Прогнози в събота, 7 май 2022 година

Прогнози за общо 117 мача в Белгия, България, Англия, Франция, Германия, Италия, Нидерландия, Португалия, Русия, Шотландия, Испания.

0
41

Днес ви предлагаме нашите прогнози и статистика за общо 117 мача в Белгия (1), България (2), Англия (30), Фрнция (2), Германия (47), Италия (9), Нидерландия (4), Португалия (3), Русия (4), Шотландия (5), Испания (10), които ще се играят през деня. Предложени са прогнози за изхода на мачовете като знак и точен резултат.

1. Прогноза в Белгия

Юпилер Про Лига, плейоф: Гент – Мехелен 1 (3:1).

2. Прогнози в България

Първа Лига: Арда Кърджали – Локомотив Пловдив X (1:1), ЦСКА 1948 – Берое Стара Загора 1 (2:1).

3. Прогнози в Англия

Висша Лига: Брентфорд – Саутхямптън 1 (2:1), Бърнли – Астън Вила 2 (1:2), Челси – Улвърхямптън 1 (4:0), Кристъл Палас – Уотфорд 1 (3:1), Брайтън – Манчестър Юнайтед X (0:0), Ливърпул – Тотнъм 1 (3:0).

Чемпиъншип: Бирмингам – Блякбърн Роувърс X (1:1), Борнемут – Милуол 1 (2:0), Дарби Каунти – Кардиф Сити 1 (2:1), Хъдърсфийлд Таун – Бристол Сити 1 (2:0), Хъл Сити – Нотингам Форест 2 (0:2), Лутън Таун – Рединг 1 (3:0), Питърсбро – Блякпул 2 (1:2), Престън Норт Енд – Мидълзбро 2 (0:2), Шефилд Юнайтед – Фулъм 1 (2:1), Сток Сити – Ковънтри Сити X (1:1), Суонси – Куинс Парк Рейнджърс 1 (1:0), Уест Бромич Албион – Барнзли 1 (3:0).

Лига 2: Бароу – Нортхямптън 2 (1:3), Брадфорд Сити – Карлайл Юнайтед 1 (2:0), Бристол Роувърс – Скънторп Юнайтед 1 (5:0), Ексетър Сити – Порт Вейл 1 (2:1), Харогейт Таун – Сътън Юнайтед 2 (0:2), Хартлепул Юнайтед – Колчестър Юнайтед X (1:1), Лейтън Ориент – Транмиър X (0:0), Мансфийлд Таун – Форест Грийн Роувърс 1 (2:1), Нюпорт Каунти – Рочдейл 1 (2:1), Олдъм Атлетик – Кроули Таун X (1:1), Стивънидж – Салфорд Сити X (0:0), Уолсол – Суиндън Таун 2 (0:2).

4. Прогнози във Франция

Лига 1: Брест – Расинг Страсбург 2 (0:2).

Купа на Франция, финал: Ница – Нант 1 (2:1).

5. Прогнози в Германия

Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Волфсбург 1 (3:1), Фрайбург – Юнион Берлин 1 (1:0), Гройтер Фюрт – Борусия Дортмунд 2 (0:4), Хофенхайм – Байер Леверкузен 2 (1:2), Херта Берлин – Майнц X (1:1).

Втора Бундеслига: Хамбургер – Хановер 1 (4:0), Инголщад – Ханза Рощок X (1:1), Ян Регенсбург – Хайденхайм 1 (1:0), Шалке – Санкт Паули 1 (3:1).

