Прогнози за събота, 15 август 2020 година

Прогнози за общо 55 мача от Шампионска Лига, България, Германия, Белгия, Хърватия, Ейре, Норвегия, Русия, Шотландия, Швеция и други

0
20

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Прогнози

Днес ви предлагаме нашите прогнози за общо 55 мача от четвъртфинал в Шампионска Лига (1), Първа и Втора Лига в България (9), Регионална Лига в Германия (9), Висша Лига в Армения (1), Юпилер Лига в Белгия (3), Висша Лига в Босна и Херцеговина (3), Първа Лига в Хърватия (2), Майстрилига в Естония (2), Вейкауслига във Финландия (2), ОТП Банк Лига в Унгария (2), Висша Лига в Ейре (2), Тото Купа в Израел (2), Първа Лига в Северна Македония (1), Елитсериен в Норвегия (1), Висша Лига в Русия (5), Висша Лига в Шотландия (4), Суперлига в Сърбия (5) и Олсвенскан в Швеция (1), които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат. За да видите прогнози за различните първенства, използвайте бутоните „Следваща“ и „Назад“ или падащото меню.

1. Шампионска Лига

Четвъртфинал: Манчестър Сити – Олимпик Лион

2. България

Първа Лига: Локомотив Пловдив – Ботев Враца 1 (2:0), Арда Кърджали – Левски София 2 (0:2).

Втора Лига: Септември София – Нефтохимик Бургас 1 (2:1), Локомотив София – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0), Добруджа – Лудогорец II X (1:1), Кариана Ерден – Септември Симитли 2 (1:2), Литекс – Созопол 1 (1:0), Витоша Бистрица – Хебър Пазарджик 1 (3:1), Пирин Благоевград – Янтра Габрово 1 (2:0).

3. Германия

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Юнион Фюрстенвалде 1 (2:1), Бишофсвердер – Ауербах 2 (0:1), Енерги Котбус – Лихтенберг 1 (3:1), Люкенвалде – Германия Халберщад X (0:0), Оптик Ратенов – Мойселвиц 1 (2:0), Херта Берлин II – Локомотив Лайпциг 2 (0:1), Карл Цайс Йена – Бабелсберг X (0:0), Кеми Лайпциг – Динамо Берлин 2 (0:2), Кемницер – Виктория Берлин 1 (1:0).

4. Армения

Висша Лига: ФК Ван – Гандзасар 1 (2:0).

5. Белгия

Юпилер Лига: Генк – Льовен X (1:1), Шарлероа – Остенде 1 (2:0), Гент – Кортрейк 1 (3:0).

6. Босна и Херцеговина

Висша Лига: Младост Добой Каканя – Тузла Сити X (1:1), Слобода Тузла – Железничар 2 (0:3), Велез Мостар – Крупа 1 (3:1).

7. Хърватия

Първа Лига: Риека – Шибеник 1 (4:1), Осиек – Сл;авен Белупо 1 (4:1).

8. Естония

Майстрилига: Легион – Нъме Калю 2 (1:4), Вилянди Тулевик – Пайде 2 (0:4).

9. Финландия

Вейкауслига: ХИК Хелзинки – Хонка X (1:1), Илвес – СИК X (0:0).

10. Унгария

ОТП Банк Лига: Пакш – Уйпещ X (0:0), Залаегерсег – МОЛ Фехервар 2 (1:3).

11. Ейре

Висша Лига: Фин Харпс – Бохемианс Дъблин 2 (1:3), Шелбърн – Дери Сити 1 (2:1).

12. Израел

Тото Купа: Апоел Хадера – Макаби Нетаня 2 (1:2), Макаби Петах Тиква – Апоел Кфар Саба 2 (1:2).

13. Северна Македония

Първа Лига: Работнички Скопие – Беласица 1 (4:0).

14. Норвегия

Елитсериен: Сарпсборг – Молде 2 (1:3).

15. Русия

Висша Лига: Динамо Москва – Ротор Волгоград 1 (3:1), Рубин Казан – Урал Екатерининбург 2 (0:2), ЦСКА Москва – Тамбов X (1:1), Локомотив Москва – Краснодар X (1:1), Ростов – Зенит X (1:1).

16. Шотландия

Висша Лига: Хамилтън – Сейнт Мирън 2 (0:1), Килмарнък – Сейнт Джонстън 2 (0:1), Рос Каунти – Дънди Юнайтед 2 (0:1), Хибърниън – Мъдъруел 2 (0:2).

17. Сърбия

Суперлига: Инджия – Напредък X (1:1), Нови Пазар – Явор 1 (2:1), Раднички Ниш – Мачва Шабац 1 (5:0), Радник Сурдулица – Партизан 2 (0:4), Златибор Чаетина – Чукарички 2 (0:3).

18. Словакия

Фортуна Лига: Тренчин – Жилина 2 (0:2), Дунайска Стреда – Нитра 1 (5:1), Ружомберок – Серед 1 (3:1), Сеница – Земплин Михаловице 2 (0:1), Спартак Търнава – Похроние 1 (3:1), Злате Моравце – Слован Братислава 2 (1:4).

19. Швеция

Олсвенскан: Йоребро – Юргорден 2 (2:3).

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.