Прогнози в събота, 12 февруари 2022 година

Прогнози за общо 119 мача в Белгия, Англия, Франция, Германия, Нидерландия, Италия, Португалия, Шотландия и Испания.

0
181

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 119 мача в Белгия (4), Англия (38), Франция (2), Германия (36), Нидерландия (1), Италия (21), Португалия (4), Шотландия (5) и Испания (8), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в Белгия

Юпилер Про Лига: Ойпен – Расинг Ланс 2 (1:3), Мехелен – Остенде 1 (2:0), Лювен – Серкъл Брюж X (1:1), Зулте Варегем – Андерлехт 2 (0:3).

2. Прогнози в Англия

Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Саутхямптън 1 (2:0), Брентфорд – Кристъл Палас X (1:1), Евертън – Лийдс Юнайтед 1 (2:1), Уотфорд – Брайтън 2 (1:2), Норич – Манчестър Сити 2 (0:4).

Чемпиъншип: Хъдърсфийлд – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Барнзли – Куинс Парк Рейнджърс 2 (0:1), Бирмингам – Лутън 2 (1:2), Блякпул – Борнемут 2 (0:3), Хъл Сити – Фулъм 2 (0:3), Мидълзбро – Дарби Каунти 1 (3:0), Милуол – Кардиф 1 (2:1), Нотингам – Сток Сити 1 (2:1), Питърбро – Престън Норт Енд 2 (0:1), Рединг – Ковънтри 2 (0:2).

Лига 1: Акрингтън Стенли – Крю Александра 1 (3:1), Уимбълдън – Съндърланд 2 (1:2), Бъртън Албион – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Челтнъм – Флийтууд 1 (2:1), Линкълн – Уикъмб X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Ипсуич 1 (2:1), Моркамб – Джилингам 1 (1:0), Оксфорд Юнайтед – Болтън 1 (2:1), Плимут Аргайл – Шрюсбъри 1 (2:1), Портсмут – Донкастър 1 (3:0), Уигън – Чарлтън 1 (3:1).

Лига 2: Бароу – Стивънидж 1 (2:1), Брадфорд Сити – Ексетър X (1:1), Бристол Роувърс – Мансфийлд X (0:0), Колчестър – Карлайл 1 (2:1), Кроули – Хартлепул 1 (2:1), Лейтън Ориент – Салфорд 1 (1:0), Нюпорт – Олдъм 1 (3:0), Порт Вейл – Нортхямптън 1 (2:1), Рочдейл – Харогейт 1 (2:1), Сътън – Форест Грийн 2 (1:2), Суиндън – Скънторп 1 (3:0), Уолсол – Транмиър X (1:1).

3. Прогноза във Франция

Лига 1: Монпелие – Лил 2 (1:2), Олимпик Лион – Ница 1 (2:1).

4. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Аугсбург 1 (3:0), Бохум – Байерн 2 (0:4), Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург 1 (2:1), Фрайбург – Майнц 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Херта Берлин 2 (1:2), Байер Леверкузен – Щутгарт 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Хамбурегр – Хайденхайм 1 (3:1), Карлсруе – Нюрнберг X (1:1), Падерборн – Динамо Дрезден 1 (3:1), Ян Регенсбург – Санкт Паули X (1:1).

Трета Лига: Айнтрахт Брауншвайг – Фрайбург II 1 (3:1), Борусия Дортмунд II – Хавелсе 1 (3:0), Кайзерслаутерн – Магдебург X (1:1), Мепен – 1860 Мюнхен 2 (1:2), Тюркгюджю Мюнхен – Валдхоф Майнхайм 2 (0:2), Вюрцбургер Кикерс – Дуисбург X (1:1).

Регионална Лига Север: Фьоникс Любек – Любек 2 (1:3), Хайдер – Хамбургер II 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Кемницер – Херта Берлин II 1 (2:0), Айленбург – Ауербах 1 (2:0), Лихтенберг – Кеми Лайпциг X (0:0), Локомотив Лайпциг – Юнион Фюрстенвалде 1 (4:0), Германия Хамберщад – Карл Цайс Йена 2 (0:3).

Регионална Лига Запад: Бонер – ФК Кьолн II 2 (0:2), Фортуна Дюселдорф II – Щрелен 1 (2:0), Хомберг – Рот-Вайс Есен 2 (0:5), Липщад – Вегберг-Беек 1 (3:1), Оберхаузен – Шпортфройнде Лоте 1 (4:0), Пройсен Мюнстер – Рот-Вайс Ален 1 (3:0), Юрдинген – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Вайденбрюк – Алемания Аахен 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Хомбург – Хесен Касел 1 (3:1), ФСВ Франкфурт – Астория Валдорф 1 (2:1), Гисен – Балингер X (1:1), Щайнбах Хайгер – Пирмасенс 1 (3:0), Щутгарт II – Майнц II 2 (0:2).

5. Прогнози в Италия

Серия A: Лацио – Болоня 1 (3:0), Наполи – Интер X (1:1), Торино – Венеция 1 (3:1).

Серия B: Читадела – Кремонезе X (0:0), Виченца – Козенца 1 (2:1), Монца – Спал 1 (3:1), Парма – Порденоне 1 (3:0), Пиза – Тернана 1 (2:1), Перуджа – Фрозиноне X (1:1), Реджина – Кротоне X (0:0).

Серия C – Група A: Албинолефе – Триестина X (0:0).

Серия C – Група C: Латина – Турис X (1:1), Месина – Фоджа X (1:1), Авелино – Монтероси 1 (3:0), Катания – Пичерно 1 (2:1), Фиделис Андрия – Катандзаро 2 (0:2), Монополи – Бари X (1:1), Паджанезе – Кампобасо 1 (2:1), Палермо – Юве Стабия 1 (2:0), Потенца – Вибонезе 1 (1:0), Таранто – Виртус Франкавила X (1:1).

6. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Камбюр – Цволе X (1:1), Грьонинген – Фортуна Ситард 1 (3:1), Витес – ПСВ Айндховен 2 (0:3).

7. Прогноза в Португалия

Лига Португалия: Спортинг Брага – Пасош де Ферейра 1 (3:0), Бенфика – Санта Клара 1 (3:0), Портимонензе – Боависта 1 (2:1), Ещорил – Тондела 1 (1:0).

8. Прогнози в Шотландия

Купа на Шотландия: Хартс – Ливингстън 1 (3:0), Мъдъруел – Абърдийн X (1:1), Партик Тисъл – Дънди Юнайтед X (0:0), Сейнт Мирън – Келти Хартс 1 (3:0), Анан Атлетик – Рейнджърс 2 (0:5).

9. Прогнози в Испания

Ла Лига: Кадис – Селта Виго 2 (1:2), Виляреал – Реал Мадрид X (1:1), Райо Валекано – Осасуна 1 (2:1), Атлетико Мадрид – Хетафе 1 (3:0).

Ла Лига 2: Мирандес – Спортинг Хихон 1 (2:1), Ибиса – Картахена 1 (2:1), Валядолид – Хирона 1 (3:1), Малага – Алмерия 2 (1:2).

Тази публикация е валидна до 08:09 часа на 12.02.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в петък, 11 февруари 2022 година
Следваща статияПрогнози в неделя, 13 февруари 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.