Прогнози в събота, 9 октомври 2021 година

Прогнози за общо 67 мача в световни квалификации, приятелски, Англия, Германия, Италия и Испания

0
17

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 67 мача в световни квалификации (20), приятелски (3), Англия (15), Германия (16), Италия (9) и Испания (4), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогнози в Световни квалификации

Зона Африка: Етиопия – Южна Африка 2 (1:2), Гвинея – Судан 1 (3:0), Гана – Зимбабве 1 (5:0), Того – Конго X (1:1), Гвинея Бисау – Мароко 2 (0:4), Сенегал – Намибия 1 (4:0).

Зона Европа: Казахстан – Босна и Херцеговина 2 (0:2), Литва – България 2 (1:2), Азербайджан – Ейре 2 (1:2), Финландия – Украйна 2 (0:1), Грузия – Гърция 2 (1:2), Шотландия – Израел 1 (2:0), Швеция – Косово 1 (3:1), Андора – Англия 2 (0:5), Фарьорски острови – Австрия 2 (0:4), Унгария – Албания 1 (2:0), Люксембург – Сърбия 2 (0:3), Молдова – Дания 2 (0:3), Полша – Сан Марино 1 (5:0), Швейцария – Северна Ирландия 1 (3:0).

2. Прогнози в приятелски мач

Национални отбори: Узбекистан – Малайзия 1 (3:0), Кюрасао – Новза Зеландия 2 (1:2), Португалия – Катар 1 (3:0).

3. Прогнози в Англия

Лига 1: Ипсуич – Шрюсбъри 1 (3:1), Плимут Аргайл – Бъртън Албион 1 (2:1), Шефилд Уензди – Болтън X (1:1), Уикъмб – Джилингам 1 (3:1).

Лига 2: Форест Грийн – Суиндън 1 (3:1), Бароу – Лейтън Ориент 1 (2:1), Бристол Роувърс – Карлайл X (1:1), Харогейт – Скънторп 1 (3:0), Хартлепул – Нортхямптън X (1:1), Мансфийлд – Олдъм 1 (2:1), Нюпорт – Брадфорд Сити X (0:0), Рочдейл – Кроули 1 (2:0), Стивънидж – Ексетър X (1:1), Сътън – Порт Вейл X (1:1), Уолсол – Салфорд 2 (1:2).

4. Прогнози в Германия

Регионална Лига Север: Хайдер – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:2), Вердер Бремен II – Атлас Делменхорст 1 (3:0), Реден – Люнебургер Ханза 1 (3:1), Обернойланд – Йедело X (1:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Бонер – Хомберг 1 (2:1), Оберхаузен – Щрелен 1 (3:0), Пройсен Мюнстер – Фортуна Дюселдорф II 1 (3:1), Юрдинген – Рот-Вайс Есен 2 (0:5).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Балинген 1 (4:0), Хомбург – Аален 1 (2:1), ФСВ Франкфурт – Гисен 1 (2:0), Хесен Касел – Астория Валдорф X (1:1), Кикерс Офенбах – Балингер 1 (3:0), Щутгарт II – Щайнбах Хайгер X (0:0), Улм – Пирмасенс 1 (4:0).

Регионална Лига Бавария: Айхщат – Нюрнберг II X (0:0), Пипинсрид – Гройтер Фюрт II 1 (1:0), Розенхайм – Виктория Ашафенбург 2 (0:2), Шалдинг Хейнинг – Рейн ам Лех 1 (2:0), Байройт – Швайнфурт X (1:1).

5. Прогнози в Италия

Серия C – Група A: Про Верчели – Фералпи Сало 1 (2:0), Леко – Падова 2 (1:2).

Серия C – Група B: Реджана – Олбия 1 (3:0), Фермана – Сиена 2 (1:2), Губио – Чита ди Понтедера 1 (2:1), Монтеварки – Модена 2 (0:2), Пистойезе – Терамо X (1:1).

Серия C – Група C: Месина – Монтероси 1 (2:1), Авелино – Виртус Франкавила 1 (3:0).

6. Прогнози в Испания

Ла Лига 2: Луго – Хирона X (1:1), Мирандес – Ейбар 2 (0:1), Алмерия – Лас Палмас 1 (3:1), Реал Овиедо – Спортинг Хихон 1 (2:1).

Тази публикация е валидна до 07:54 часа на 9.10.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в петък, 8 октомври 2021 година
Следваща статияПрогнози в неделя, 10 октомври 2021 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.