Има опасност да пропусне реванша срещу Ливърпул в Шампионска Лига

Кингсли Коман

На Кингсли Коман не му върви много през този сезон и получи нова контузия в победата на Байерн с 1:0 над Херта Берлин вчера. Френският 22-годишен полузащитник игра само девет минути в мача от Бундеслигата преди да напусне терена. Според първоначалната диагноза има скъсване на мускул на бедрото и ако се потвърди ще го извади за известно време от терена. Изглежда почти сигурно, че ще пропусне реванша с Ливърпул в Шампионска Лига, който е на 13 март.

Треньорът Нико Ковач сподели притеснението си за състоянието на Коман. Той знае, че футболистът има мускулна контузия, но това е цялата информация за момента. Предстои да бъдат направени още изследвания преди да стане ясна реалната ситуация. Любопитно е, че преди първия мач на „Анфийлд“, Коман отново имаше някакъв лек здравословен проблем. Но той го преодоля и беше на терена в нулевото равенство. Дали ще бъде изправен на крака и за реванша, в който ще се реши кой отива на четвъртфинала.