Трета Лига: Дуисбург – Фрайбург II 1 (2:1), Магдебург – 1860 Мюнхен 1 (2:1), Мепен – Айнтрахт Брауншвайг 2 (0:3), Саарбрюкен – Цвикау 1 (2:1), Хавелсе – Оснабрюк 2 (0:3), Веен Висбаден – Валдхоф Майнхайм X (1:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Тевтония Отенсен X (1:1), Вердер Бремен II – Любек 2 (0:1), Атлас Делменхорст – Вайше Фленсбург 2 (0:2), Дрохтерсен/Асел – Люнебург Ханза 1 (2:0), Хайдер – Йедело 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Карл Цайс Йена – ТБ Берлин 1 (3:1), Динамо Берлин – Берлинер Анкараспор 1 (2:0), Кеми Лайпциг – Локомотив Лайпциг 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: ФК Кьолн II – Хомберг 1 (3:0), Рот-Вайс Ален – Бонер X (0:0), Борусия Мьонхенгладбах II – Фортуна Кьолн X (1:1), Оберхаузен – Липщад 1 (3:1), Рьодингхаузен – Рот-Вайс Есен 2 (0:3), Вегберг-Беек – Щрелен 2 (0:2), Юрдинген – Шалке II 2 (0:3).

Регионална Лига Югозапад: Аален – Хесен Касел 1 (2:0), Балингер – Майнц II 2 (0:2), Балинген – Астория Валдорф X (0:0), ФСВ Франкфурт – Елверсберг 2 (1:3), Гисен – Хофенхайм II 2 (0:2), Зоненхоф Гросашпах – Улм 2 (0:2), Пирмасенс – Шот Майнц 1 (2:1), Щайнбах Хайгер – Рот-Вайс Кобленц 1 (3:0), Щутгарт II – Кикерс Офенбах 2 (0:2).

Регионална Лига Бавария: Аубщад – Байерн II 2 (0:2), Аугсбург II – Елтерсдорф X (1:1), Гройтер Фюрт II – Пипинсрид X (1:1), Хаймщетен – Илертисен X (1:1), Нюрнберг II – Айхщат 1 (2:0), Рейн ам Лех – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:0), Швайнфурт – Байройт 2 (0:2), Бухбах – Унтерхахинг 2 (0:2).

6. Прогнози в Италия

Серия A: Торино – Наполи 2 (1:2), Сасуоло – Удинезе X (1:1), Лацио – Сампдория 1 (3:0).

Серия C, плейофи: Имолезе – Витербезе X (1:1), Джана Ерминио – Тренто X (1:1), Фермана – Витербезе X (0:0), Паджанезе – Фиделис Андрия 1 (1:0), Сереньо – Про Сесто 1 (2:1), Пистойезе – Имолезе 1 (2:1).

7. Прогноза в Нидерландия

Ередивизи: Твенте – Фортуна Ситард 1 (3:0), Вилем II – Хераклес 1 (2:1), Цволе – Утрехт X (1:1), Грьонинген – Спарта Ротердам 1 (2:1).

8. Прогноза в Португалия

Лига Португалия: Ещорил – Морейрензе X (0:0), Бенфика – ФК Порто 2 (1:2), Портимонензе – Спортинг Лисабон 2 (0:3).

9. Прогноза в Русия

Висша Лига: Урал – Спартак Москва 2 (1:2), Нижни Новгород – Ахмат Грозни 2 (0:1), Зенит – Химки 1 (4:0), ЦСКА Москва – Сочи 1 (2:1).

10. Прогноза в Шотландия

Висша Лига: Хибърниън – Абърдийн 1 (4:0), Ливингстън – Сейнт Джонстън 1 (2:1), Сейнт Мирън – Дънди 1 (2:1), Селтик – Хартс 1 (4:0), Рос Каунти – Мъдъруел 1 (2:1).

11. Прогнози в Испания

Ла Лига: Майорка – Гранада 1 (2:0), Атлетик Билбао – Валенсия 1 (3:0), Кадис – Елче 1 (3:1), Селта Виго – Алавес 1 (2:0), Реал Бетис – Барселона 2 (1:2).

Ла Лига 2: Фуенлабрада – Реал Сосиедад Б X (1:1), Уеска – Спортинг Хихон 1 (2:1), Алмерия – Аморебиета 1 (3:0), Малага – Реал Овиедо X (0:0), Понферадина – Бургос 1 (2:0).

Тази публикация е валидна до 08:11 часа на 7.05.2023 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в петък, 6 май 2022 година
Следваща статияПрогнози в неделя, 8 май 2022 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.