Линейката го закара в болнцата, където прегледът със скенер показа, че няма мозъчно увреждане

0
15
Давид Оспина

Вратарят се опита да продължи след контузията, но не бе адекватен и припадна

Давид Оспина бе закаран в болница, след като в мача на Наполи срещу Удинезе бе изритан в главата от Игнасио Пусето. Играещият под наем от Арсенал вратар се хвърли да пресече ниско центрирана топка и последва сблъсък с нападателя на съперника. Въпреки, че получи голяма рана на главата, той бе превързан и реши да продължи. Но не бе адекватен и получи два бързи гола, а в края на полувремето припадна и бе заменен.

Линейката го закара в болнцата, където прегледът със скенер показа, че няма мозъчно увреждане. Но ще бъде задържан в болницата за два сни за наблюдение. С двете допуснати от контузения Оспина гола, резултатът бе изравнен. Но след почивката съотборниците му вкараха още два гола и спечелиха с 4:2. През този сезон 30-годишният Оспина игра в 13 мача от Серия А и в шест мача от Шампионската Лига. Наполи по силата на жребия ще играе срещу Арсенал и италианският тим ще гостува в Лондон на 11 април.