Прогнози в неделя, 10 април 2022 година

Прогнози за общо 101 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия и Испания.

0
46

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 101 мача в Белгия (7), България (8), Англия (5), Франция (7), Германия (23), Италия (28), Нидерландия (5), Португалия (4), Русия (4), Шотландия (1) и Испания (9), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Белгия

Юпилер Про Лига: Спортинг Шарлероа – Зулте Варегем 1 (3:0), Клуб Брюж – Мехелен 1 (3:0), Гент – Лювен 1 (4:0), Кортийк – Андерлехт 2 (0:3), Роял Юнион Синт Гилис – Беершот 1 (4:0), Серен – Расинг Генк 2 (0:3), Синт Тройден – Стандард Лиеж 1 (2:0).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Арда Къджали – ЦСКА 1948 X (1:1), Ботев Пловдив – Локомотив София 1 (3:0).

Втора Лига: Струмска Слава – Миньор Перник 2 (0:2), Добруджа – Марек 1 (3:1), Марица Пловдив – Лудогорец II X (1:1), Монтана – Созопол 1 (3:0), Септември София – Янтра Габрово 1 (4:0), Спартак Варна – Септември Симитли 1 (2:0).

3. Прогноза в Англия

Висша Лига: Брентфорд – Уест Хям X (0:0), Лестър Сити – Кристъл Палас X (1:1), Норич – Бърнли 2 (1:2), Манчестър Сити – Ливърпул 1 (2:1).

Чемпиъншип: Фулъм – Ковънтри 1 (3:0).

4. Прогноза във Франция

Лига 1: Жирондин Бордо – Метц 1 (2:0), Анже – Лил 2 (1:2), Брест – Нант X (1:1), Монако – Троа 1 (3:0), Расинг Ланс – Ница 1 (2:1), Расинг Страсбург – Олимпик Лион X (1:1), Олимпик Марсилия – Монпелие 1 (3:0).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Бохум – Байер Леверкузен 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Фрайбург X (1:1), РБ Лайпциг – Хофенхайм 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Холщайн Кил – Хамбургер 2 (0:2), Падерборн – Карлсруе 1 (2:1), Зандхаузен – Динамо Дрезден 1 (2:1).

Трета Лига: Фрайбург II – 1860 Мюнхен 2 (1:2), Хавелсе – Цвикау 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Херта Берлин II – Юнион Фюрстенвалде 1 (3:1), Люкенвалде – Ауербах 1 (2:0), Мойселвиц – Енерги Котбус 2 (0:2), Динамо Берлин – Карл Цайс Йена 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Атлас Делменхорст 1 (2:0), Тевтония Отенсен – Хилдесхайм 1 (3:1), Санкт Паули II – Йедело X (1:1), Дрохтерсен/Асел – Обернойланд 1 (4:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Рот-Вайс Есен 2 (0:3), Шалке II – Пройсен Мюнстер 2 (1:3).

Регионална Лига Югозапад: Аален – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Зоненхоф Гросашпах – ФСВ Франкфурт X (0:0), Майнц II – Астория Валдорф 1 (3:1), Пирмасенс – Хефенхайм II X (1:1).

Регионална Лига Бавария: Нюрнберг II – Илертисен X (1:1).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Дженоа – Лацио 2 (0:2), Наполи – Фиорентина 1 (3:1), Сасуоло – Аталанта 2 (1:2), Венеция – Удинезе 2 (1:2), Рома – Салернитана 1 (3:0), Торино – Милан 2 (0:2).

Серия B: Беневенто – Виченца 2 (1:3), Асколи – Реджина 1 (2:1), Козенца – Монца 2 (0:2), Кротоне – Тернана 1 (2:1), Перуджа – Пиза 1 (2:1).

Серия C – Група A: Фиоренцуола – Судтирол 2 (0:2), Падова – Джана Ерминио 1 (5:0), Триестина – Про Верчели 1 (2:1), Албинолефе – Виртус Верона 1 (2:0), Фералпи Сало – Про Патрия 1 (2:0), Ювентус (до 23) – Ренате X (1:1), Леко – Пиаченца 1 (3:1), Мантова – Перголетезе 1 (2:1), Про Сесто – Леняго Салус 1 (2:0), Сереньо – Тренто X (1:1).

Серия C – Група C: Месина – Таранто 1 (2:1), Кампобасо – Вибонезе 1 (3:1), Юве Стабия – Паджанезе 1 (2:0), Монтероси – Виртус Франкавила X (1:1), Пичерно – Фиделис Андрия 1 (2:0), Бари – Авелино 1 (1:0), Турис – Потенца 1 (2:0).

7. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Херенвен – Грьонинген 1 (2:1), ПСВ Айндховен – Валвийк 1 (4:0), Витес – Камбюр 1 (3:1), Хераклес – Фейенорд 2 (0:3), Цволе – АЗ Алкмар 2 (1:3).

8. Прогнози в Португалия

Лига Португалия: Портимонензе – Фамаликао 2 (1:2), Санта Клара – Ещорил 1 (2:1), Витория Гимараеш – Порто 2 (1:3), Визела – Спортинг Брага 2 (0:2).

9. Прогнози в Русия

Висша Лига: Урал – Криля Советов X (0:0), Уфа – Сочи X (1:1), Спартак Москва – Арсенал Тула 1 (3:0), Ростов – Локомотив Москва X (1:1).

10. Прогнози в Шотландия

Висша Лига: Сейнт Мирън – Рейнджърс 2 (0:3).

11. Прогнози в Испания

Ла Лига: Осасуна – Алавес 1 (2:1), Еспаньол – Селта Виго X (0:0), Елче – Реал Сосиедад 2 (0:2), Леванте – Барселона 2 (0:3).

Ла Лига 2: Фуенлабрада – Уеска X (1:1), Сарагоса – Хирона X (1:1), Мирандес – Бургос 1 (2:0), Реал Овиедо – Леганес 1 (2:0), Иниса – Ейбар X (0:0).

Тази публикация е валидна до 07:16 часа на 10.04.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в събота, 9 април 2022 година
Следваща статияПрогнози в понеделник, 11 април 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.