Каръка на Йохансон продължи

Американският национал от исландски произход Арон Йохансон се контузи в мач на клубния си отбор Вердер Бремен. Нещата не вървят добре за 27-годишния нападател, който от идването си в Бундеслигата от АЗ Алкмар през 2015 година е изиграл само 7 мача. Не му върви и с националния отбор, като на Мондиал 2014 изигра само 67 минути. Той замени контузения Джози Алтидор.

В мача за Купата на Германия вчера Йохансон сякаш се отпуши, като вкара красив гол с прехвърлящ удар. Но на почивката нападателят бе заменен принудително заради контузия. А в крайна сметка отборът му не успя да удържи преднината си, загуби с 2:4 след продължения и отпадна от турнира. Надеждите на футболиста са контузията му да не е тежка и да довърши силно сезона.