РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига и Чемпиъншип в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Уест Хям 1 (2:0).

Чемпиъншип: Бърнли – Брайтън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Херта Берлин – Хофенхайм 1 (2:1), Инголщад – Дармщад 1 (1:0).

Втора Бундеслига: Фрайбург – Падерборн 1 (3:1), Хайденхайм – Гройтер Фюрт X (1:1), Кайзерслаутерн – ФСВ Франкфурт 1 (3:1).

Трета Лига: Кемницер – Фортуна Кьолн 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Дрохтерсен/Асел – Волфсбург Ам 2 (0:3), Вайше – Клопенбург 1 (3:0), Мепен – Люнебургер Ханза 1 (3:1), Айнтрахт Нордерщед – Шилкзее 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Люкенвалде 1 (2:0), Берлинер Анкараспор – Виктория Берлин 1 (3:0), РБ Лайпциг Ам – Динамо Берлин 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Кикерс Офенбах – Саарбрюкен X (1:1), Саар Саарбрюкен – Валдхоф Майнхайм 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: 1860 Мюнхен Ам – Байерн Ам 2 (0:2), Ян Регенсбург – Унтерхахинг X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Верона – Наполи 2 (0:3), Аталанта – Торино X (1:1), Карпи – Киево X (0:0), Фиорентина – Емполи 1 (2:0), Дженоа – Сасуоло 1 (2:1), Лацио – Палермо 1 (3:0), Удинезе – Сампдория 1 (2:1), Интер – Фрозиноне 1 (3:0).

Серия B: Бари – Ливорно 1 (1:0).

Лига Про, група A: Басано Виртус – Читадела X (1:1), Джана Ерминио – Про Патрия 1 (3:0), Реджана – Порденоне 1 (3:1), Алесандрия – Павия 1 (2:1).

Лига Про, група B: Лупа Рома – Карарезе 2 (1:2), Пистойезе – Анкона X (1:1), Лукезе – Савона 1 (1:0), Робур Сиена – Арецо 1 (2:0).

Лига Про, група C: Мартин Франка – Акрагас X (1:1), Матера – Лече 1 (1:0), Мелфи – Паджанезе X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Спортинг Хихон – Леванте 1 (2:1), Виляреал – Ейбар 1 (3:0), Гранада – Атлетик Билбао 2 (1:2), Реал Бетис – Атлетико Мадрид 2 (0:2).

Сегунда Дивисион: Валядолид – Осасуна 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Лагостера 1 (3:1), Хирона – Албасете Баломпи 1 (2:0), Понферадина – Леганес X (1:1), Тенерифе – Кордоба 1 (2:1), Алкоркон – Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Ботев Пловдив 1 (2:0), Пирин Благоевград – Левски 2 (0:2).

Б група: Локомотив Мездра – Литекс II 1 (2:0), Добруджа – Лудогорец II X (1:1).

Югозападна В група: Витоша Бистрица – Велбъжд Кюстендил 1 (2:0), Чико Бяга – Ботев Ихтиман 1 (2:0), София 2010 – Чепинец Велинград 2 (0:2), Рилски спортист – Септември София 2 (1:2), Беласица Петрич – Струмска слава X (1:1), Вихрен Сандански – Миньор Перник 1 (2:1), ЦСКА – Пирин Гоце Делчев 1 (3:0), Германея Сапарева баня – Балкан Варвара 1 (3:1).

Югоизточна В група: Сливен – Несебър 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.