Кошмари развалят съня и на негови съотборници от Пари Сен-Жермен

Килиан Мбапе

Суперзвездата Килиан Мбапе призна, че не може да спи след загубата на Пари Сен-Жермен от Манчестър Юнайтед в Шампионска Лига. Разстроеният 20-годишен френски национал разкри, че още някои негови съотборници имат същия проблем. За трета поредна година парижани бяха изхвърлени от турнира в осминафиналите. Но този път това се случи по особено болезнен начин с гол от дузпа в добавените минути.

За първи път от 106 случая, отбор бе спечелил с 2:0 в първия мач като гост и не успя да продължи напред. Сънят на Мбапе е нарушен още повече заради факта, че в 83-ата минута на злополучния мач той пропусна да вкара гол, който щеше да приключи интригата. В интервю младата звезда сподели, че все още вярва в проекта Пари Сен-Жермен и в началото на следващия сезон отново ще бъде с екипа на отбора. Това опровергава слуховете, че Мбапе ще се премести в Реал Мадрид през лятото.