Халфът не е очаквания лидер в тима на „петлите“

Франция победи Италия с 3:1 в контрола, но Пол Погба бе освиркан от феновете на „петлите“ през целия мач и след замяната му. Халфът на Манчестър Юнайтед не показва признаци, че може да бъде лидер на отбора, каквито надежди се възлагат на него. Един момент през второто полувреме охарактеризира цялостното му представяне. Той получи топката на около 35 метра от вратата и опита амбициозен шут от тази дистанция.

Но изпрати топката много встрани от целта, като почти улучи ъгловото флагче. Нещата станаха още по-зле при замяната му в 86-ата минута. Докато излизаше от терена получи неодобрителните възгласи от трибуните. Националният треньор Дидие Дешан на пресконференцията след мача сподели, че няма да коментира Погба, но не одобрява реакцията на феновете.