Емери ще направи рокади в състава

Мениджърът Унай Емери загатна, че вратарят Бернд Лено най-сетне ще дебютира официално за Арсенал в мача от Лига Европа срещу Ворскла Полтава. Германският национал бе купен от Байер Леверкузен през лятото, но още не е заставал под рамката, където е Петер Чех. Въпреки, че чехът има проблеми при играта с крака и изнасянето на топката, засега Емери не пуска Лено на мястото му. Но изглежда срещу украинския съперник ще дойде и мига на германеца.

Той ще се опита да покаже, че заслужава титулярно място. Друга промяна в отбора може да бъде отпадането на Аарън Рамзи от стартовия състав. Полузащитникът беше заменен десетина минути преди края на победата с 2:1 над Нюкасъл. На негово място влезе Дани Уелбек, но след мача Емери обяви, че няма нищо притеснително около състоянието на Рамзи. Уелсецът просто е бил изморен и до четвъртък ще има време да се възстанови.