Прогнози в събота, 8 май 2021 година

Прогнози за общо 102 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Русия, Шотландия и Испания

0
13

Печеливши прогнози от нашите типстъри.

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 102 мача в Белгия (3), България (4), Англия (38), Франция (2), Германия (34), Италия (5), Нидерландия (4), Русия (4), Шотландия (2) и Испания (8), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в Белгия

Юпилер Лига, плейофи: Васланд-Беверен – Сераинг 2 (1:2), Андерлехт – Антверпен 1 (2:1), Стандард Лиеж – Гент X (1:1).

2. Прогнози в България

Първа Лига, първа шестица: Лудогорец – Локомотив Пловдив X (1:1).

Втора Лига: Литекс – Струмска слава 1 (3:1), Нефтохимик Бургас – Септември Симитли 1 (2:1), Пирин Благоевград – Септември София X (1:1).

3. Прогноза в Англия

Висша Лига: Лийдс – Тотнъм 2 (1:3), Шефилд Юнайтед – Кристъл Палас 2 (0:3), Манчестър Сити – Челси X (1:1), Ливърпул – Саутхямптън X (1:1).

Чемпиъншип: Барнзли – Норич 2 (1:2), Блякбърн – Бирмингам X (1:1), Борнемут – Сток 1 (2:1), Бристол Сити – Брентфорд 2 (1:4), Кардиф – Родъръм 1 (2:1), Ковънтри – Милуол X (1:1), Дарби – Шефилд Уензди 1 (2:1), Мидълзбро – Уикъмб 2 (0:2), Нотингам – Престън Норд Енд 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Лутън 2 (0:2), Рединг – Хъдърсфийлд 2 (0:2), Уотфорд – Суонси 2 (0:2).

Лига 2: Кеймбридж Юнайтед – Гримзби 2 (0:2), Карлайл – Уолсол 1 (3:1), Челтнъм – Харогейт 2 (0:1), Кроули – Болтън X (1:1), Ексетър – Бароу 2 (0:2), Моркамб – Брадфорд Сити 2 (1:2), Олдъм – Форест Грийн X (2:2), Порт Вейл – Мансфийлд 1 (2:1), Салфорд – Лейтън Ориент 2 (0:1), Скънторп – Стивънидж 2 (1:2), Саутенд – Нюпорт 2 (0:2), Транмиър – Колчестър 1 (3:1).

Нейшънал Лига: Олтринкам – Ийстлий 2 (0:1), Барнет – Нотс Каунти X (1:1), Халифакс – Боръм Ууд 2 (0:1), Хартлипул – Мейдънхед X (1:1), Кинг`с Лин – Солихъл Мурс 2 (1:3), Сътън – Уеймът 1 (4:1), Уелдстоун – Дагенам & Редбридж 2 (0:3), Уокинг – Честърфийлд 2 (0:4), Рексъм – Йоувил 1 (2:0), Торки – Бромли 1 (2:1).

4. Прогноза във Франция

Лига 1: Нант – Бордо 2 (0:1), Олимпик Лион – Лориен 1 (2:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: Борусия Дортмунд – РБ Лайпциг 1 (2:1), Хофенхайм – Шалке 1 (5:1), Вердер Бремен – Байер Леверкузен X (2:2), Волфсбург – Юнион Берлин 1 (1:0), Байерн – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Карлсруе 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Оснабрюк 2 (1:3).

Трета Лига: Ханза Рощок – Цвикау 1 (2:0), Инголщад – Саарбрюкен 1 (3:1), Кайзерслаутерн – Юрединген 1 (3:1), Магдебург – Дуисбург X (1:1), Динамо Дрезден – Виктория Кьолн 1 (2:1), Веен Висбаден – 1860 Мюнхен 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Шпротфройнде Лоте X (2:2), Борусия Мьонхенгладбах II – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:0), Хомберг – Вайденбрюк 2 (1:2), ФК Кьолн II – Вегберг-Беек 1 (1:0), Оберхаузен – Липщад X (0:0), Пройсен Мюнстер – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Шалке II – Ален 2 (1:2), Щрелен – Бонер 1 (1:0), Вуперталер – Рот-Вайс Есен 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Кикерс Офебнах 1 (2:1), Хомбург – Хофенхайм II 2 (1:2), ФСВ Франкфурт – Балингер 1 (2:0), Гисен – Улм X (1:1), Хесен Касел – Балинген 1 (2:0), Пирмасенс – Аален 1 (1:0), Кобленц – Зоненхоф Гросашпах X (1:1), Шот Майнц – Фрайбург II 1 (2:0), Щайнбах Хайгер – Айнтрахт Щадталендорф 1 (2:1), Щутгарт II – Байерн Алцнау 2 (1:2), Астория Валдорф – Майнц II 1 (2:0).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Специя – Наполи 2 (1:2), Удинезе – Болоня 1 (1:0), Интер – Сампдория 1 (3:0), Фиорентина – Лацио X (2:2).

Серия C, плейоф за промоция: Чезена – Мантова 2 (1:2).

7. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Твенте – Хераклес X (1:1), Херенвен – Утрехт 2 (2:3), АЗ Алкмар – Фортуна Ситард 1 (5:1), Венло – Валвийк X (1:1).

8. Прогнози в Русия

Висша Лига: Уфа – Зенит 1 (2:1), Арсенал Тула – Рубин Казан 2 (0:2), Локомотив Москва – Динамо Москва 2 (1:2), ЦСКА Москва – Краснодар 1 (2:0).

9. Прогнози в Шотландия

Висша Лига, плейофи: Рейт Роувърс – Дънфърмлин 1 (2:1).

Купа на Шотландия, полуфинал: Дънди Юнайтед – Хибърниън 2 (0:3).

10. Прогноза в Испания

Ла Лига: Депортиво Алавес – Леванте X (0:0), Барселона – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Кадис – Уеска 1 (2:1), Атлетик Билбао – Осасуна 1 (2:0).

Ла Лига 2: Понферадина – Албасете Баломпи 1 (2:0), Реал Сарагоса – Еспаньол X (1:1), Алкоркон – Лас Палмас 1 (2:0), Малага – Майорка X (1:1).

Тази публикация е валидна до 08:43 часа на 8.05.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрограма за 29-ти кръг в Първа Лига в България
Следваща статияПрогнози в неделя, 9 май 2021 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.