Прогнози в събота, 12 март 2022 година

Прогнози за общо 122 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания.

0
32

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 122 мача в Белгия (4), България (3), Англия (39), Франция (2), Германия (32), Италия (22), Нидерландия (3), Португалия (4), Русия (3), Шотландия (1) и Испания (9), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в Белгия

Юпилер Про Лига: Мехелен – Спортинг Шарлероа X (1:1), Серкъл Брюж – Кортийк 1 (3:1), Зулте Варегем – Ойпен X (1:1), Остенде – Клуб Брюж 2 (0:3).

2. Прогноза в България

Първа Лига: Локомотив София – Ботев Враца 1 (2:0), Черно море – Арда Кърджали 1 (3:1), ЦСКА-София – Царско село 1 (4:0).

3. Прогнози в Англия

Висша Лига: Брайтън – Ливърпул 2 (0:3), Брентфорд – Бърнли 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Тотнъм X (1:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Фулъм 2 (0:3), Бирмингам – Хъл Сити 1 (2:1), Блякбърн – Бристол Сити 1 (3:1), Блякпул – Суонси 1 (1:0), Борнемут – Дарби Каунти 1 (3:1), Кардиф – Престън Норт Енд 1 (2:1), Ковънтри – Шефилд Юнайтед X (1:1), Милуол – Мидълзбро X (1:1), Нотингам – Рединг 1 (3:0), Питърбро – Сток Сити 2 (1:2).

Лига 1: Акрингтън Стенли – Чарлтън Атлетик 1 (2:1), Уимбълдън – Линкълн X (1:1), Болтън – Плимут Аргайл 1 (2:1), Бъртън Албион – Флийтууд 1 (2:0), Донкастър – Джилингам X (0:0), Ипсуич – Портсмут 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Уигън Атлетик X (1:1), Моркамб – Челтнъм X (1:1), Шефилд Уензди – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:0), Шрюсбъри – Оксфорд Юнайтед 2 (1:2), Съндърланд – Крю Александра 1 (3:0), Уикъмб Атлетик – Родъръм 2 (1:2).

Лига 2: Бристол Роувърс – Харогейт 1 (3:1), Карлайл – Нортхямптън 2 (1:2), Ексетър – Салфорд 1 (3:1), Форест Грийн – Брадфорд Сити 1 (2:0), Хартлепул – Лейтън Ориент X (1:1), Порт Вейл – Кроули 1 (2:0), Рочдейл – Бароу 1 (2:0), Скънторп – Колчестър 2 (1:2), Стивънидж – Нюпорт Каунти 2 (1:2), Суиндън – Олдъм Атлетик 1 (3:1), Уолсол – Сътън X (0:0).

ФА Трофи, четвъртфинали: Бромли – Солихъл Мурс X (1:1), Дагенам & Редбридж – Йорк Сити 1 (2:0), Нийдъм Маркет – Стокпорт Каунти 2 (0:4).

4. Прогнози във Франция

Лига 1: Монпелие – Ница 2 (1:2), Троа – Нант 2 (0:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Фрайбург – Волфсбург 1 (2:1), Хофенхайм – Байерн 2 (0:3), Юнион Берлин – Щутгарт 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – Херта Берлин 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Падерборн – Фортуна Дюселдорф 1 (3:1), Динамо Дрезден – Санкт Паули 2 (1:2), Хайденхайм – Вердер Бремен 2 (0:2).

Трета Лига: Айнтрахт Брауншвайг – Саарбрюкен 1 (2:0), Кайзерслаутерн – Хавелсе 1 (3:0), Тюркгюджю Мюнхен – Магдебург 2 (0:3), Верл – Валдхоф Майнхайм X (1:1), Виктория Кьолн – Веен Висбаден X (0:0).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Олденбург 2 (0:2), Хайдер – Реден 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Бабелсберг – Ауербах 1 (3:0), Айленбург – Алтглинике 2 (1:3), Кемницер – Люкенвалде 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Шпортфройнде Лоте 1 (3:1), Бонер – Борусия Мьонхенгладбах II X (1:1), Хомберг – Фортуна Дюселдорф II X (1:1), ФК Кьолн II – Вегберг-Беек 1 (3:0), Липщад – Щрелен X (1:1), Юрдинген – Рот-Вайс Есен 2 (1:3).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Шот Майнц 1 (4:0), ФСВ Франкфурт – Балингер 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Майнц II 1 (2:1).

Регионална Лига Бавария: Розенхайм – Меминген 2 (0:2), Аубщад – Илертисен 1 (2:0), Бухбах – Аугсбург II X (0:0), Шалдинг-Хайнинг – Пипинсрид X (1:1), Швайнфурт – Елтерсдорф 1 (3:0), Байройт – Айхщат 1 (4:0).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Салернитана – Сасуоло 2 (0:2), Специя – Каляри X (0:0), Сампдория – Ювентус 2 (0:3), Милан – Емполи 1 (3:0).

Серия B: Лече – Бреша 1 (2:1), Реджина – Перуджа 2 (1:2), Тернана – Козенца 1 (3:1), Беневенто – Кротоне 1 (3:0), Фрозиноне – Алесандрия 1 (3:0), Монца – Виченца 1 (3:1), Порденоне – Комо X (1:1), Спал – Асколи X (0:0).

Серия C – Група A: Виртус Верона – Леко 2 (1:2).

Серия C – Група B: Анкона-Мателика – Витербезе 1 (2:0), Карарезе – Модена 2 (1:3), Имолезе – Виртус Ентела 2 (0:2), Пистойезе – Чезена 2 (1:3), Сиена – Губио 1 (1:0), Олбия – Пескара 2 (1:2), Чита ди Понтедера – Фермана 1 (3:1), Терамо – Монтеварки 1 (2:1), Вис Песаро – Гросето 1 (2:0).

7. Прогнози в Нидерландия

Ередивизи: Спарта Ротердам – Го Ахед Ийгълс 1 (3:1), Грьонинген – НЕК Ниймеген 1 (2:0), Валвийк – Херенвен X (0:0).

8. Прогноза в Португалия

Лига Португалия: Ещорил – Портимонензе 1 (2:1), Фамаликао – Санта Клара 1 (2:1), Арука – Пасош де Ферейра 1 (1:0), Белененсес – Боависта 2 (1:2).

9. Прогнози в Русия

Висша Лига: Уфа – Нижни Новгород 1 (2:1), Арсенал Тула – Динамо Москва 2 (0:2), Локомотив Москва – ЦСКА-Москва 2 (1:2).

10. Прогноза в Шотландия

Купа на Шотландия, четвъртфинал: Хартс – Сейнт Мирън 1 (2:0).

11. Прогнози в Испания

Ла Лига: Леванте – Еспаньол 1 (2:1), Гранада – Елче 1 (2:1), Виляреал – Селта Виго 1 (3:0), Хетафе – Валенсия 1 (1:0).

Ла Лига 2: Мирандес – Картахена 1 (2:1), Ибиса – Леганес 1 (1:0), Алмерия – Луго 1 (3:0), Лас Палмас – Хирона 1 (2:0), Малага – Понферадина X (1:1).

Тази публикация е валидна до 08:24 часа на 12.03.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в петък, 11 март 2022 година
Следваща статияПрогнози в неделя, 13 март 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.