Бившият играч на Лудогорец демонстрира класа

Холандското крило Върджил Мисиджан направи мечтан дебют в Бундеслигата, като с неговия гол Нюрнберг спечели точка от Вердер Бремен. Мисиджан се присъедини към отбора от българския шампион Лудогорец в края на трансферния прозорец. Той бе включен като резерва в гостуването на Вердер Бремен. Резултатът бе 1:0 за домакините след гол на Максимилиан Егещайн през първото полувреме, но влезлият като смяна Мисиджан изравни в последната минута.

Той влезе около 60-ата минута и помогна на гостите да усилят натиска си в търсене на изравняване. Крилото се намери в свободно пространство с топката в краката си и с хубав шут я прати в мрежата за крайното 1:1. Кариерата на 25-годишния Мисиджан в германския футбол не можеше да стартира по-успешно. Той беше впечатляващ и с екипа на Лудогорец, заради което Нюрнберг направи всичко възможно да го привлече в редиците си.