Ювентус загуби Дибала и МакКени заради контузии

Все още няма информация за степента на контузиите на Уестън МакКени и Пауло Дибала

0
8

От преди това с контузии са Алекс Сандро и Хуан Куадрадо, а Матайс де Лигт е с коронавирус.

Пауло Дибала
Пауло Дибала опитва центриране в мача на Ювентус срещу Сасуоло, преди да напусне терена с контузия.
© Снимка от БТА.

Ювентус загуби нападателя Пауло Дибала и полузащитника Уестън МакКени, които бяха заменени заради контузии в победата над Сасуоло с 3:1 в неделя. МакКени напусна в 18-ата минута и бе заменен от Аарън Рамзи. А Дибала бе сменен три минути преди почивката, като Деян Кулушевски зае мястото му. Ще припомним, че от преди това с контузии са Алекс Сандро и Хуан Куадрадо, а Матайс де Лигт е с коронавирус.

Има притеснение и за глезена на нападателя Федерико Киеза, който пострада след сблъсък с Педро Обианг. Халфът на Сасуоло заслужено получи червен картон за тази своя проява. Все още няма официално становище за степента на контузиите на Уестън МакКени и коляното на Пауло Дибала. Определено тяхното отсъствие ще усложни задачата на треньора Андреа Пирло за сглобяване на състава на бианконерите.

Тази публикация е валидна до 11:21 часа на 11.01.2022 година.