2:1), Розенборг – Аалесунд 1 (2:1).

20. Шотландия

Висша Лига: Ливингстън – Рейнджърс 2 (1:3).

21. Сърбия

Суперлига: Бачка Паланка – Бачка Топола X (1:1), Металац – Пролетер Нови Сад X (1:1), Рад Белград – Вождовац 2 (0:1), Войводина – Младост Лучани X (1:1).

22. Швеция

Олсвенскан: Фалкенберг – АИК Стокхолм 2 (0:3), Хамарби – Елфсборг 1 (2:0), Мялби – Малмьо 2 (1:3).

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.